Jump to content

Pawel6666

Users
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pawel6666

 1. Jakie 2dekodery? Jest jeden z nagrywarką lub bierze bez .
 2. OK, dzięki. Działa. Pobrałem usługę jeszcze raz i jest. Dzięki za pomoc.
 3. Mam ten nowy dekoder 4k i pytanie do was czy przechodzą wam oferty programowej np canal plus. Mi wyskakuje komunikat występuje błąd systemu 2100.
 4. A działa wam multi-live . Bo u mnie nie ma takiej usługi. Czy wiecie czy będzie można przesuwać programy do 7 dni styl. Bo u mnie jest max 24 godz.
 5. Ja mam założone konto przez ICA. Tylko takie programy jakie mam na go to nie mam w canal plus internet. Brakuje mi np.eurpsportu , epicka dramat itp.
 6. Mam pakiet exstra to jakie kanały będę oglądał na canal internet. Bo programów mi brakuje jak w go.
 7. Nie pobierają mi się oferty programowe na dekoder. Występuje nieoczekiwany błąd systemu 2100. Macie coś takiego?
 8. Nie mogę zalogować się na telewizorze Philipsa. Tam, gdzie wpisuje się adres e-mail to od razu wyrzuca mnie do hasła. Co robić?
 9. A ja od ponad 2 tygodni nie mogę założyć nowego konta. Zakładając konto pomyliłem się i wpisałem zły adres mailowy i cały czas czekam na potwierdzenie aktywacji. Jak mam to zrobić jak nie mam zły adres. Kazali czekać i już. To dziadostwo i czekam na koniec umowy i się żegnamy prawie po 20 latach.
 10. Pytanie Mam ten dekoder od 2 miesięcy. Cały czas na dekoderze jak chcę wejść w aplikację np canal+ to wyskakuje komunikat wystąpił nieoczekiwany błąd 2100 wyjdź z aplikacji i spróbuj później lub zadzwoń. Na starym dekoderze mogłem zobaczyć jaką promocja na pakiet np. canal + a w tym celu cały czas mam taki komunikat. Co zrobić by oferty się pojawiły.
 11. Co robić już pisałem wcześniej że przy zakładaniu konta canal+ internet podałem zły adres mailowy. Chciałem oglądać programy jakie mam w pakiecie wykupione. Dzwoniłem na infolinię czatowalem i nic.problem był i jest. Czekać kazali 48 godz mija parę dni i nic. Co radzicie.
 12. Mija już 3 dni i nadal czeka na potwierdzenie meila.
 13. Zalogowałem się na ICA i wszedłem by założyć konto canal+ internet. Pomyliłem się i zły meil wpisałem. Teraz oczekuje na potwierdzenie i nic nie mogę więcej zrobić by poprawić meila . Co zrobić by założyć od nowa.
 14. Nie aktywowałem sterowanie telewizora na dekoderze. Zrobiłem i wszystko gra. Dzięki
 15. Mam problem ze sterowaniem kabla HDMI . Chodzi mi , że mam podłączone kino domowe z tv . Dekoder 4k z tv. I chciałbym sterować by pilotem od tv wyłączać razem z kinem . Tak miałem jak miałem inny dekoder. Teraz mam problem bo nie wyłącza mi się kino tylko tv. Czy to ma jakiś związek z nowym dekoderem . Podpowiedzcie co mam zrobić by wszystko działało ok.
 16. Takiej rozdzielczości nie mam. TV na 1080 odbierało i podłączałem kino i od tego czasu już nie mam. Miałem kiedyś Play 4k i wszystko odbierało. Jedno tylko bardzo żałuję że to wziąłem i podpisałem umowę. Same kłopoty z tym sprzętem. Na nagraniu obraz się zatrzymuje a głos idzie dalej. Jednym słowem, szmelc.
 17. Kolekcji BBC też nie odbiera. Ten sam komunikat. Jak podłączyłem za pierwszym razem to odbierało.
 18. Rozdzielczość 1080p. Działało kilka minut i przestało. Dlatego proszę o poradę.
 19. "Materiał, który chcesz obejrzeć, został udostępniony w jakości 4K. Dalej, żeby oglądać, podłącz dekoder do odpowiedniego wejścia". Tak wszystko zrobiłem i nic.
×
×
 • Create New...