Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku umowy na czas nieokreślony nie da się wypowiedzieć z końcem okresu minimalnego. Taki okres wtedy nie istnieje. Umowa zostanie zakończona z końcem miesiąca rozliczeniowego o ile wypowiedzenie zostało złożone w terminie, na miesiąc przed.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku umowy na czas nieokreślony nie da się wypowiedzieć z końcem okresu minimalnego. Taki okres wtedy nie istnieje. Umowa zostanie zakończona z końcem miesiąca rozliczeniowego o ile wypowiedzenie zostało złożone w terminie, na miesiąc przed.

 

A mając umowę na czas określony. Składam oświadczenie:

Wypowiadam umowę z końcem jej okresu podstawowego. 

Składam takie oświadczenie pół roku przed końcem okresu podstawowego, to co się stanie według Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci. Musisz w wypowiedzeniu zaznaczyć, napisać " Z końcem okresu minimalnego" Pisałeś do niego, a nie dostałeś odpowiedzi. Wypowiedzenie możesz nawet wysłać dzień po zawarciu umowy, ale musi być napisane co juz wyżej napisałem.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd te 3 miesiące? Dwie strony wcześniej pisałeś, że:

 

 

miesięczny okres wypowiedzenia znaczy że nie wcześniej niż przed miesiącem.

https://forum.satkurier.pl/topic/9827-rezygnacja-z-nc/page-65?do=findComment&comment=1334256

 

Drugie pytanie. Co się stanie jeśli moja umowa kończy się załóżmy 28 lutego 2018r i zgodnie z tym co napisałeś złoże wypowiedzenie 1 lutego 2018, bo  31 styczeń 2018r to za wcześnie.


Pisałem Ci. Musisz w wypowiedzeniu zaznaczyć, napisać " Z końcem okresu minimalnego" Pisałeś do niego, a nie dostałeś odpowiedzi. Wypowiedzenie możesz nawet wysłać dzień po zawarciu umowy, ale musi być napisane co juz wyżej napisałem.

Moje pytanie nie wynika z mojej niewiedzy. Ja pytam GTI MD o to wszystko w kontekście jego wpisów na poprzednich stronach. 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest uściślenie, to jest zmiana zdania o 180 stopni. Jak rozumiem, nie my Cie na to naprowadziliśmy, tylko ktoś z "centrali". ;) 

Do pełni "szczęścia" brakuje tylko, aby zdanie brzmiało:

 

Wypowiedzenie salony mogą przyjmować w dowolnym momencie, a to czy zostanie naliczona kara umowna zależy tylko od treści wypowiedzenia złożonego przez abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściśle, wypowiedzenie salony mogą przyjmować w dowolnym momencie, ale aby wszystko było w terminie nie później niż na miesiąc przed.

 

Haha, a z tydzień temu pisałeś, że salony nie mogą przyjmować wcześniej niż miesiąc przed końcem tylko trzeba wysyłać...

APS może przyjąc na miesiąc przed terminem, tak jak to reguluje umowa. Wcześniej pismo rezygnacyjne z zaznaczeniem daty zakończenia, możemy złożyc listownie.

A czytałeś swoją umowę? Z niej jasno wynika że wypowiedzenie złożone wcześniej niż miesiąc przed zakończeniem może być uznane za rozwiązanie przedterminowe. Nie wiem czy warto w to brnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wypowiedzenie mozna złożyć w dowolnym momencie, ale będzie że skutkiem natychmiastowym. Niestety zgodnie z prawem wypowiedzenie musi wejść w życie. Tak jak pisałem poprzednio, wcześniejsze wypowiedzenie z końcem okresu oznaczonego należy złożyć listownie.

 

Ja nigdzie nie napisałem że można w dowolnym momencie z zastrzeżeniem że na koniec umowy. Tylko ogólnie że wypowiedzieć umowę można w dowolnym momencie. I tak dalej pracuje w punkcie nc+, trole.

Edytowane przez GTI MD
Nie generować przepychanek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...