Jump to content

roberttosat

Users
 • Content Count

  2775
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

267 Rewelacyjna

2 Followers

About roberttosat

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3034 profile views
 1. U mnie nie ma cyfry+ lecz nc+. Działa prawidłowo. Co oznacza, że mogą być problemy? Bo z Twojego wpisu wynika, że problemy mogą być z tego powodu, że masz napis Cyfra+ zamiast Canal+.
 2. Wyedytowałem, nie zauważyłem że chodzi stricte o dekoder pod OTT. Tak jak wspomniał @Emil.1603 ma to być prepaid. Do umów też ma być coś nowego.
 3. roberttosat

  TVP Sport

  Kubica nie jeździ więc i F1 nie jeździ w TVP.
 4. Dodanie do czego? Bo cały czas ten kanał jest w ofercie.
 5. 1. Kabel zewnętrzny czarny np ten kabel 2. Unikaj tego, najlepiej w całości przewód przez ścianę.
 6. @czerstwy Ktoś kto ma multiroom post cyfra+ i wymieni karty ze względu na uszkodzenie. Jako, że nie dostanie cameleona to będzie miał 2 szt caymana.
 7. Nie nie i jeszcze raz nie. Antenę to omijaj szerokim łukiem, LTC to w mojej opinii dziadostwo. Jak już chcesz w miarę tanią antenę to mogę polecić tą CORAB 90 Jeśli chodzi o konwertery to z tymi nie miałem za dużo do czynienia ale coś ze 2 szt wymieniałem po tygodniu działania. QUAD to musi mieć dobrą separację sygnału, mogę polecić Inverto Premium
 8. Za pół roku to za pół roku ale jak będziesz miał promocję to na pewno Ci ją utrzymają. Gorzej jak będziesz chciał dobrać kolejny dekoder bo Twoja promocja tego nie przewiduje, wówczas możliwe że będziesz musiał to zrobić tak jak teraz czyli zdać stary i dobrać 2x za 99+10.
 9. Uciążliwe to jest ale i tak dobrze, że na koniec. Na infolinię CP jak dzwonie żeby reaktywować kartę to od początku, zmów KSW, zamów polską kopaną na Canal+, itp.. 10 minut zanim uprawnienia puszczę a na koniec nie chce Pan kontaktu do Plusa? @lukimann kiedyś wstawiałem różnice obu dekoderów. O proszę:
 10. 1. Da rady ale zostajesz z głównym + 1 dodatkowy. 2. Za pół roku to za pół roku. Na ten moment to wygląda tak, że jak przedłużysz z multiroomem do 5 dekoderów dodatkowych to wówczas nie płacisz aktywacji za 1 dodatkowy a płacisz +10 zł/mies. Za pół roku dobierasz kolejny multiroom z opłatą + 10 zł/mies i aktywacją 49 zł. Jeśli nie zdecydujesz się na ten nowy multiroom w trakcie przedłużenia a zostaniesz ze starym to za pół roku (na ten moment) możesz zmienić multiroom i za każdy dekoder dodatkowy będziesz miał aktywację 99 zł + 10 zł/mies.
 11. Więc masz dwie opcje: - płacisz więcej za C+ na czasie nieokreślonym, - płacisz mniej z przedłużeniem umowy.
 12. Wymiana zasilacza ale punkt serwisowy powinien sprawdzić cały zestaw.
×
×
 • Create New...