Skocz do zawartości

roberttosat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1827
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

91 Świetna

O roberttosat

 • Tytuł
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

642 wyświetleń profilu
 1. A dają jeszcze jak to ująłeś świąteczną promocję?
 2. roberttosat

  Multischwitch unicable + dekoder pvr+ dekoder 5500s

  To może po moim wpisie postawimy kropkę @support458 Proszę Cię, to że jest w planach to ok ale to może być jutro a może być za rok. Ile to już czekają użytkownicy jednego z modeli CP na zapowiadaną aktualizację? Rok? Więcej? Ta możliwość powinna być od początku. Co do ograniczenia możliwości dekodera to się z tym zgadzam ale czasami jest konieczność przycięcia UB i zmarginalizowania możliwości dekodera. Wyższa konieczność po prostu. A co do konieczności wsparcia to już pojechałeś bo właśnie go brakuje w tej sytuacji a dodanie możliwości o której pisze wcale nie musi się odbyć kosztem aktualnego rozwiązania bądź co bądź dla zwykłego użytkownika dekodera bardzo dobrego. Co do zakłóceń LTE to po prostu usuńmy TVN HD z listy bo nadają z transpondera podatnego na zakłócenia. To tak na podsumowanie wyższości i słuszności rozwiązań CP.
 3. roberttosat

  Kanały Polsat Sport Premium

  Dałem przykład bo to i to jest karalne. Swoją drogą chyba podpowiedź takich rozwiązań jest zabroniona na forum regulaminem
 4. roberttosat

  nc+ – opcje dodatkowe

  Przy przedłużeniu gdzie przeszedłeś z oferty C+6 na C+6 LIVE
 5. roberttosat

  Kanały Polsat Sport Premium

  Samochodów też nikt nie każe kupować, dobry złodziej i jedziemy!
 6. roberttosat

  Multischwitch unicable + dekoder pvr+ dekoder 5500s

  I tu zmierzamy do sedna sprawy. Jak mam zaprogramować multiswitcha dla obu platform jednocześnie tak aby nie zmieniać tych parametrów w dekoderach? Nie da się!
 7. roberttosat

  Multischwitch unicable + dekoder pvr+ dekoder 5500s

  W takim przypadku musiałbyś szukać multisitcha z większą ilością wyjść unicable lub takie multiswitche połączyć kaskadowo i rozdzielić na jednym wyjściu z multiswitcha dwa (max3) dekodery evobox PVR.
 8. Dla tego ja abonuje C+ dla sportu i filmu oraz Hbo. Showmaxa miałem ze względu na jeden serial. Reszty nie potrzebuje bo nie mam nawet kiedy oglądnąć tego co jest na C+ i HBO. Ale jeżeli ktoś ma dużo wolnego czasu i poświeci ten czas na film a tym bardziej jest kinomaniakiem to już musi mieć "wszystko".
 9. roberttosat

  Kanały Polsat Sport Premium

  Nie bądź tego taki pewien bo LM w nc+ też nie miało być (nie żebym Ci przypominał Twoje słowa) ;-D Jeżeli uznaliby, że warto to na pewno by była i jeszcze może być.
 10. roberttosat

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  A ok, na MiBoxie kiedyś zainstalowałem z ciekawości tą apkę ale właśnie w wersji tablet. I z tego co pamiętam obraz był obrócony tak jak pisze @misiek1985. Jak udało Ci się to pominąć bo ja tematem się już dalej nie zajmowałem.
 11. roberttosat

  Usługa nc+ GO na komputerach i urządzeniach mobilnych

  Ja mam na telefonie na androidzie zainstalowaną aplikacje i nie mam większych problemów z jej korzystaniem a korzystam z niej dużo.
 12. roberttosat

  Multischwitch unicable + dekoder pvr+ dekoder 5500s

  No i elegancko tylko, że to powinno być dostępne od samego początku. Kiedy mniej więcej ma się pojawić ta aktualizacja bo ja o niej słyszę już ponad pół roku albo i więcej.
 13. roberttosat

  Multischwitch unicable + dekoder pvr+ dekoder 5500s

  Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś ale weź też pod uwagę, że ktoś może zakupić CP z evoboxem PVR do już istniejącej instalacji. Czy w takiej sytuacji musi wymieniać multiswitcha czy go na nowo programować (płacić), czy nie lepiej by było gdyby w funkcjach dekodera można było zmienić częstotliwości? Chociażby nawet przypisać tylko jedną czy dwie częstotliwości, żeby można było tylko oglądać na dekoderze. Nie każdy użytkownik dekodera CP to amba technologiczna a niestety tak jest traktowany w tej sytuacji. Przecież nie wszystkie rozwiązania CP muszą być słuszne.
 14. roberttosat

  Skoki narciarskie

  Nie spodziewałem się takiej przewagi Polaków nad resztą stawki a co najlepsze bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Kuba Wolny, tylko tak dalej a wyrzuci Kota z MŚ. Dodam tylko do tego co napisał @TELEWIDZ123, że sytuacja z Kamilem miała miejsce w kwalifikacjach a nie w konkursie drużynowym.
 15. A zaakceptowałeś umowę od teraz czy od końca aktualnej umowy?
×