Jump to content

roberttosat

Users
 • Content Count

  2499
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

207 Rewelacyjna

1 Follower

About roberttosat

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1763 profile views
 1. @ircios odniosłem się tylko do tego jak to wygląda ze strony CANAL+. Nie komentuję tego czy dla danego abonenta jest to opłacalne czy nie bo każdy musi sam zdecydować na czym mu zależy. W tym konkretnym przypadku nikt nie zmusza do wymiany, chcesz to wymieniasz nie to zostajesz ze starym sprzętem...tyle. Sam mam mediaboxa i jako mtr (na drugiej umowie) jeszcze PACEa. Operator nie eliminuje PACE do mtr tylko wszystkie PACE. Z resztą jak patrzę ile tego sprzętu było a ile jest teraz u abonentów to już jest ich "garstka".
 2. Skoro chcą Ci wymienić PACE na wifiboxa to masz tego PACE w multiroomie. Główny PACE da się wymienić na wifipremiumboxa i ultraboxa 4k, natomiast dodatkowy dekoder PACE da się wymienić na ten moment tylko na wifiboxa.
 3. Zaraz po tym jak dołączą Eleven4.
 4. Nie rozumiem o co chodzi z tym ADB. Weź turbo czy media i porównaj z wifipremium. Na 2 pierwszych będzie 70-80 % a na wifipremiumboxie coś około 50% pewnie. Oczywiście, że usterka, może być i usterka dekodera.
 5. Nie ADB a jedynie ten konkretny model dekodera czyli WIFIPremiumbox. @ircios wartości procentowe są zaniżone, zdarza się, że przy 5% nawet działa więc podejrzewam u Ciebie usterkę.
 6. Skoro ktoś trzyma kartę w PACE to nie ma znaczenia dla Niego czy będzie to cameleon czy cayman bo na ten moment jakie plusy daje PACE? Spliter z nim nie działa, nie jest to własny sprzęt więc nie widzę potrzeby trzymania cameleona.
 7. Wymieńcie karty na caymany. Problem opisywany wielokrotnie a jak nie wierzycie to zapytajcie @Mr. Brooks na pewno Wam to potwierdzi.
 8. W nsporcie masz pewność co do PGE Ekstraligi. Reszta to spadki z CANAL+. Dodam tylko: bierzesz comfort 22,50 + canal + za 25 zł i masz to co chciałeś.
 9. Operacje są robione przez zwykłe wymiany. Nie wiem skąd Ty czerpiesz tą wiedzę ale nie ma znaczenia czy jest to karta główna czy do mtr jest po prostu wymieniana. A co konkretnie się planuje z głównymi kartami bo jak na razie nie mogę wydedukować o co Ci chodzi?
 10. Jak to nie ma? Jest możliwość wymiany zarówno dekodera jak i karty w mr post cyfra+. Jedynie nie ma możliwości wymainy cameleona za cameleona.
 11. @g0nz0s Nic mi o tym nie wiadomo. @robsonrb Nic nie wciskają. Możesz pozotać na ten moment z tym co masz.
×
×
 • Create New...