Jump to content

roberttosat

Users
 • Content Count

  2666
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Rewelacyjna

2 Followers

About roberttosat

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2674 profile views
 1. No właśnie jak kurier potwierdzi odbiór paczki. Przed świętami w natłoku przesyłek nieliczcie, że kurierzy będą się zajmowali takimi [beep]ołami jak potwierdzenie odbioru paczki. Poczekajcie do wieczora ale o do dnia następnego.
 2. @qnik zmieniasz DD po wciśnięciu +opt na danym kanale czy zmieniasz to w opcjach dekodera poprzez wejście do menu-> ustawienia?
 3. Mogę się zgodzić tylko z informacją, że jest zobowiązanie. Reszta to: - 43 zł to cena identyczna jak w Netflixie bezpośrednio ( masz taniej kosztem zobowiązania przez miesiące darmowe) - skąd info, że wykastrowany? Jest to ta sama oferta. - co do dekodera to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie może ułomny bo korzystasz z własnych dekoderów ale nie każdy chce wydawać $$ na zakup własnego sprzętu. Powiedz to właśnie takim co nie chcą kupować sprzętu, a korzystają np z pace.
 4. Zaloguj się do strefa CANAL+ i ponów uprawnienia. E: kiedy kurier dostarczył?
 5. U mnie jak się kończą to bez problemu dosylaja i mam na bieżąco. Maja obowiązek Ci zamówić.
 6. Przecież jak masz uszkodzonego pace to dostaniesz w zamian też pace. Dostaniesz dokładnie ta sama klasę sprzętu. Nie rozumiem w czym problem. Przymusowej wymiany na wifioba przecież nie ma.
 7. A widzisz w takim razie albo jest to błąd albo sami nie wiedzą że to tak działa.
 8. 7,95 zawsze było na 12 miesięcy więc pewnie promocja się kończy.
 9. Reszta mnie nie interesuje co konsultant powiedział. Napisałeś nieprawdę że nie dostanie 2 wifiboxow. Dostanie. Tyle. To jest Twoja bzdura. Napisałem to tylko po to żebyś innych nie wprowadzał w błąd a nie żeby po raz kolejny przedstawiać historie swojej oferty.
 10. Nie musiał nic rozwiązywać. Sądząc po opłatach miałeś umowę jeszcze z platformą N dlatego aby dostać dekoder Ultrabox 4k musisles przejść na ofertę platformy Canal+. E: jak ktos ma problem ze zrozumieniem to niech napisze a nie wstawia głupie ikonki że co proszę.
×
×
 • Create New...