Skocz do zawartości

roberttosat

Użytkownicy
 • Zawartość

  1486
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

47 Dobra

O roberttosat

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

417 wyświetleń profilu
 1. roberttosat

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Jako, że admin @Barti wprowadza zamieszanie i przenosi wpisy w inne wątki to Ci napisze raz jeszcze. Masz dostępną powtórkę: powtórka na C+
 2. roberttosat

  CANAL+ Seriale

  Od 16 grudnia na C+ Seriale: https://www.canalplus.pl/program-tv/szukaj?F_slowo=The+first&P_wyslij=szukaj&F_od=2018.12.07&F_do=2018.12.16
 3. Po raz kolejny wprowadzasz w błąd, po raz kolejny ktoś (nie tylko ja) próbuje Ci to wytłumaczyć a Ty bronisz się po raz kolejny (nie tylko ze mną), że wprowadzam bezsensowną dyskusję próbując Ci wytłumaczyć na czym Twój błąd polega. Kończę dyskusję z Tobą. Podsumowując: w ofercie świątecznej nie dostanie tego co chce za 100 zł. W innej ofercie dostanie jak się postara. Tyle i aż tyle ale Ty musisz nabijać posty - rozumiem.
 4. roberttosat

  wifi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

  WifiPremiumbox nie ma trybu opisywanego jako dwukablowy. Aby skorzystać z unicabla wybierasz: Konfiguracja: Dwie anteny -> Tryb jednokablowy
 5. To nie jest oferta świąteczna, a piszę to bo dałeś mu do zrozumienia, żeby zapytał o ofertę świąteczną. W ofercie świątecznej z tym co wymienił nie zmieści się w 100 zł.
 6. W ofercie świątecznej nie zmieści się w 100 zł.
 7. roberttosat

  wifi Premiumbox+ (ADB NCP-4740SF)

  Tryb jednokablowy. Ustawiasz antena 1 na kanał i częstotliwość, następnie antena 2 na kanał i częstotliwość.
 8. roberttosat

  nc+ – pytania początkującego

  Przy zakupie tego opticuma unicable co wyżej robisz tak: - do srebrnego wyjścia wpinasz bezpośrednio kabel od wifiboxa; - do drugiego srebrnego inny dekoder uniwersalny (ewentualnie puste zostaje); - do złotego podpinasz bezpośrednio kablem z dekodera ultrabox 4K (SAT1) bez rozgałęźników.
 9. roberttosat

  TV 65" – jaki polecacie?

  To pomoże rozszyfrować opisy TV Samsung w nazwach modeli: https://www.komputerswiat.pl/poradniki/telewizory/jaki-telewizor-samsung-kupic-w-2018-roku/41btvr5
 10. roberttosat

  Kanały gwarantowane i niegwarantowane w Cyfrowym Polsacie

  Z tym spokojnie to poleciałeś. Skoro są promocyjnie to są również niegwarantowane. Kanały promocyjne są w pakiecie, więc to powinna być część pakietu. Są albo ich nie ma. Weź taki Rodzinny i jak odejmiesz *promocyjne" to zostaje ledwo DVB-T.
 11. roberttosat

  Multiroom platformy nc+

  Do wifiboxów da się podpiąć HDD ale jak byś prześledził wątek z wifiboxem to byś wiedział, że różnie dyski współpracują z tym dekoderem. Pewnym PVR jest tylko WifiPremiumbox.
 12. Aktualnie chyba najtaniej: 99,99 0 8 10 0 0 0 0 15/10 10
 13. roberttosat

  Multiroom platformy nc+

  Telefonicznie, w punkcie, ICA
 14. roberttosat

  Multiroom platformy nc+

  Możesz ale przyśpieszysz to ponawiając uprawnienia.
 15. roberttosat

  Multiroom platformy nc+

  Jeżeli Tplinka zrobiłeś klientem do swojej sieci domowej to teraz wifiboxa robisz też do swojej sieci domowej. Jeżeli powrócisz do ustawień fabrycznych Tplinka to wówczas będziesz miał dostępne wifi Tplinka na wifiboxie ale połączenie będzie bez udziału internetu. Jeden i drugi sposób jest dobry.
×