Jump to content

roberttosat

Users
 • Content Count

  2800
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

270 Rewelacyjna

2 Followers

About roberttosat

 • Rank
  Forum to mój dom

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3416 profile views
 1. Ja może aż tak nie bo odgornie mam zakazy ale sam z siebie staram się ograniczać w sprawach niepilnych. Ale mając na codzień stycznosc z ludźmi nie wyobrażam sobie siedzenia w domu dłużej jak max 2 miesiące. Z resztą nie ten temat, nie ten wątek.
 2. Serio,? Max 2 miesiące w takiej sytuacji. Może przykład spoza sportu, 2 miesiące max moim zdaniem gospodarka da radę a potem co? Bedziemy siedzieć i bać się zarażenia? A myślisz że za co będziemy płacić rachunki, kupować żarcie itd... Nikt kasy nie da za darmo. To samo w kwestii sportu, nikt takiego okresu nie bierze poważnie za możliwy. Widziałeś ostatnie info odnosnie zakończenia wcześniej rozgrywek piłkarskich? Już zaczyna ise straszenie że ktoś już w tym momencie chce zakończyć sezon.
 3. Ludzie ogarnijcie się trochę. To jest sytuacja nietypowa, ligo nie są zakończone a zawieszone. Jak się okaże,że nie będą dalej pokazywać to rozumiem kwestie rekompensat itd ale od razu sprawy do UOKiKu zgłaszać to mi gość poprawił humor na koniec dnia. Wiem, że sytuacja jest nietypowa i trzeba czekać na rozwój sytuacji ale czy Ci co płacą za C+ czy Eleven dla sportu, PSP dla Ligii Mistrzów rozumiem, że też oczekują rekompensat w okresie wakacyjnym czy zimowym (w przypadku LM)? Nie bądźcie w gorącej wodzie kompani! Tak na prawdę nic nie wiadomo czy ligi zostaną zakończone czy dokończone.
 4. Serio? Ja tym pilotem obsługuję kierując go w inną stronę niż dekoder. Może wymieńcie te piloty.
 5. Miałeś już mtr i dobierasz sam dekoder do gołej karty? Czy wybierasz całość, tzn dekoder z kartą jako nowy zestaw mtr?
 6. Stąd pewnie pojawił się ultrabox 4K spod ADB.
 7. @Sierak2012 Masz umowę? Rejestrowałeś się na nc+go?
 8. Szkoda usługi ale coraz rzadziej się do niej zaglądało. Miała swoje plusy względem nc+go.
 9. No przede wszystkim ma to być usługa do wykupienia bez SAT a aktualnie nc+go nie odpalisz jak nie masz umowy na TV satelitarną.
×
×
 • Create New...