Jump to content

Marko 345

Users
 • Content Count

  1205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About Marko 345

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

1432 profile views
 1. I chyba najważniejsze kart nowych z ofertą Smart HD+ jest coraz mniej.
 2. Wolałbym kupi nową kartę niż używaną nie wiadomo w jakim stanie czy po doładowaniu np na rok karta mi padnie.
 3. Kartę Smart HD+ można włożyć do każdego dekodera z czytnikiem uniwersalnym to plus tej oferty, ale jak nie zainwestujesz to do kosza i po kłopocie.
 4. Doładuj za 20zł i zobaczysz czy działa. Jak nie masz numeru konta do wpłaty to zadzwoń na infolinię podasz numer karty to Ci podadzą numer konta do wpłaty.
 5. Marko 345

  Żużel

  Koniec kariery Grega Hancocka. Zdecydował się na zakończenie swojej żużlowej kariery. Chce w pełni poświęcić się swojej rodzinie. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/869475/zuzel-to-koniec-kariery-grega-hancocka-amerykanin-powiedzial-pas CANAL+ nabył w ramach przetargu organizowanego przez Polski Związek Motorowy wyłączne prawa telewizyjne do transmisji rozgrywek 1. Ligi Żużlowej w sezonach 2020 – 2024. Pierwsza runda sezonu 2020 rozgrywek 1. Ligi Żużlowej rozpocznie się już 4 kwietnia. Transmisja tylko w nSport+. W nSport+ będzie można również niezmiennie śledzić rozgrywki PGE Ekstraligi. Zgodnie z terminarzem rozgrywek, najlepsza żużlowa liga świata powróci na antenę nSport+ 5 kwietnia. https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-canalplus-przejmuje-prawa-telewizyjne-do-rozgrywek-1-ligi-zuzlowej_15795954007384
 6. Taki obraz bo kanałów w nim dużo zarówno TV jak i radiowych.
 7. Może obciążenie serwerów jest duże przez użytkowników CP Go (3 urządzenia) i wyłączyli możliwość wyboru jakości dla laptopów?
 8. Teraz patrzę i tak na dwóch laptopach (W7 i W10) nie ma możliwości wyboru jakości a na smartfonie jest możliwość i jak to jest?
 9. Na smartfonie można wybrać jakość, natomiast na laptopie zniknęła opcja wyboru jakości odtwarzania a była jeszcze nie dawno możliwość wyboru.
 10. Doładowałem dzisiaj kartę TNK HD kwotą 20zł a potem zadzwoniłem na infolinię w celu nadania uprawnień na kartę i zapytałem do kiedy mam pakiety i Pan stwierdził że za 20zł mam pakiet Domowy na miesiąc a potem 12 miesięcy na pakiet bez opłat czyli 13.03.2021r
 11. Na tą chwilę nie ma tego kanału FOKUS TV w CP GO.
 12. https://niebezpiecznik.pl/post/nie-daj-sie-naciagaczom-zablokuj-uslugi-premium-rate-radzimy-jak-to-zrobic/ Może artykuł stary, ale ważne, aby przestrzec każdego właściciela telefonu komórkowego, aby sobie zablokował wszystkie usługi premium u operatora komórkowego. Żebyście nie zostali obciążeni kwotami 35 zł co jakiś czas. Znajomi ostatnio się o tym przekonali, jak bez ich wiedzy dostali wyższe rachunki oraz pobrano kwoty z kont prepaidów.
 13. Zadzwoń na infolinię i popytaj, co i jak z umową. Zgłoś, że nie możesz się zalogować do ICOK.
 14. Ja mam internet Orange z BTSa i mi działa bez przycinek. W Cyfrowym Polsacie GO masz wybór na kanałach, z jaką jakością chcesz oglądać, np. 288p, 404p, 540p, 720p i 1080p. Im wyższa jakość obrazu, tym powinno być lepsze łącze.
×
×
 • Create New...