Skocz do zawartości

Marko 345

Użytkownicy
 • Zawartość

  1072
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

15 Neutralna

O Marko 345

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Ostatnie wizyty

321 wyświetleń profilu
 1. Właśnie kupiłem starter i testuję tą ofertę. Nadajników mam w sumie 6 w okolicy. Na razie dobrze jest powyżej 30Mb/s na routerze Huawei B529 w domu, bez anteny zewnętrznej.
 2. Ma ktoś z Was internet Nju Mobile? Co o nim sądzicie? Oferta za 29 zł. Na początku dostaje się 40 GB, po 6 miesiącach 80 GB, po 12 miesiącach 100 GB, po 24 miesiącach 120 GB. Umowa na czas nieokreślony. Nju Mobile korzysta z infrastruktury Orange.
 3. Marko 345

  Play

  Testowałem na karcie internetowej. Wyniki słabe, bo zasięg Play ma słaby.
 4. Marko 345

  Play

  Pewny na 100%. W ustawieniach sieci routera dałem na Play. Prędkości minimalne bez komentarza, kilka Kb/s. Mało jest nadajników Playa i takie parametry. Dla porównania, internet na kartach T-Mobile Orange i Plusa wychodziło powyżej 20Mb/s. Przykład testu: Tutaj jest mapka BTS Rzeszowa: http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=50.027404%2C22.013266&zoom=12
 5. Marko 345

  Play

  Testowałem u siebie internet Playa na routerze Huawei w Rzeszowie przez 3 dni i wychodzi bardzo słabo. Prędkość pobierania max 3.36 Mb/s. Prędkość wysyłania max 1.49 Mb/s. Bardzo słabo w porównaniu z innymi sieciami. Najlepszy T-Mobile, potem Plus i Orange, a na końcu Play.
 6. Marko 345

  Play

  Taki mały transfer? POKOLENIA M Oferta dla 5-10 osób Internet bez limitu GB (10 GB z pełną prędkością)
 7. Oferta aktualna. Kiedy i gdzie opłaciłeś to raz? Dwa, SMS nie wysyła się na ten numer, to nie ta oferta. Tyrknij na infolinię. Jak kasa jest na koncie to Ci ponowią uprawnienia. Numer telefonu infolinii nc+ Telewizji na Kartę: 22 430 77 77
 8. Po Nowym Roku trzem starszym osobom wypełniałem blankiet opłat. Infolinia podała numer konta do wpłaty.
 9. Marko 345

  Kto powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2019?

  Marcin Sójka.
 10. Marko 345

  Pogoda

  Opady śniegu z wiatrem północno zachodnim, temperatura 0 stopni,
 11. Nie jest to śmieszne wytłumaczenie. Powiedz to ludziom starszym. Znam osoby co nie mają kont internetowych, smartfonów itd. Oferta z tymi kanałami im wystarcza w zupełności.
 12. Nie każdy zna numer konta do przelewu i wtedy musi zadzwonić na infolinię, a tam przywitanie: "Mamy dla Pana/Pani atrakcyjną ofertę abonamentową". Więcej atrakcyjniejszych kanałów oczywiście z super hiper dekoderem.
 13. Marko 345

  Play

  Mapa to jedno a zasięg to drugie. Porównując lokalizacje nadajników 3 operatorów wypadają lepiej w stosunku do Playa (w dużej mierze nadajniki 4 operatorów > Plusa, Orange, T-Mobile i Playa są na tych samych masztach a zasięg Playa mały). Na mapce pisze " Mapa zasięgu ma wyłącznie charakter orientacyjny i nie może być podstawą do zawierania umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych. W przypadku usług internetu mobilnego rekomendujemy skorzystanie z dostępnych w większości ofert promocji typu „sprawdź i kup”, które pozwalają na przetestowanie zasięgu w danej lokalizacji. Zasięg 4G LTE oraz 4G LTE ULTRA na terenie wybranych miejscowości. 4G to sieć Play w technologii HSPA+. Aby w pełni korzystać z sieci 4G LTE i 4G LTE ULTRA musisz być w jej zasięgu oraz mieć urządzenie obsługujące tę technologię. "
 14. Marko 345

  nc+ telewizja na kartę

  Podpisał cyrograf na 12 miesięcy to ma po 34,99zł, w umowach 24 miesięcznych cena jest 29,99zł zmiany w ofertach są od 06.11.2018r. >>> https://sklep.ncplus.pl/landing-page/mix Szczegóły ofert w Zapoznaj się z dokumentami.
 15. Nowa aktualizacja Windows 10 pożera dodatkowe 7 GB pamięci Microsoft wpadł na kolejny, dość kontrowersyjny pomysł. Tym razem chodzi o zmianę, która sprawi, że przestrzeń dyskowa na komputerach z systemem Windows 10 zmaleje o 7 GB. Dlaczego? Inżynierzy z Redmond wyszli z założenia, że tyle zapasowego miejsca potrzebują mechanizmy instalujące aktualizacje. Microsoft zyska na sprawniejszych aktualizacjach, jednak użytkownicy utracą cenne (zwłaszcza dla niektórych) gigabajty. https://www.speedtest.pl/wiadomosci/windows/windows-10-aktualizacja-dodatkowe-miejsce/
×