Jump to content

Marko 345

Users
 • Content Count

  1287
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Dobra

About Marko 345

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

2279 profile views
 1. @SatExpert To jest Krakowski SAT Kuriera Dane Firmy Hollex Sat Systems s.c. Janusz Sulisz, Leszek Wrona ul. Anieli Krzywoń 14 31-464 Kraków
 2. Roller Coaster z tym forum było OK a teraz muli niesamowicie.
 3. W chwili obecnej nie ma mulenia. Strony otwierają się szybciej.
 4. Marko 345

  Koronawirus

  @tracer10 Bo Radziwił to arystokrata potomek księcia Konstantego Mikołaja Radziwiłła herbu Trąby ostatniego właściciela dóbr zegrzyńskich.
 5. Było Ok ale teraz muli i komunikat. Pętla przekierowań Podczas łączenia z serwerem „satkurier.pl” wystąpił błąd. Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.
 6. U mnie działa teraz Ok Zarówno na smarfonie jak i laptopie i to na różnych sieciach.
 7. Też tak myślę. Przecież forum nie jest aż tak maksymalnie obciążone. Na innych forach czy portalach nie ma takiej czkawki. SATKurier mam nadzieję ze zdiagnozujecie to zamulanie.
 8. Dzisiaj komunikat przed wejściem na forum. Checking your browser before accessing satkurier.pl. This process is automatic. Your browser will redirect to your requested content shortly. Please allow up to 5 seconds… DDoS protection by Cloudflare Ray ID: 5e2901662a68f29c Muli dali forum.
 9. Teraz i SaTKurier artykuły wyświetla się komunikat Whoops, looks like something went wrong.
 10. Zagmatwali żeby więcej klient płacił i więcej mieli przychodu z klienta a mniej gratisów. Jedno mnie zastanawia że zmianę pakietów też w tym samym czasie zrobiła Platforma Canal+.
 11. Coś forum muli. Ciężko jest przejść między tematami i pisać na forum. Wyświetla się Error 520 Ray ID: 5de2334a6f961642 • 2020-10-06 20:40:56 UTC
 12. @Nowy 123 Dobrze że przedłużyłem na starym pakiecie. Mam jeszcze wybór u konkurencji i umowę też ostatnio przedłużoną na długo. Zobaczymy co będzie za dwa lata.
 13. Z taką pakietyzacją to im za dwa lata podziękuję jak nic nie zmienią na plus.
 14. Dobrze że nie dawno przedłużyłem umowę to będę miał spokój na dwa lata. Może zmienią na lepsze tą obecną durną pakietyzację i ceny. Ciekawe kto ją wymyślił?
×
×
 • Create New...