Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mierz wszystkich swoją miarą @Pawel

 

Trzy numery komórkowe,  telewizja full pakiet (z hbo i 10*canal+, Elevenami i Polsatem sport i sport premium), Internet 1giga.

Nie znajdziesz lepszej oferty. 

 

Policzmy. Internet 1 giga. Taniej jak 80-90 zlotych solo (upc) nie znajdziesz. 

Trzy numery komórkowe liczmy średnio po 40 zlotych=120

No i telewizja full = 100-109 w takim wypadku. 

 

Masz 309 i ofertę dla całej rodziny. 

 

 

 

 

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomwro napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą @Pawel

 

Trzy numery komórkowe,  telewizja full pakiet (z hbo i 10*canal+, Elevenami i Polsatem sport i sport premium), Internet 1giga.

Nie znajdziesz lepszej oferty. 

 

Policzmy. Internet 1 giga. Taniej jak 80-90 zlotych solo (upc) nie znajdziesz. 

Trzy numery komórkowe liczmy średnio po 40 zlotych=120

No i telewizja full = 100-109 w takim wypadku. 

 

Masz 309 i ofertę dla całej rodziny. 

 

 

 

 

Sorry, ale w tych czasach liczenie telefonów po 40 zł?! :D Przesadzone i to mocno. Telewizja ci wychodzi jakieś 160 zł, a nie 100-109. Żadna rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o ofertę abonamentową no limit i 15GB netu za 10 czy 20 złotych, a odszczekam. 

Ahhh. No tak. NC+ i ich świetna oferta z 0.5 GB danych w roamingu...

 

Żeby była jasność. Nie jestem fanem Orange, nie pracuję w Orange, z nc+ jestem od pierwszego dekodera canal+ z kluczykiem. 

 

A jeśli chodzi o Canal+ i HBO w ofercie Orange to jest to koszt około 70 zlotych.  I tylko to powoduje,  że myślę wciąż nad tv z nc+ i swiatlowodem z telefonem w Orange. 

 

 

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25 zł w T-mobile jest no limit i 20 GB danych. 

Ale to jest opcja z sekcji utrzymania klienta po małej negocjacji. Można zejść do 20 zł przy 2 lub 3 numerach.

 

Generalnie w orange w pakiecie love można dobrać dobry telefon jeżeli dodatkowo trafi się na fajną promocję.

 

Sam mam w T-mobile i płacę 100 zł miesięcznie, ale mam Huawei P30 od czasu premiery w abonamencie. Dopłaciłem do telefonu 600 zł. (24 x 100 + 600 = 3000 zł). 

Telefon praktycznie do wakacji był w sklepach po 2999 zł. Więc ja w samej cenie abonamentu zyskałem jeszcze abonament telefoniczny gratis ( 24 x 20 zł = 480 zł)

 

 

Dlatego w Orange Love jak się uda trafić w fajny okres, to telefon można dobrać poniżej ceny rynkowej w sklepie.

Nie atakujcie więc tomwro bo każdy przykład na walkę z konsultantem jest dobry.

NC+ już telefonu komórkowego ci nie zagwarantuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tomwro napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą @Pawel

 

Trzy numery komórkowe,  telewizja full pakiet (z hbo i 10*canal+, Elevenami i Polsatem sport i sport premium), Internet 1giga.

Nie znajdziesz lepszej oferty. 

 

Policzmy. Internet 1 giga. Taniej jak 80-90 zlotych solo (upc) nie znajdziesz. 

Trzy numery komórkowe liczmy średnio po 40 zlotych=120

No i telewizja full = 100-109 w takim wypadku. 

 

Masz 309 i ofertę dla całej rodziny. 

 

 

 

 

Piszesz nie mierz wszystkich swoją miarą po czym wymieniasz mi za co ile płacisz. :D

Napisałem "piętro" wyżej, że gigowy internet jest mi zbędny, więc faktycznie nie znajdę taniej bo nie szukam. Podobnie full pakiet. Wyznaję zasadę płać za to co oglądasz. Kilka lat temu zrobiłem selekcję oglądanych kanałów i wyszło, że w zupełności wystarczy mi pakiet Comfort. Trzy numery komórkowe z nolimitem można mieć w cenie około 20-25 zł za numer.Ja mam akurat dwa w nju w cenie 38 zł za komplet.

Więc podliczając internet 25,komórki 38 i nc+ 30 z multiroom mieszczę się w stówce miesięcznie.

 

Ty płacisz trzysta ale jak to mówią kto bogatemu zabroni ;)

Edytowane przez Pawel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Nic nie płacę na razie w Orange.

Napisałem skąd się bierze cena 309 podana przez ADUSIEK.

I oczywiście - dla jednych 309 to dużo, dla innych jest to w porządku.

 

Ja płacę 50 złotych za komórkę, 70 złotych za internet 300/30 i 67,50 zł za Comfort z Canal+ i HBO. Razem 187,50. Umowy są generalnie do końca 2019 roku. Stąd porównanie mojej oferty do oferty Orange. Bo jeśli dziś płacę 187,50, a miałbym 220 złotych w Orange za ofertę z Elevenami, Ligą Mistrzów czy normalnymi Polsatami Sport, History i de facto enceplusowym pakietem Extra, to przy 32,50 zł więcej w rachunku jest to moim zdaniem oferta akceptowalna. W szczególności, jeśli otrzymuję niższą ratę za telefon. Nie wiem dlaczego wszyscy się oburzają na takie porównania :)Nevermind.

 

Żeby nie zboczyć z tematyki forum nc+ i tego, dlaczego tu jestem.

Jeśli oferta nc+ będzie na tyle atrakcyjna, żeby z niej skorzystać, to skorzystam i wycofam rezygnację, która została już złożona. Rozważam kilka opcji - od takiej, którą przedstawiłeś @Pawel sam, czyli ograniczenia telewizji, bo sam widzę co oglądam. I jeśli bym miał być szczery, to zestaw Comfort+ za 22,50 zł z modułem wystarcza mi w zupełności. Do tego HBO GO, dzielony Netflix, Chili.

 

Ale czekam do końca umowy, bo wychodzę z założenia, że przez pół roku wiele się może wydarzyć. Oferty świąteczne, start MyCanal, niższe ceny telefonów pod koniec roku. 

 

Bo równie dobrze moja przygoda z Orange może się zacząć od internetu i komórki za 80 złotych i Comfortu za 22,50 zł. Co jest na pewno tańszą opcją niż Orange Love.

 

 

 

Edytowane przez tomwro
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, the cable guy napisał:

Chcę złożyć wypowiedzenie w punkcie. Dostanę tam gotowy druk?

Słyszałem, że punkt do którego się udaje jest "problematyczny", a obsługa nieuprzejma. Co jeśli nie będzie woli wydać mi druku? Gdzie zgłosić nieodpowiednią obsługę klienta? 

Nie ma żadnych druków.Zgłaszasz pracownikowi chęć rezygnacji,podajesz przyczynę a on drukuje potwierdzenie jej złożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, the cable guy napisał:

Chcę złożyć wypowiedzenie w punkcie. Dostanę tam gotowy druk?

Słyszałem, że punkt do którego się udaje jest "problematyczny", a obsługa nieuprzejma. Co jeśli nie będzie woli wydać mi druku? Gdzie zgłosić nieodpowiednią obsługę klienta? 

W regulaminie masz zapis o złożeniu wypowiedzenia w formie pisemnej. Czy to będzie pocztą czy w APSie nie ma znaczenia. Składasz w APSie wypowiedzenie i punkt ma obowiązek go przyjąć, nie ma natomiast obowiązku wydawania Ci jakikolwiek formularzy wypowiedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.09.2019 o 08:15, kerpen napisał:

Witam, mam umowę do 29.02.2019, ale chcę zrezygnować juz teraz. Czy moge wypowiedzieć z dniem 31.10 w punkcie, (zapłacic kare oczywiście) i oddać sprzęt dzisiaj? 

Możesz wypowiedzieć. Zwrot sprzętu 1-14 listopad. Po zwrocie sprzętu naliczą Ci opłatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli mam 8 miesięcy z nc+ jeszcze na umowie. To czy mogę teraz ta umowę zerwać? I jaka jest kara? 
Proszę sprawdzić jaką kwotę należy uiścić za przederminowe zerwanie umowy. Jeżeli kwota kary przewyższa łączną sumę za abonament pozostałych miesięcy to lepiej dotrwać do końca lub ewentualnie zrobić cesje na inną osobę jeżeli taką się znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...