Jump to content

leonk1974

Users
 • Content Count

  1024
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leonk1974

 1. Teraz już chyba APV jest w Play dostępny dla wszystkich nawet bez przedłużania umowy bo w Play 24 pojawiła mi się opcja na 6 miesięcy za darmo. P.S. Miałem rację https://satkurier.pl/news/190264/amazon-prime-video-na-6-miesiecy-dla-wszystkich-klientow-play.html
 2. Ale tylko dla nowych lub przedłużających umowę. Starzy abonenci Play jak zwykle nic nie mają z tego. Na szczęście absolutnie mi nie zależy na APV.
 3. Tak i w ostatnim czasie dość często, szczególnie wieczorami.
 4. @XMAREKK30 u mnie też od jakiegoś czasu wieczorami i w dni wolne spada bitrate na Netflix,a mam światłowód 300 mega od lokalnego dostawcy.
 5. @up Bo to pierwsza promocja i masz gwarantowaną cenę 2.99 € przez 6 miesięcy.
 6. I mimo, że to 3 sezon to wciąż trzyma tak samo wysoki poziom jak dwa poprzednie.
 7. Przestań robić z użytkowników idiotów. Dobrze wiesz, że Twój pupilek może pisać nie na temat i ma na to wasze przyzwolenie. I to nie tylko ja widzę to już od długiego czasu. Załóż mu osobny wątek gdzie będzie mógł się chwalić wszystkim.
 8. Bardzo szybko kasujecie niewygodne dla was posty.
 9. Rozwiązanie jest i to bardzo proste. Włącz blokadę reklam.
 10. Już wiele razy się chwaliłeś,że masz pare kart więc już daruj sobie to przechwalanie się co masz i ile zarabiasz.
 11. Ja o napisach mówiłem już im na infolini w grudniu 2018. Obiecali rozwiązać ten problem. Później jeszcze pisałem o tym na ich profilu FB i inni też im tam pisali. Odpowiedź była taka sama. Trzeba im dzwonić i pisać jak najwięcej to może wtedy ich dział techniczny ruszy wreszcie d.. y.
 12. A o poprawie jakości obrazu i działaniu aplikacji ani słowa.
 13. Właśnie dostałem e-mail z informacją o podwyżce od listopada ZMIANA CENY SUBSKRYPCJIPiszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies.* w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. Aby uzyskać więcej informacji o następnej dacie rozliczenia lub zmienić bieżącą subskrypcję, przejdź do zakładki „Ustawienia”. * Wszystkie kwoty zawierają podatek. Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi. Możesz przeczytać nasze zaktualizowane Warunki korzystania tutaj. Jednocześnie informujemy, że w tej aktualizacji nie wprowadziliśmy żadnych zmian w naszej Polityce prywatności. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, dzwoniąc pod numer: 800 012 024 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected] Chętnie pomożemy.
 14. Dla mnie oferta filmowa i serialowa jest bardzo dobra,ale jakość obrazu i działanie aplikacji na Samsung Smart TV to porażka.
 15. Bzdury piszesz. Mam Samsung UE55KU6670 i u mnie także występują te problemy opisane przez innych. Wspomnę jeszcze o znikających co jakiś czas pozycjach z Moja lista.
 16. Nic się nie spóźniłem.To jest temat o YouTube więc piszę we właściwym wątku. Proszę o nie kasowanie postów przez moderatora.
 17. YouTube Premium i Youtube Music już dostępne w Polsce https://www.google.pl/amp/s/www.spidersweb.pl/2019/05/youtube-premium-youtube-music-w-polsce-ceny-opinie.html/amp
 18. Mam usługę wykupioną bezpośrednio w HBO i w aplikacji mam te 3 kanaly.
 19. https://www.serialowa.pl/210855/gra-o-tron-bitwa-ciemna-operator/
 20. Działa wam nc+ go tv na mediaBox?U mnie wyskakuje błąd połączenia z serwerem.
×
×
 • Create New...