Jump to content

PWojciechowska

Users
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PWojciechowska

 1. Ja z Pace przeszłam na WPB i nadal mam Cameleona.
 2. Był problem że ściągnięciem tego dekodera, a ja do punktu mam ponad 20 km w jedną stronę. Ponadto jeżeli nadal by się "gryzl" z moim telewizorem, to chyba nie warto co chwilę wymieniac WPB mam już półtora roku i nie narzekam. Mam tylko problem z dyskiem zewnętrznym, bo od jakiegoś czasu świruje, ale zawsze to można odłączyć i jest spokój.
 3. Ja jak kupiłam Nowy telewizor, to " nie digatywal" się z Pace po HDMI. Wyświetlał grafikę, a nie było dźwięku i normalnego obrazu. Tylko po Euro działało. A że w punktach nie było innych Pace'ow to musiałam zmienić na WPB+. Piech chciał, że do tej awarii doszło miesiąc po przedłużeniu umowy. I też teraz muszę płacić 10 zł na miesiąc.
 4. Ja przedluzalam umowę w listopadzie ubiegłego roku i już te opcje do NC+ Go były za darmo na całą umowę. Nic nowego.
 5. Proponuję WP Pilot. Tam jest Stars TV.
 6. @STARS.TV Gratulacje za dzisiejszy wynik[emoji16]
 7. Tak, miał. Sama miałam moduł pre-pod, z którym potem przeszłam na abonament w Polsacie.
 8. No wybacz, ale koncerty chyba sa do soboty, więc trudno od razu oceniać przed finałem.
 9. Sugerowałam się postem wcześniejszym, gdzie ktoś napisał, że BR jest teraz puszczane na HBO w innych krajach.
 10. Tak, warto, ale jak już ma zaabonowany You Tube Music, to nic nie daje. Tak jak ja mam już od 2 miesięcy You Tubę Music, to proponują tylko dopłatę 1,24 (chyba) i od nowego miesiąca dołożenia 4 zł do 19.99. Fajne, jak ktoś jeszcze z tego nie skorzystał.
 11. Nie chwaląc się, mam męża domoroslego instalatora tv sat i gdzie nie ustawi, tam nie ma problemu z tą częstotliwością. Mamy w instalacji konwerter na 8 wyjść - my mamy 4, teście 2, i lokator 2. Nie ma problemu z odbiorem na żadnym dekoderze - CP i NC+. Tak więc to [email protected], a nie konkretnej częstotliwości.
 12. Nc+ - Pakiet Superpremium i CP - Pakiet Familijny Max.
 13. Dziś zadzwoniła do mnie Pani z infolinii, co ciekawe że zwykłego komórkowego numeru z atrakcyjną ofertą. Wypytywala czy interesuje mnie sport, tj piłka nożna, boks itp. Odpowiedziałam, że nie, ewentualnie skoki narciarskie lub tenis ziemny. No to może filmy - mówi? No ma Pani bogaty pakiet (Superpremium), więc może pakiet Filmbox za 10 zł? A ja jej na to, że w ICOK mam to samo za 5 zł. Szybko się rozlaczyla. Tylko się uśmiałam.
 14. Mam pakiet Home 2010, na jeden komputer, ale nie ma problemu zainstalować na większej liczbie komputerów. Wystarczy zadzwonić do Microsoftu i przeprowadzić aktywację telefoniczną.
 15. Aplikacja zainstalowana ponownie. Niestety nadal nie działa. Jak widać w ICOK, usługa aktywna, a telefonie już nie.
 16. Według ICOK tak, ale po uruchomieniu aplikacji okazuje się, że nie.
 17. No, a jak to uruchomić? Mam CP i ten pakiet, ale w CP Go.
 18. Oczywiście aplikacja nc+ Go tablet nie działa, pomimo zapewnień. Co ciekawe jest możliwość zainstalowania na tablecie zwykłego NC + Go. Na początku jest tylko pionowy układ kanałów, ale potem po wybraniu pozycji zmienia się na poziomy. Minus jest taki, że włącza się automatyczna jakość, trzeba zmienić na 720. Ale działa na tablecie z androidem 9, tak jak i na telefonie z tą wersją systemu.
 19. No tak, nie ma, ale mam jeszcze tego pilota jako właśnie awaryjnego do WifiPremiumbox i działa bez problemu.
×
×
 • Create New...