Jump to content

PWojciechowska

Users
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PWojciechowska

 1. Oglądałam później TVN24 i były fragmenty z wypadku na skoczni i wywiady że książkami, więc nie jest tak źle.
 2. Ok. Ale rozumowalam przez analogię [emoji848]
 3. WifiPremiumbox ma HDMI CEC. Mam tv LG i działa z tym telewizorem. Podobnie HD6000 z CP działa funkcja CEC. Może trzeba poszukać w ustawieniach dekodera.
 4. Ja pakiet z Familijny Max mam od ok 2 lat. Zostało mi 9 miesięcy, z racji przedłużenia poprzedniej umowy. Czyli łapie się na to rozwiązanie? Nie ukrywam że już mi nie "po drodze" z CP i Plus, choć miałam SD i 5 umów. Ale jeżeli ktoś mnie olewa, a mam też PC+..... To siła rzeczy wezmę Multiroom i innego operatora.
 5. Ja z Pace przeszłam na WPB i nadal mam Cameleona.
 6. Był problem że ściągnięciem tego dekodera, a ja do punktu mam ponad 20 km w jedną stronę. Ponadto jeżeli nadal by się "gryzl" z moim telewizorem, to chyba nie warto co chwilę wymieniac WPB mam już półtora roku i nie narzekam. Mam tylko problem z dyskiem zewnętrznym, bo od jakiegoś czasu świruje, ale zawsze to można odłączyć i jest spokój.
 7. Ja jak kupiłam Nowy telewizor, to " nie digatywal" się z Pace po HDMI. Wyświetlał grafikę, a nie było dźwięku i normalnego obrazu. Tylko po Euro działało. A że w punktach nie było innych Pace'ow to musiałam zmienić na WPB+. Piech chciał, że do tej awarii doszło miesiąc po przedłużeniu umowy. I też teraz muszę płacić 10 zł na miesiąc.
 8. Proponuję WP Pilot. Tam jest Stars TV.
 9. @STARS.TV Gratulacje za dzisiejszy wynik[emoji16]
 10. Tak, miał. Sama miałam moduł pre-pod, z którym potem przeszłam na abonament w Polsacie.
 11. No wybacz, ale koncerty chyba sa do soboty, więc trudno od razu oceniać przed finałem.
 12. Sugerowałam się postem wcześniejszym, gdzie ktoś napisał, że BR jest teraz puszczane na HBO w innych krajach.
 13. Tak, warto, ale jak już ma zaabonowany You Tube Music, to nic nie daje. Tak jak ja mam już od 2 miesięcy You Tubę Music, to proponują tylko dopłatę 1,24 (chyba) i od nowego miesiąca dołożenia 4 zł do 19.99. Fajne, jak ktoś jeszcze z tego nie skorzystał.
 14. Nie chwaląc się, mam męża domoroslego instalatora tv sat i gdzie nie ustawi, tam nie ma problemu z tą częstotliwością. Mamy w instalacji konwerter na 8 wyjść - my mamy 4, teście 2, i lokator 2. Nie ma problemu z odbiorem na żadnym dekoderze - CP i NC+. Tak więc to [email protected], a nie konkretnej częstotliwości.
 15. Nc+ - Pakiet Superpremium i CP - Pakiet Familijny Max.
 16. Dziś zadzwoniła do mnie Pani z infolinii, co ciekawe że zwykłego komórkowego numeru z atrakcyjną ofertą. Wypytywala czy interesuje mnie sport, tj piłka nożna, boks itp. Odpowiedziałam, że nie, ewentualnie skoki narciarskie lub tenis ziemny. No to może filmy - mówi? No ma Pani bogaty pakiet (Superpremium), więc może pakiet Filmbox za 10 zł? A ja jej na to, że w ICOK mam to samo za 5 zł. Szybko się rozlaczyla. Tylko się uśmiałam.
 17. Mam pakiet Home 2010, na jeden komputer, ale nie ma problemu zainstalować na większej liczbie komputerów. Wystarczy zadzwonić do Microsoftu i przeprowadzić aktywację telefoniczną.
 18. Aplikacja zainstalowana ponownie. Niestety nadal nie działa. Jak widać w ICOK, usługa aktywna, a telefonie już nie.
 19. Według ICOK tak, ale po uruchomieniu aplikacji okazuje się, że nie.
×
×
 • Create New...