Jump to content

tektyw85

Users
 • Content Count

  395
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About tektyw85

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 07/01/1985

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Olsztyn
 • Hobby
  Muzyka(głownie Czarna Muzyka),Sport

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam pytanie dekoder czasami gubi mi wi fi ostatni zakupiłem wzmacniacz sygnału .Czy lepiej jest ustawić stały adres ip aktualnie mam dynamiczny ?.
 2. Jednak nie zdarzył się cud problem powrócił ale po wymianie na inny model tego samego dekodera wszystko działa jak należy.
 3. Zdarzył się cud i wszystko znowu działa jak należy nie musiałem wymieniać dekodera. Nie wiem co było przyczyną tego błędu może operator coś kombinował albo to ta pogoda?.
 4. Ciekawe czy będzie apka na androida,który obecnie jest najpopularniejszym systemem oraz czy ruszy 1 listopada strona webowa.
 5. Dobra to przejdę się do punktu serwisowego Platformy.
 6. A może zainwestować w coś takiego Inteligentny kabel iHDMI 3m?.
 7. Jest wgrany soft z 2015 a kable hdmi sprawdzałem na dwóch i nadal to samo. A da się ustawić rozdzielczość dla kabla hdmi wciskając jakaś gwiazdkę na pilocie i +3?.
 8. Teraz nie wiem czy mam iść do punktu i wymienić dekoder czy kupić nowe TV?. A jak znaleźć na pilocie od dekodera tą gwiazdkę co jest nią.
 9. Dodam jeszcze ,że telewizor mam z roku 2010 firmy Sony. Dotychczas nie było z tym HDCP problemu.
 10. Mam następujący problem pojawia mi się komunikat ochrona przed kopiowaniem hdcp co mam zrobić aby zniknął . Może to przez kabel hdmi?. Wydaje mi się ,że złącze hdmi w dekoderze nie działa. Zrobiłem mały test mianowicie podłączyłem kablem hdmi laptop do telewizora i obraz jest. Co o trym sądzicie może macie jakieś własne przemyślenia?.
 11. Zmieniałem ale i tak za każdym razem po 1 dniu lub 3 albo 4 gubił sygnał dekoder. mieszkam w domu jednorodzinnym parter i pierwsze piętro. Modem jest na 1 pietrze a dekoder na parterze w pokoju. Odległość miedzy dekoderem a routerem to jakieś 30 m.
 12. Jest to ktoś kumaty żeby odpowiedzieć mi na powyższe pytanie ?.
 13. Mam pytanko mianowicie co jakiś czas dekoder gubi sygnał wi fi jest 300 ale spada do 24 . Czy wzmacniacz sygnału wi fi rozwiąże ten problem ?.
 14. Panowie oraz panie co się bardziej opłaca kupić Google Chromcast 3 czy xiomi mi box s ?.
×
×
 • Create New...