Jump to content

tektyw85

Users
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tektyw85

 1. Dzisiaj zauważyłem,że filmy z żadnej kolekcji w tej usłudze nie chcą się uruchomić.Czy ma ktoś lub miał podobny przypadek?. Jeszcze dodam tylko dekoder to wifipremiumbox.
 2. Czy można płacić za tą usługę kartami podarunkowymi z sklepu typu Żabka ?.
 3. Logowanie pewnie będzie przypominać jak te z telewizorów np Philipsa nie wiem czy na innych wygląda tak samo miałem tylko styczność z tą marką tv.
 4. Jest jakaś zakładka Netflix w menu dekodera.
 5. Pewnie dopiero jutro będzie można zobaczyć.
 6. Ja osobiście czekam aż Netflix pojawi się dopiero w 2020 na dekoderze wifipremiumbox. Jak w ogóle wygląda on na dekoderze?.
 7. Czy można się na to zalogować poprzez smartfon?
 8. A ja właśnie włączyłem sobie opcje HBO z HBO go na dwa miesiące w promocji Black Weekend, straciłem cenę 20 zł za miesiąc ale zyskałem dwa miesiące i tak planowałem te opcje wyłączyć pod koniec stycznia.
 9. Ja płace 20 zł z hbo z hbo go ze starej promocji wiec mi się tej pierwszej nie opłaca włączyć.
 10. Mam pytanie dekoder czasami gubi mi wi fi ostatni zakupiłem wzmacniacz sygnału .Czy lepiej jest ustawić stały adres ip aktualnie mam dynamiczny ?.
 11. Jednak nie zdarzył się cud problem powrócił ale po wymianie na inny model tego samego dekodera wszystko działa jak należy.
 12. Zdarzył się cud i wszystko znowu działa jak należy nie musiałem wymieniać dekodera. Nie wiem co było przyczyną tego błędu może operator coś kombinował albo to ta pogoda?.
 13. Ciekawe czy będzie apka na androida,który obecnie jest najpopularniejszym systemem oraz czy ruszy 1 listopada strona webowa.
 14. Dobra to przejdę się do punktu serwisowego Platformy.
 15. A może zainwestować w coś takiego Inteligentny kabel iHDMI 3m?.
 16. Jest wgrany soft z 2015 a kable hdmi sprawdzałem na dwóch i nadal to samo. A da się ustawić rozdzielczość dla kabla hdmi wciskając jakaś gwiazdkę na pilocie i +3?.
 17. Teraz nie wiem czy mam iść do punktu i wymienić dekoder czy kupić nowe TV?. A jak znaleźć na pilocie od dekodera tą gwiazdkę co jest nią.
 18. Dodam jeszcze ,że telewizor mam z roku 2010 firmy Sony. Dotychczas nie było z tym HDCP problemu.
 19. Mam następujący problem pojawia mi się komunikat ochrona przed kopiowaniem hdcp co mam zrobić aby zniknął . Może to przez kabel hdmi?. Wydaje mi się ,że złącze hdmi w dekoderze nie działa. Zrobiłem mały test mianowicie podłączyłem kablem hdmi laptop do telewizora i obraz jest. Co o trym sądzicie może macie jakieś własne przemyślenia?.
 20. Zmieniałem ale i tak za każdym razem po 1 dniu lub 3 albo 4 gubił sygnał dekoder. mieszkam w domu jednorodzinnym parter i pierwsze piętro. Modem jest na 1 pietrze a dekoder na parterze w pokoju. Odległość miedzy dekoderem a routerem to jakieś 30 m.
 21. Jest to ktoś kumaty żeby odpowiedzieć mi na powyższe pytanie ?.
 22. Mam pytanko mianowicie co jakiś czas dekoder gubi sygnał wi fi jest 300 ale spada do 24 . Czy wzmacniacz sygnału wi fi rozwiąże ten problem ?.
 23. Panowie oraz panie co się bardziej opłaca kupić Google Chromcast 3 czy xiomi mi box s ?.
 24. Czyli pewnie czeka zmian w w szacie graficznej na dekoderach jakaś aktualizacja w najbliższej przyszłości ?.
×
×
 • Create New...