Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak mi nie ściemniał. Listownie to wiem że mogę złożyć wcześniej ze wskazaniem na koniec okresu oznaczonego. Co do APS byłem wymienić uszkodzonego turbacza i przy okazji chciałem wypowiedzieć a tu zonk. Dzięki za info.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie miałeś problemu, a mi gość gadał że nie może, że mają takie wytyczne z góry i rozliczają ich z tego. Nie chciało mi się dyskutować, złożę przy okazji w lutym i tyle. Natomiast NC+ ma kolejny minus.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, punkty, salony i punkty serwisowe mają wytyczne.

 

Można natomiast w Centrum nc+ rozwiązać poprzez korespondencję wewnętrzną pisząc odręcznie na gołym druku nc+ że rezygnujesz z datą XX-XX-XXXXr. wówczas nie odbywa się to z automatu a po analizie centrali i jej zgodzie (oczywiście pozytywnej) bo polega to tylko na wpisaniu do systemu przez nich

 

@Dziabolek7 miesięczny okres wypowiedzenia znaczy że nie wcześniej niż przed miesiącem.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie miałeś problemu, a mi gość gadał że nie może, że mają takie wytyczne z góry i rozliczają ich z tego. Nie chciało mi się dyskutować, złożę przy okazji w lutym i tyle. Natomiast NC+ ma kolejny minus.

 

Mi też mówił, ale w końcu przyjął 6 m-cy wcześniej. Musi przyjąć nawet w dzień podpisania umowy, łaski nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo zaznaczam, że wraz z wygaśnięciem umowy. nc+ w tym samym dniu przysłała email potwierdzający to.

Edytowane przez umek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Mam już dość długo nc+ i podpisywałem dotychczas same umowy terminowe na 24- miesiące. Ostatnią taką umową z nc+ podpisałem latem 2015 roku, a więc umowa terminowa trwała chyba do sierpnia/września 2017 i przeszła na czas nieokreślony czy jak to tam się nazywa profesjonalnie. 

 

Teraz chciałbym zrezygnować z nc+ bo przeprowadzam się, a w nowym lokum już mam kablowy net i telewizję i po prostu nie potrzebuje już nc+. 

Chciałbym złożyć wypowiedzenie ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, bo na każdym forum inaczej opisują.

 

Jak to wygląda kosztowo wszystko i co muszę zrobić, kiedy co i jak oddać dekodery, ile to będzie trwało itp. 

 

Bardzo proszę o wytłumaczenie.

 

 

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc ale chyba nie od dnia żłożenia a od pełnego miesiąca. Reszta się zgadza: zero opłat, jedynie po ostatnim dniu sygnału masz 14 dni na zdanie deka (z kartą, zasilaczem i pilotem- żadnych kabli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...