Jump to content
silver

Rezygnacja z Platformy CANAL+

Recommended Posts

Przecież parę postów wcześniej masz napisane, że możesz złożyć wcześniej, ale z zaznaczeniem, że rezygnujesz z końcem obowiązującej umowy.

APS może przyjąc na miesiąc przed terminem, tak jak to reguluje umowa. Wcześniej pismo rezygnacyjne z zaznaczeniem daty zakończenia, możemy złożyc listownie.

Czyli jednak mi nie ściemniał. Listownie to wiem że mogę złożyć wcześniej ze wskazaniem na koniec okresu oznaczonego. Co do APS byłem wymienić uszkodzonego turbacza i przy okazji chciałem wypowiedzieć a tu zonk. Dzięki za info.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

W którym miejscu umowa reguluje, że nie można złożyć wcześniej? Ty prowadzisz punkt i nie wiesz co oznacza miesięczny okres wypowiedzenia? Masakra! Sam składałem w punkcie wypowiedzenie w lutym umowy która była do sierpnia - bez problemu.

Ty nie miałeś problemu, a mi gość gadał że nie może, że mają takie wytyczne z góry i rozliczają ich z tego. Nie chciało mi się dyskutować, złożę przy okazji w lutym i tyle. Natomiast NC+ ma kolejny minus.

Edited by Barti

Dokładnie, punkty, salony i punkty serwisowe mają wytyczne.

Można natomiast w Centrum nc+ rozwiązać poprzez korespondencję wewnętrzną pisząc odręcznie na gołym druku nc+ że rezygnujesz z datą XX-XX-XXXXr. wówczas nie odbywa się to z automatu a po analizie centrali i jej zgodzie (oczywiście pozytywnej) bo polega to tylko na wpisaniu do systemu przez nich

@Dziabolek7 miesięczny okres wypowiedzenia znaczy że nie wcześniej niż przed miesiącem.

Edited by GTI MD

Ty nie miałeś problemu, a mi gość gadał że nie może, że mają takie wytyczne z góry i rozliczają ich z tego. Nie chciało mi się dyskutować, złożę przy okazji w lutym i tyle. Natomiast NC+ ma kolejny minus.

Mi też mówił, ale w końcu przyjął 6 m-cy wcześniej. Musi przyjąć nawet w dzień podpisania umowy, łaski nie robi.

A czytałeś swoją umowę? Z niej jasno wynika że wypowiedzenie złożone wcześniej niż miesiąc przed zakończeniem może być uznane za rozwiązanie przedterminowe. Nie wiem czy warto w to brnąć.

Nie, bo zaznaczam, że wraz z wygaśnięciem umowy. nc+ w tym samym dniu przysłała email potwierdzający to.

Edited by Barti

Do 14 stycznia musze zdać dekodery od nc+ (Turboboxa i mydelniczke) i mam w związku z tym pytania. Czy muszą być one zdane w pudełkach? I co z kablami HDMI? Głowy sobie nie dam uciąć, ale wydaje mi się, że HDMI nie było na stanie.

Witam serdecznie.

Mam już dość długo nc+ i podpisywałem dotychczas same umowy terminowe na 24- miesiące. Ostatnią taką umową z nc+ podpisałem latem 2015 roku, a więc umowa terminowa trwała chyba do sierpnia/września 2017 i przeszła na czas nieokreślony czy jak to tam się nazywa profesjonalnie. 

Teraz chciałbym zrezygnować z nc+ bo przeprowadzam się, a w nowym lokum już mam kablowy net i telewizję i po prostu nie potrzebuje już nc+. 

Chciałbym złożyć wypowiedzenie ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, bo na każdym forum inaczej opisują.

Jak to wygląda kosztowo wszystko i co muszę zrobić, kiedy co i jak oddać dekodery, ile to będzie trwało itp. 

Bardzo proszę o wytłumaczenie.

Serdecznie pozdrawiam.

Składasz w punkcie sprzedaży nc+ wypowiedzenie umowy.Masz miesięczny okres wypowiedzenia a potem 14 dni na oddanie sprzętu.

Guest mervel

Miesiąc ale chyba nie od dnia żłożenia a od pełnego miesiąca. Reszta się zgadza: zero opłat, jedynie po ostatnim dniu sygnału masz 14 dni na zdanie deka (z kartą, zasilaczem i pilotem- żadnych kabli)

Nie po ostatnim dniu sygnału tylko po zakończeniu umowy a to jest różnica, ponieważ sygnał nie zawsze jest wyłączny w dniu wygaśnięcia umowy.

Pod taki adres mogę wysłać wypowiedzenie?

ITI Neovision S.A

Skr. pocztowa nr 8

02-100 Warszawa

Edited by djclassic

Guest mervel

Tak, adres jest ok.

@robertosat fakt, zbyt duzy skrót myslowy ;)

Składasz w punkcie sprzedaży nc+ wypowiedzenie umowy.Masz miesięczny okres wypowiedzenia a potem 14 dni na oddanie sprzętu.

Z tego co pamiętam to 30dni i warto o tym pamiętać bo już było trochę osób co się przejechało na tym miesięcznym gdy mieli umowę do końca lutego.