Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba tak ,,

 

W ICA ma tak napisane:

 

Pozostały czas na akceptację  ----     jest tylko kreska    nie ma 14 dni 

 

 więc chyba nie ma możliwości rezygnacji :/

 

 

dzisiaj przedłużył umowę

Edytowane przez Pantani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma 76 lat i nie bardzo wie o co chodzi wcisneli mu jakiś kit a on sie zgodził. na meila nic nie dostałem 


Jutro zadzwonię do nich zobaczymy co będą miele  do powiedzenia


albo spróbować na Live Chat w ICA,,

Edytowane przez Pantani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pantani

Niezależnie od tego, czy zgodził się na natychmiastowe świadczenie usług czy nie, to zawierając umowę na odległość ma 14 dni na rezygnację bez konsekwencji. To czy zgadzamy się na natychmiastowe świadczenie usługi oznacza jedynie, że albo nowy pakiet zacznie obowiązywać od razu albo dopiero po 14 dniach. Jeśli się na to zgodzimy a jednak odstąpimy od umowy, to operator ma prawo naliczyć koszty stanowiące różnicę pomiędzy starym a nowym pakietem przez okres, w którym pakiet był odbierany.

 

A z innej beczki...

Po pierwszym telefonie od konsultantów ws. przedłużenia umowy, już wiem na pewno , że nie ma normalnego ManPacka, tylko ten cały Multi ManPack, a nie chcę dokupować tylu kanałów erotycznych a z drugiej strony nie chcę też płacić za każdy kanał z osobna, no to mamy problem.

Czy w ofertach DUK da się wynegocjować normalnego ManPacka w starej wersji skoro ktoś go miał do tej pory?

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym telefonie od konsultantów ws. przedłużenia umowy, już wiem na pewno , że nie ma normalnego ManPacka, tylko ten cały Multi ManPack, a nie chcę dokupować tylu kanałów erotycznych a z drugiej strony nie chcę też płacić za każdy kanał z osobna, no to mamy problem.

Czy w ofertach DUK da się wynegocjować normalnego ManPacka w starej wersji skoro ktoś go miał do tej pory?

Bzdura. Miałem to samo i było "się nie da" do czasu złożenia rezygnacji. Dostałem Man Packa za 5 zł kilka dni temu.

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wiem co masz do Multi Man Packa , ale takiego bogactwa "przyrodniczego" sam Man Pack ci nie da. ;)

Jak sobie policzysz ile kanałów XXX jest w Multi Man Pack i ile one pojedynczo by kosztowały, to zwyczajnie sam Man Pack się nie opłaca brać.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pantani

Niezależnie od tego, czy zgodził się na natychmiastowe świadczenie usług czy nie, to zawierając umowę na odległość ma 14 dni na rezygnację bez konsekwencji. To czy zgadzamy się na natychmiastowe świadczenie usługi oznacza jedynie, że albo nowy pakiet zacznie obowiązywać od razu albo dopiero po 14 dniach. Jeśli się na to zgodzimy a jednak odstąpimy od umowy, to operator ma prawo naliczyć koszty stanowiące różnicę pomiędzy starym a nowym pakietem przez okres, w którym pakiet był odbierany.

 

A z innej beczki...

Po pierwszym telefonie od konsultantów ws. przedłużenia umowy, już wiem na pewno , że nie ma normalnego ManPacka, tylko ten cały Multi ManPack, a nie chcę dokupować tylu kanałów erotycznych a z drugiej strony nie chcę też płacić za każdy kanał z osobna, no to mamy problem.

Czy w ofertach DUK da się wynegocjować normalnego ManPacka w starej wersji skoro ktoś go miał do tej pory?

Nie pisz bzdur i nie wprowadzaj innych w błąd.Podpisz umowę ze zgodą na natychmniastowe świadczenie usług i dopiero się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaszek

Wypowiedzenie 14 dni to prawo, które przysługuje klientom zawierającym umowy na odległość pod warunkiem, że nie rozpoczną korzystania z usług. Klient musi zostać poinformowany o utracie prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni i zaakceptować ten fakt.

 

Jeśli ktoś zawrze taką umowę, to po ptokach. Cena za taki pakiet nie jest wygórowana, ale zakładam, że klient nie był zainteresowany pakietem sportowym i spokojnie wystarczyłby mu dużo niższy pakiet. 

 

Tak na marginesie, to patrząc na ich praktyki (a obserwuję je od dłuższego czasu), to nie wróżę tej platformie zbyt różowej przyszłości...

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od niedawna można odstępować od wszystkich aneksów zawieranych na odległość (wymóg UOKiK) - nawet gdy rozpoczęło się świadczenia usługi - ale co ważne umowa jest przywracana na poprzednich warunkach, a złożone wcześniej wypowiedzenie zgodnie z wola abonenta konieczną do przedłużenia umowy jest wycofywane - więc ostrożnie odstąpienie to nie rozwiązanie i jak ktoś chce całkiem pożegnać się z nc+, to  trzeba składać nowe wypowiedzenie z zachowaniem regulaminowego okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, do końca umowy mam jeszcze trochę czasu, ale podobnie jak Pantani mam umowę spisaną na jednego z rodziców. Wiadomo że starszym osobą jest łatwiej coś wcisnąć, stąd zastanawiam się czy jest możliwość złożenia w NC+ jakieś oświadczenia że mimo że umowa jest na osobę X to osoba Y (czyli ja) może podejmować decyzje w przypadku przedłużenia umowy itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jak najbardziej. Wysyłasz skan upoważnienia, podpisany przez ojca i możesz sam zarządzać umową. Ja tak mam. Umowa jest na męża, a mnie upoważnił, bo jego często nie ma w domu, no i się nie interesuje tymi sprawami, więc ja negocjuję kolejne umowy.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od niedawna można odstępować od wszystkich aneksów zawieranych na odległość (wymóg UOKiK) - nawet gdy rozpoczęło się świadczenia usługi - ale co ważne umowa jest przywracana na poprzednich warunkach, a złożone wcześniej wypowiedzenie zgodnie z wola abonenta konieczną do przedłużenia umowy jest wycofywane - więc ostrożnie odstąpienie to nie rozwiązanie i jak ktoś chce całkiem pożegnać się z nc+, to  trzeba składać nowe wypowiedzenie z zachowaniem regulaminowego okresu wypowiedzenia.

Jak to prawda to w końcu ktoś pomyślał o abonentach.I ciekawe co teraz wymyśli operator bo zapewne im to bardzo nie na rękę.Powrót do starej umowy obecnie nie jest taki zły bo ceny nie rosną po zakończeniu umowy o 100 lub więcej %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...