Skocz do zawartości

Rezygnacja z platformy CANAL+


silver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 hours ago, ircios said:

Złożyłeś wypowiedzenie. Więc czego oczekujesz? Wypłaty gotówki? Na początku są droższe oferty, a z czasem pojawią się tańsze. Ja miałem tak półtora roku temu i to bez wypowiedzenia.

Do kogo ta odpowiedź? Bo chyba nie do mnie skoro pytam o coś zupełnie innego

Quote

"Czy to normalne, że po złożeniu wypowiedzenia nadal w portalu ICA są dostępne opcje przedłużenia umowy? Kiedyś tak nie było, z tego co pamiętam. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie do Ciebie. Dodałem jeszcze, że bez wypowiedzenia oferty też tanieją, tak jak z wypowiedzeniem w Twoim przypadku. Im bliżej końca tym taniej. Oczywiście nigdy nie pojawi się oferta tak tania jak u konsula.

Zaraz po złożeniu wypowiedzenia oferty znikają, aby zaraz pojawić się w nowych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego na terenie Polski od 17 marca do odwołania akceptujemy także rezygnację przesłane poprzez formularz kontaktowy w Strefie CANAL+. W formularzu zamieść skan lub zdjęcie rezygnacji potwierdzonej własnoręcznym podpisem.

Ktoś to już praktykował, jest jakieś potwierdzenia na maila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Numer umowy czy Abonenta jest widoczny w Strefie CANAL+  pod imieniem i nazwiskiem u góry - Twoje usługi: xxxxxx

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

A po co Ci nr umowy? To jest zbędne. Nr. Abonenta jest ważny.

Na tym gotowym wniosku jest miejsce na numer umowy do rozwiązania, myślałem, że trzeba podać. Ale jeśli wystarczy nr abonenta do fajnie.

 

Edit: Odpisali, faktycznie nr abonenta jest równocześnie numerem umowy. Dzięki za pomoc.

Edytowane przez maUryc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 17:14, Kristiano Rinaldo napisał:

Dziś wysłałem chociaż mam umowę do końca grudnia. Potwierdzenie przyszło na maila. 

Hej chcialbym tez wyslac wypowiedzenie umowy przez formularz na stronie NC+ ale logujac sie na moje Nc+ , nie moge odnalesc tego formularza...wystarczy napisac do nich Wiadomosc , dolaczyc pismo z rezygnacja jako obraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pchla1985 napisał:

Hej chcialbym tez wyslac wypowiedzenie umowy przez formularz na stronie NC+ ale logujac sie na moje Nc+ , nie moge odnalesc tego formularza...wystarczy napisac do nich Wiadomosc , dolaczyc pismo z rezygnacja jako obraz?

Napisałem do nich w zakładce Napisz do nas - Informacje potem dodałem zdjęcie JPG podpisanego wypowiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No, niestety, zaspałeś. :wacko:

Skoro chciałeś rozwiązać umowę z końcem czerwca to jej wypowiedzenie należało złożyć w maju.

Jeśli jednak złożysz jeszcze wypowiedzenie swojej umowy w czerwcu to jej rozwiązanie nastąpi na koniec lipca br., czyli umowa niejako "przeciągnie" ci się o jeden miesiąc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...