Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie, przeoczyłem to. Czyli teraz jest tak, jak powinno być.

 

Wyczuwam tu zbliżającą się karę od uokik. W decyzjach o karach bardzo często jest napisane, że firma zaprzestała stosowania danych praktyk. Zapewne w rozumieniu, jako gest dobrej woli i chęć zmniejszenia kary.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszli "na wyrwę", a teraz czują pismo nosem. Zaczynają skomleć o jak najniższy wymiar kary. Powinni zostać spacyfikowani zasądzeniem domiaru liczonego od rocznego przychodu (minimum kilkadziesiąt mln. PLN kary). Skończy się pewnie na nic nie znaczących (dla nich) kwotach. Ale dobre i to.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grigorios Quedin napisał(a):

Pieknie.
C+ wprowadził zmiany w transmisjach ,Ekstraklasa transmitowana w większości na Canal+3 i co ?
W MM go nie ma.....

Wg spisu powinien być na pozycji 214
Nic takiego nie mam po skanowaniu kanałów.

Niestety jesteś z tej " gorszej" spółki bez dostępu do tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to .... interesuje.
Płacę za Prestige ,to mam mieć to ,co inni .
Napisałem reklamacje ;bo dodatkowo okazało się za na drugiej karcie CI praktycznie nie mam dodatkowych pakietów .
Jak mi nie uznają reklamacji na C+,to złoże skargę do UOKIK-U.
 

Edytowane przez Kiler
Proszę wyłączyć w Tapatalk opcję wyświetlenia modelu telefonu, z którego została wysłana wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV od dziś ofertę Multimedia powiększyła się o kanał Kabaret TV w jakości HD. Pozycja 129.

 

Ten nadawca  potrafił wejść równocześnie do oferty Vectra/MM . Nie musiałem zmieniać operatora aby uzyskać dostęp.

W przypadku Nuta Gold dla klientów MM komunikat o braku dostępu. Jest dostępny dla klientów Vectry. Jak widać nie zależy Ci na odbiorcy, w MUX-L3 również brak Nuta Gold i z tego powodu ktoś ma zmieniać operatora 🙃

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maks27 napisał(a):

@PowerTV od dziś ofertę Multimedia powiększyła się o kanał Kabaret TV w jakości HD. Pozycja 129.

 

Ten nadawca  potrafił wejść równocześnie do oferty Vectra/MM . Nie musiałem zmieniać operatora aby uzyskać dostęp.

W przypadku Nuta Gold dla klientów MM komunikat o braku dostępu. Jest dostępny dla klientów Vectry. Jak widać nie zależy Ci na odbiorcy, w MUX-L3 również brak Nuta Gold i z tego powodu ktoś ma zmieniać operatora 🙃

Jeszcze dziś do Vectry weszło EWTN PL i Polsat News 2 HD - działają u Was w MM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWTN SD nie było uprawnień i po podniesieniu do HD nadal brak.

Polsat News 2 w SD mieliśmy i póki co jeszcze nie mam wersji HD pewnie jest na nowej częstotliwości. Moduł CAM w TV więc muszę sam znaleźć.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2024 o 08:32, Seth napisał(a):

Jeśli nie było w reklamacji takiego zapisu (a zapewne nie było) to mogą Ci naskoczyć. Napisz jeszcze raz. Ja bym w tej drugiej reklamacji już pisał agresywnie, włącznie z informacją, że w razie nieuznania sprawa trafi do uokik.

Zastosowałem się do Twoich wskazówek. Napisałem jeszcze jedną reklamację i o dziwo pomogło. Wycofali podwyżkę inflacyjną. Co ciekawe, za pierwszym razem odpowiedź negatywna na reklamację nadeszła w ciągu około 3 godzin od wysłania reklamacji. Za drugim razem sprawę potraktowali poważniej, bo skierowali do działu reklamacji. Odpowiedź pozytywna przyszła dopiero po 12 dniach ale reklamacja uznana.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten post został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

MrB otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

4 godziny temu, maks27 napisał(a):

EWTN SD nie było uprawnień i po podniesieniu do HD nadal brak.

Polsat News 2 w SD mieliśmy i póki co jeszcze nie mam wersji HD pewnie jest na nowej częstotliwości. Moduł CAM w TV więc muszę sam znaleźć.

Polsat News 2 u mnie śmiga na pozycji 805.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, skylab21 napisał(a):

Zastosowałem się do Twoich wskazówek. Napisałem jeszcze jedną reklamację i o dziwo pomogło. Wycofali podwyżkę inflacyjną. Co ciekawe, za pierwszym razem odpowiedź negatywna na reklamację nadeszła w ciągu około 3 godzin od wysłania reklamacji. Za drugim razem sprawę potraktowali poważniej, bo skierowali do działu reklamacji. Odpowiedź pozytywna przyszła dopiero po 12 dniach ale reklamacja uznana.🙂

Bardzo dobrze. Z nimi trzeba krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry czy mając Canal+Prestige, macie w swojej ofercie 11 Canal+-ów. Tak pytam czy macie dostęp do Canal+Sport 3 i 4. Ja od 1 maja będę miał Canal+Prestige dodatkowo do swojego pakietu i kiedy go zamawiałem konsultant powiedział Mi że będę miał 11 tych kanałów łącznie. Dlatego chcialem zapytać czy tak jest? Dopiero od maja będę je miał więc chciałem zapytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokument, Domo, Family, Film, Kuchnia, Premium, Seriale, Sport, Sport 2, Sport 3, Sport 4, Sport 5, Canal +1 (przesunięcie o godzinę).

Takie mam kanały. Napisałem z głowy, chyba żadnego nie pominąłem. 

Zapomniałem o Canal + Now. Tylko, że na nim to jeszcze nic nie oglądalem - jest plansza to chyba brak dostępu. 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2024 o 19:18, marciniozo napisał(a):

Dokument, Domo, Family, Film, Kuchnia, Premium, Seriale, Sport, Sport 2, Sport 3, Sport 4, Sport 5, Canal +1 (przesunięcie o godzinę).

Takie mam kanały. Napisałem z głowy, chyba żadnego nie pominąłem. 

Zapomniałem o Canal + Now. Tylko, że na nim to jeszcze nic nie oglądalem - jest plansza to chyba brak dostępu. 

Domo, Kuchnia i Sport 5 nie należą do pakietu Canal+Prestige. Bez nich faktycznie jest 11 kanałów, a do C+ Now oczywiście jest dostęp.

Tylko ten kanał jest przez nich używany okazjonalnie do transmisji sportowych na żywo jedynie wtedy, gdy mają zajęte wszystkie inne anteny, a zatem bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...