Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam MAXBOX,INTERNET 300 MB ,,FILMBOX,CINEMAX,HBO+HBO MAX,CANAL+ PRESTIGE,ELEVEN SPORTS,PAKIET HD, Netflix było 124zl po ich podwyżkach 149zl. Dzis dzwoniła babka z netem 600 zaśpiewała 164 zł na 24miesiace. Jak bym wziął to co obecnie mam to brać za 149zl co i tak podrożeje przez 24 miesiące czy walczyć o te 124zl  jak było rok temu? 
Bez netflixa dostałem ofertę 103zł z tym co mam twierdzą że na netflixa nie mają rabatu. W sumie 103 zł na 24 m spoko oferta a netflix to już kwestia czy dołożyć czy osobo kupić w sumie na to samo z netflixa 146zl . Netflix ze strony na 2 urządzenia chyba też coś 43zl .

 

Tylko jeśli zrobią podwyżkę inflacyjną to też obejmie netflixa to może lepiej go wsiąść  osobno.

 

Kiedy  była ostatnio podwyżka bo nie byłem w temacie? Gosc mówił że robią 2 razy w roku 

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już wysyłają podwyżki teraz w lutym dlatego chcieli szybko ze mną przedłużyć umowe dają ofertę i za miesiąc podwyżka .

Może ktoś napisać jakie dostaje oferty z netflixem czy na 2 ekrany dalej jest za 24 zł bo mi powiedzieli że cena jak na stronie netflixa bez rabatu pewnie kłamią 

Edytowane przez maskerano25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maskerano25 napisał(a):

mi powiedzieli że cena jak na stronie netflixa bez rabatu pewnie kłamią 

Mi powiedzieli że w moim mieście w ogóle nie ma pakietu z netflixem. A tam gdzie jest, cena jest standardowa jak kupiona bezpośrednio. Raczej facet nie miał powodu żeby kłamać, ale kto wie ;)
W vectrze podobno to samo - cena standardowa, rzekomo już się pokończyły na to promocje. Ale jak jest rzeczywiście - wiedzą oni sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maskerano25 napisał(a):

Czyli już wysyłają podwyżki teraz w lutym dlatego chcieli szybko ze mną przedłużyć umowe dają ofertę i za miesiąc podwyżka .

Może ktoś napisać jakie dostaje oferty z netflixem czy na 2 ekrany dalej jest za 24 zł bo mi powiedzieli że cena jak na stronie netflixa bez rabatu pewnie kłamią 

Tak mam ten pakiet netflixa za 24zł. Ale od marca już klauzula wchodzi więc będzie ciut więcej kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , kończy mi się 2letnia umowa w marcu. Płacę obecnie 105zl za maxboxa, net 600, HBO, canal+, eleven , BSM, Multiroom . Dostałem kiedyś info o tej klauzuli inflacyjnej ale nigdy mi nie podnieśli ceny. 

Nie dostałem jeszcze żadnej propozycji nowej. 

Czy zapis w aneksach: Opłata za Abonament zgodna 
z wysokością opłaty określoną dla 
minimalnego okresu wymaganego do 
skorzystania z warunków promocji

oznacza że będę płacił tyle samo co obecnie po przejściu na bezterminową umowę?

Edytowane przez drumcode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 16:01, rafmik napisał(a):
 
Po jakim czasie od podpisania umowy miałeś podwyżkę?
 

U mnie reklamacja uznana.

Ciekawe info z tą TK Chopin.
Ciekawe ,jak to się teraz będzie miało do obowiązujących umów z MM.
 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koncem kwietnia konczy mi sie roczna umowa. z 67 zł podniesli z czasem na 82. maxbox 600 mb neta i hbo hbomax.

 

W sumie bede chciał tylko neta i telewizje, na tych vod nie ma niczego ciekawego.  Pytanie ile mnie bedą chcieli skasować.

 

Cóż, trzeba płacic i tak i tak. Alternatywy nie ma. Czekamy na decyzje Ukoik. Chociaz pewnie im sie zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pln napisał(a):

Koncem kwietnia konczy mi sie roczna umowa. (....) Pytanie ile mnie bedą chcieli skasować.

 Skasują tyle na ile podpiszesz z nimi kolejną umowę. Plus ewentualne klauzule, które bedą mogli uruchomić kiedy chcą. Dopóki Sądy w to nie wkroczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie

Jestem z Pruszcz Gdańskiego ( Multimedia Capital 2), na tą chwile mam internet 600mb za 40 zl. Dostałem pismo z aktualizacją cen w której w moim przypadku zostanie doliczona oplata za utrzymanie łącza ( mieszkam w bloku).  Czyli podwyzka z 40 zl na 50zl

 Z racji tego że została zmienione warunki oraz i tak kończy mi sie 2 letnia w lipcu zastanawiam się czy wypowiedzieć umowe i czekać na kontr oferte z DUK ( tak jak to zawsze do tej pory było).

Na tą chwile oferta  przy przedłuzeniu umowy na internet 600mb to 64 zl na 2 lata.(oferta z punktu stacjonarnego)

Pytanie czy jest sens wypowiadać umowe w celu wytargowania lepszej ceny za internet po tych wszystkich zmianach . Multimedia-> Multimedia Capital 2 - > a teraz słysze że ma być jakiśTV Chopin.

Dzieki za wszelkie sugestie.

 

 

Edytowane przez lcd6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kondzik23 napisał(a):

Witam

 

 

Mam pytanie czy MM będzie się rozwijać? tzn. chodzi mi o nowe kanały czy nadal stagnacja? Pytam,bo za 3 miesiące kończy mi się umowa i zastanawiam się gdzie uciec.....

 

 

Patrz po prostu jakie kanały są Tobie potrzebne i pod to dobierz ofertę. Przecież i tak nikt nie ogląda wszystkich 100-150 kanałów które są w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...