Jump to content

leszek234

Users
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leszek234

 1. Właśnie znalazłem w eboku informację, że w mojej lokalizacji jest już możliwość korzystania z internetu w opcji 300Mb/s. 4 miesiące temu kiedy podpisywałem 2-letnią umowę takiej możliwości nie było. Czy ktoś z Was podmieniał w czasie trwania umowy internet na szybszy, a jeśli tak to czy zmieniała się umowa na wszystkie usługi czy tylko na internet? EDIT: zadzwoniłem na podany numer kontaktowy i oferta zwaliła mnie z nóg, konsultantka zaproponowała 44 zeta zamiast 5, które płacę teraz za 150Mb/s
 2. Dzisiaj rozmowa z konsultantem skończyła się dla mnie następującą ofertą: - super box - pakied hd - pakiet eleven - pakiet c+ prestige - pakiet hbo - 2x multiroom - internet 150Mb/s - numer telefonii mobilnej z nieograniczonymi minutami do wszystkich Za wszystko w sumie 84 złocisze przy umowie na 2 lata. Chciałem net 300Mb/s ale podobno u mnie na razie nie ma możliwości technicznych (Stalowa Wola). Jak myślicie, oferta dobra czy negocjować dalej? Dodam, że do tej pory za to samo bez elevenów i z netem 120 płaciłem 94/miesiąc.
 3. Ja rozumiem, że koszty muszą być ale jak myślą przyszłościowo o ściągnięciu nowych klientów lub utrzymaniu starych to raczej bez inwestycji się to nie uda.
 4. Ja [beep]ziele, co to za firma co od lat nie potrafi ujednolicić oferty w całej sieci...
 5. Orientuje się ktoś czy internet 300Mb/s jest dostępny w całej sieci multimedii czy tylko w wybranych lokacjach? Baba w BOK twierdzi, że ta oferta nie działa w całym kraju np w Stalowej Woli podobno max co można wziąć to 120Mbs.
 6. a ktoś składał wypowiedzenie przez telefon? Jeśli tak to pod jakim numerem? I czy dostanę na maila wiadomość z potwierdzeniem złożenia wymówienia?
×
×
 • Create New...