Jump to content

leszek234

Users
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by leszek234

 1. Ja rozumiem, że koszty muszą być ale jak myślą przyszłościowo o ściągnięciu nowych klientów lub utrzymaniu starych to raczej bez inwestycji się to nie uda.
 2. Ja [beep]ziele, co to za firma co od lat nie potrafi ujednolicić oferty w całej sieci...
 3. Orientuje się ktoś czy internet 300Mb/s jest dostępny w całej sieci multimedii czy tylko w wybranych lokacjach? Baba w BOK twierdzi, że ta oferta nie działa w całym kraju np w Stalowej Woli podobno max co można wziąć to 120Mbs.
 4. a ktoś składał wypowiedzenie przez telefon? Jeśli tak to pod jakim numerem? I czy dostanę na maila wiadomość z potwierdzeniem złożenia wymówienia?
 5. Dzisiaj MM przeszła samą siebie. Od 1 lipca mama podpisała aneks do umowy na 24 miechy na superbox + telefon stacjonarny. Do dzisiaj było wszystko ok ale nagle wywaliło telewizję z komunikatem "brak sygnału", telefon działa. Złapałem za telefon i dzwonie na infolinię a koleś mi mówi, że na podanym numerze klienta jest przypisana tylko usługa telefonii stacjonarnej a tv wygasła 1 sierpnia - stąd sygnał został odcięty. Zgłosiłem oczywiście reklamację ale do czasu jej rozpatrzenia mama została bez TV. Takie rzeczy tylko w naszej kochanej multizgrozie.
 6. Dla mnie oferta "taka se", za 95 zeta mam to samo co proponują Tobie (też karta główna i 2x mr) ale mam jeszcze c+ prestige w pakiecie. Ja bym jeszcze powalczył.
 7. Mam następującą ofertę z DUK: - Superbox - Canal+ Prestige - HBO - pakiet HD - 2x CAM jako multiroom - net 120Mb/s - SIM z nielimitowanymi minutami i SMS-ami Wszystko za 95zł. Dobra oferta, czy targować się dalej?
 8. Nieprawda, mam telefon w Plusie, gram od miesiąca, a premium jak nie miałem, tak nie mam. Za to na telefonie w T-Mobile dostałem na drugi dzień po zarejestrowaniu numeru.
×
×
 • Create New...