Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to. Niby przeniesienie, ale marka nie znika, wszędzie będą logotypy itd. Ta Vectra od zawsze mi się z jakimś krzakiem kojarzyła i będąc teraz w jej szponach tylko to się potwierdza.

Pewnie będą teraz robić wszystko, żeby ludzi z pakietami od MM migrować do pakietów Vectry. Jakoś tak przeczuwam, że takie ceny jakie udawało się dostawać dobrym negocjatorom w MM właśnie stały się miłym wspomnieniem. No chyba, że to jest takie przeniesienie, że DUK też zostanie po staremu. Pytanie, czy pakiety od MM znikają. Generalnie nic nie wiadomo, jak to w krzakach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zejdą znacznie poniżej 44,99zł za 150Mb/s to zaakceptuje taką ofertę, telefon z ofertą ma być po godzinie 17:00, na tą chwilę jakość tego internetu nie jest warta takiej ceny i sama konsultantka nawet nie protestowała sprawdzając oferte w mojej lokalizacji zapewniając że obniżą mi cene po konsultacji z odpowiednim działem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, danielpes5 napisał(a):

A założyciel Multimedii jeździł Fiatem Multipla, na dodatek w gazie. :D 

Założyciel Multimediów fajnie strolował 99% społeczeństwa, które nie potrafi prawidłowo odmienić tej nazwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten nowy spis programów Multimedii.  Nie ma numeracji , nie wiadomo do końca czy wersja SD cz HD. Najważniejsze czy gwarantowane czy nie. Choć bez tych niegwarantowanych nikt by tego nie kupił. 😉

 

https://www.multimedia.pl/przydatne-dokumenty-2

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Seth napisał(a):

Jakoś tak przeczuwam, że takie ceny jakie udawało się dostawać dobrym negocjatorom w MM właśnie stały się miłym wspomnieniem. 

 

 

też coś tak czuję :(

 

Dobrze, że mam świeżą umowę na 2 lata :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grobel napisał(a):

A nju? Jesteś w zasięgu? Masz tam światło 200mega za 39zł. Lepszy wybór niż ten cyrk mm/vectra.

Niestety nie jestem w zasięgu, miałem wcześniej NJU Internetowy ze stażem 2lat niestety mimo że mam w piwnicy kable światłowodowe od Orange nie mogę z nich korzystać w NJU Światłowód.

 

Udało mi się wynegocjować 37.99zł na 2 lata za  150Mb/s co ciekawe nadal umowa jest z Multimedia PL i jest nadal klauzula inflacyjna nie jest najgorzej w okolicy za taką cene nikt nie oferuje internetu po kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zerojedynkaX napisał(a):

Dziwny ten nowy spis programów Multimedii.  Nie ma numeracji , nie wiadomo do końca czy wersja SD cz HD. Najważniejsze czy gwarantowane czy nie. Choć bez tych niegwarantowanych nikt by tego nie kupił. 😉

 

https://www.multimedia.pl/przydatne-dokumenty-2

Bo w Multimedii standard HD to dalej wielki "exsluziv"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2024 o 12:19, zerojedynkaX napisał(a):

Kiedy włączą HD  na TVP3 ?  Czasem oglądam Aktualności TV Katowice i na 65 calach w SD się nie da.  Oczy bolą. W naziemnej jest w HD już od 4 miesięcy a i kilka kablówek też ma w HD. Kiedy w MM zrozumią że HD to norma a SD to archeologia ?

TVP 3 HD włącz sobie w  DVB-T2 dostępne w kablu  MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koz napisał(a):

TVP 3 HD włącz sobie w  DVB-T2 dostępne w kablu  MM

Chyba żartujesz. Ja płacę abonament w MM i to od nich chcę ogólnopolski program dostępny za friko w naziemnej w jakości HD.

Nie będę się bawił w przełączanie na antenę naziemną.  DVB T2 u mnie w kablu Multimedii nie ma. Wyłączyli to chyba ze 3 lata temu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marteenez napisał(a):

To w Twojej lokalizacji są jeszcze udostępniane multiplexy DVB-T? U mnie (Łomża) kiedyś były, ale (po przejściu na sygnał od Vectry) się skończyły...

Działa i działać będzie spółdzielnia mieszkaniowa ma umowę na pakiet tzw  AZART z Vectrą  dostęp jest do  MUX 1 ,2,3,8 na tą chwile to jedyna możliwość odbioru TVP 3 HD w tej sieci kablowej.

2 godziny temu, maxio napisał(a):

Przecież macie kanały dvbc niekodowane. Wystarczy wyszukać. Tam dobre 40 kanałów jest dostępne.

Ale nie ma dostępu do TVP 3 HD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...