Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.03.2024 o 22:36, Pawel napisał(a):

Może masz konto w tym samym Banku.

 

Kolega robił przelew z PKO BP i zaksięgowali w ten sam dzień. Ja z BNP Paribas i i sprawdziłem że czasem księgują z opóźnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie... Mam w Multimedii internet 1.2 Gbit/s (wiem, że po kablu tyle nie osiągnę), po Wifi mam między 890-910mbit (po kablu antenowym). Modem to Technicolor CGA4236TCH1. W panelu klienta mogę zmienić tylko nazwę sieci i hasło. Modem działa na 80Mhz zamiast 160 - to go blokuje aby wyciągnąć max z łącza. Co zrobić aby móc to skonfigurować? Wszystkie urządzenia obsługują 160Mhz. Dodam, że gdy napisałem do operatora odpowiedzieli mi, że oni nie mają dostępu do ustawień modemu - mózg mi wybuchł bo kto ma mieć do niego dostęp jak nie oni? 

Edytowane przez Adasiek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam pewien manewr. Jestem w grupie osób, którym uznano reklamację na podwyżkę inflacyjną, ponieważ na moje szczęście konsultant skopał swoją robotę. Po uznaniu reklamacji nie otrzymuję pism, ani podwyżek.

Zamierzam pozwolić umowie trwać dalej po zakończeniu warunków promocyjnych (niewielka podwyżka by była). Zakładam, że dalej w systemie będę oznaczony jako "nie dotykać inflacyjnie". Zresztą logika niejako też mówi, że nie można przecież "czasowo" uznać reklamacji na wprowadzenie w błąd przez konsultanta przy zawieraniu umowy/aneksu. Trwa to tak długo, aż kolejny konsultant roboty nie skopie i skutecznie poinformuje co mnie czeka. Ale na to nie zamierzam dać szansy.

Mam jeszcze sporo czasu (końcówka roku), więc jeśli ktoś też spróbuje zastosować taki manewr, niech się podzieli efektem. Ja oczywiście też się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, o takim manewrze, bo również uznano mi reklamację na podwyżkę inflacyjną. Niestety u mnie przejście na czas nieokreślony nie wchodzi w grę, bo zniżkę na usługę Mega BSM i Emil bezpieczny internet mam na 24 m. Z tej drugiej usługi mogę po 24 miesiącach zrezygnować ale za Mega BSM dojdzie mi opłata cennikowa w wysokości 20 zł z tego co widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel napisał(a):

Myślałem, o takim manewrze, bo również uznano mi reklamację na podwyżkę inflacyjną. Niestety u mnie przejście na czas nieokreślony nie wchodzi w grę, bo zniżkę na usługę Mega BSM i Emil bezpieczny internet mam na 24 m. Z tej drugiej usługi mogę po 24 miesiącach zrezygnować ale za Mega BSM dojdzie mi opłata cennikowa w wysokości 20 zł z tego co widzę.

To może podzielcie się na jakiej podstawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, derlysy napisał(a):

To może podzielcie się na jakiej podstawie ?

Podczas przedłużanie umowy Konsultantka nie wspomniała o klauzuli.  Odsłuchano rozmowę i przyznano mi racje.

5 godzin temu, LorDx napisał(a):

A wykreślili ci te klauzule z umowy ? za pół roku będzie to samo.

W reklamacji napisano m.in "Operator postanowił o wycofaniu waloryzacji na Pana koncie abonenckim"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał(a):

Podczas przedłużanie umowy Konsultantka nie wspomniała o klauzuli.  Odsłuchano rozmowę i przyznano mi racje.

W reklamacji napisano m.in "Operator postanowił o wycofaniu waloryzacji na Pana koncie abonenckim"

Wycofali Ci tą, którą wprowadzili w zeszłym roku. Ale aktualnie już jesteś poinformowany i gwarantuję, że przy kolejnej waloryzacji takowa pojawi się u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, skylab21 napisał(a):

A umowę masz na rok czy dwa lata?

Umowa dwu;letnia kończy się w listopadzie.

@maxio nie sadzę. Ominęły mnie już dwie podwyżki z tego co obserwuję wątek. Po drugie klauzula mnie nie obowiązuje. Gdybym został poinformowany mógłbym nie przedłużyć umowy. Nie zostałem o tym poinformowany, więc umowa została niejako zawarta bez tej klauzuli.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...