Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Wojtasekole napisał(a):

Orientuje się ktoś czy można wynegocjować nowa umowę np dzisiaj ale żeby weszła w życie od 1 lutego (do 31 stycznia mam starą) ? 

Oczywiście, że można! Składasz wypowiedzenie ze skutkiem na dzień 01.02.24 i nowa umowa liczy Ci się od tego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wojtasekole napisał(a):

Orientuje się ktoś czy można wynegocjować nowa umowę np dzisiaj ale żeby weszła w życie od 1 lutego (do 31 stycznia mam starą) ? 

 

Jak  negocjowałem kiedyś aneks w podobnej sytuacji to mówił konsultant że w ostatnich dniach umowy musi ona obowiązywać od kolejnego ponieważ system musi "przetrawić" umowę i żeby od najbliższego miesiąca weszła w życie to musi być zatwierdzona maks 2 dni przed końcem obecnego. Poza tym sąsiad aneksował od razu uzgadniając tak jak pytasz od następującego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważajcie co wam proponują. Dostałem propozycję ze sprzedażówki - była średnia, ale nie chciało mi się tracić czasu na słuchaniu melodyjki na infolinii żeby złożyć wypowiedzenie.
Zgodziłem się podczas rozmowy ale w smsie potwierdzającym ofertę rozjechały się kwoty, bo doszła opłata aktywacyjna (i jeszcze wyszedł jeden mały kwiatek, ale mniejsza z tym;)). Nie potwierdziłem i chciałem wrócić do tematu po świętach.

Dziś oferta z innego działu, facet potwierdza że wszystko zostaje tak samo. Upewniam się i w rozmowie dwa razy dopytuje

-czy wszystko zostanie jak jest

-czy termin umowy (jedynego) dodatkowego pakietu przy tv, nie rozjedzie się z terminami pozostałych usług

Dostaje potwierdzenie że wszystko jest, więc zgadzam się na warunki.
Dostaje sms potwierdzający ofertę, a tam o dodatkowym pakiecie tv cisza. Myślę sobie: "może nie ma go w podsumowaniu, bo facet zrobił jakiś myk i na fv będzie widoczny jako pakiet za 0zł). Potwierdzam ofertę, otrzymuje podsumowanie oferty i umowę z regulaminem....a tam pakietu nie ma :) Dzwonie na infolinię po raz kolejny, a tam inna pracowniczka potwierdza że zostało złożone wypowiedzenie na ten dodatkowy pakiet.

Teraz czekam na kontakt z ich strony, ale co mi z tego kontaktu skoro konsultant tak pięknie mnie przekręcił.

Edytowane przez Grobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2024 o 10:17, Grigorios Quedin napisał(a):

Pełny pakiet tv ,eleven,C+,HbOMax,Multiroom,2xCam,net 600+wifi na 24msc-124 zł.
Bez klauzuli.
Pozdrawiam
 

Mam identyczny pakiet na 12 m-cy. 109,99. Niestety z klauzulą 😎

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy MM do umów które są już po okresie zobowiązania (czyli umowy na czas nieokreślony) i są bez klauzury waloryzacyjnej wysyła zmiany warunków? W sensie robi podwyżki i chce aneksować umowę z wpisaniem waloryzacji?

 

Czy może umowy na czas nieokreślony na ten moment są nie ruszane?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet stacjonarny ma obecnie 4 opcje (nie w każdej lokalizacji wszystkie są dostępne).

Zarówno w Multimedia jak i w Vectra - na ich stronach internetowych : do 450 Mb/s, do 600 Mb/s, do 900 Mb/s, do 1,2 Gb/s.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...