Jump to content

strzala

Users
 • Content Count

  415
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Dobra

About strzala

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystkie te niskie ceny, to są wynegocjowane po rezygnacjach. Niektórzy mają pełną ofertę Multimedii(wszystkie pakiety Premium itd.) nawet poniżej 100zł miesięcznie.
 2. Ja jestem z innej lokalizacji i u mnie kanał ten jest zakodowany. Kanał występuje na 2 pozycjach i na jednej jest zakodowany, a na drugiej nie jest. Ta pozycja, na której jest odkodowany nie jest stała dla tego kanału tylko pojawiają się tam różne programy będące promocyjnie odkodowane dla wszystkich. W poprzednim miesiącu był tam Eurosport 1.
 3. NG działał przez niecały jeden dzień w tamtym tygodniu. Nawet bym o tym nie wiedział, ale oglądam teraz tenis na Eurosport i tam wcześniej był właśnie dubel Eurosportu 1(pewnie na niego akurat było otwarte okno) i został zastąpiony przez NG. Jednak wieczorem w ten sam dzień NG zakodowali.
 4. U mnie nagrania z C+ są o połowę mniejsze niż wcześniej (mam na myśli te same filmy z tego samego kanału). Na HBO jest niewiele lepiej tzn. tak o 30-40% mniejsze niż wcześniej. Objawy tego są jak u kolegi powyżej tzn. mniej ostry obraz z mniejszą szczegółowością.
 5. U mnie jest głos na zeszłorocznym telewizorze Philipsa z Androidem.
 6. Kolega nie opisał problemu z dekodowaniem tylko z wyszukiwaniem programów, zatem w czym miałoby pomóc wyjęcie modułu?
 7. Czego się spodziewałeś, skoro zjechali z bitratem o połowę? Teraz kanały HD mają niewiele większy bitrate, niż miały SD w Multimedii. Dziwię się trochę, że na C+ tego nie widzisz. Ja widzę wyraźnie mniej ostry, rozmyty obraz. Porównywałem nawet na tym samym filmie nagranym pod koniec sierpnia i drugi raz we wrześniu na C+ Premium.
 8. Eleveny są nadal w HD, tylko z nazwy zniknął ten dopisek. Jednak to żadna nowość, ponieważ już wiele stacji usunęło dopisek HD ze swojej nazwy.
 9. No jak to, przecież co drugi tutaj twierdzi, że nie widzi pogorszenia jakości?😆 Chyba coś mi pada na wzrok, bo oglądałem dzisiaj mecz Lecha na Polsat Sport i czułem się jakbym jakiegoś VHSa oglądał. Polsat Sport jakoś nigdy nie grzeszył jakością, ale są jakieś pewne granice i ta dzisiejsza jakość, to raczej nie była wina ani Polsatu ani szwedzkich kamer.
 10. Czy ktoś jest w stanie udostępnić mi sampla z nagraniem dźwięku w formacie AC-4?
 11. Z Eurosportem 1 HD jest problem od nocy. Chciałem wtedy oglądać tenis, ale nie dało rady, bo albo był czarny ekran albo stopklatka z meczu tenisowego.
 12. Jak sprawdziłeś ten bitrate na Polonia 1, jakąś aplikacją? Na satelicie faktycznie Polonia 1 ma słabą jakość. Jednak u mnie obecnie, co już pisałem ze 2 strony temu, ma najwyższy bitrate ze wszystkich programów(nie licząc UHD) ok. 8Mb/s, chociaż jest w SD Taki paradoks.
 13. Polonia 1, która nie jest nawet w HD W dodatku siedzi na muxie jedynie z 4 kanałami informacyjnymi Vectry, z których każdy ma bitrate po prawie 4Mb/s . Z oczywistych względów nie wiem co tam na nich jest nadawane, ale nawet im może pozazdrościć bitrate'u z połowa kanałów w Vectrze
 14. Znalazłem jeden kanał z w zasadzie stałym bitratem(zmienia się w bardzo niewielkim zakresie) prawie 8Mb/s. Wydaje się, że nie licząc kanałów UHD, jest to kanał o najwyższym bitrate w całej Vectrze. Czy ktoś spróbuje odgadnąć jego nazwę? Dla ułatwienia podpowiem, że dla większości może być to duże zaskoczenie...
 15. Mieli już wcześniej gorszą jakość. Tutaj na forum czytałem wielokrotnie, że Vectra ma najgorszą jakość ze wszystkich dużych kablówek. Jednak nie spodziewałem się, że to jest aż o połowę niższy bitrate niż w MM. Przecież MM też nie była na szczycie tego zestawienia, bo choćby w UPC jakość jest jeszcze wyższa. Nie wiem jak w porównaniu z MM wyglądały np. Toya czy Inea.
×
×
 • Create New...