Jump to content

strzala

Users
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About strzala

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapłacisz karę. Prawdopodobnie jej wysokość wyniesie liczba m-cy do końca umowy pomnożona przez kwotę jaką płacisz miesięcznie za multiroom. Na wszelki wypadek musisz zadzwonić na infolinię i to potwierdzić.
 2. Dzięki. Na szczęście już wszystko wróciło. Nie działało przez 2-3 godziny.
 3. We Wrocławiu mam jakąś awarię zarówno telewizji jak i internetu. Czy ktoś jeszcze zauważył u siebie całkowity brak dostępu do tych usług?
 4. No ciekawe dlaczego? Pewnie z tego samego powodu, co operatorzy komórkowi, którzy oferowali bardzo tanie lub nawet w ramach abonamentu połączenia na Ukrainę.
 5. Czesi nadają w swoich muxach naziemnych po przejściu na DVBT-2 i HEVCa.
 6. Jakie 4K masz namyśli? Jedyny polski prawdziwy kanał 4K od Canal Plus nie jest udostępniany innym operatorom, a wszystkie pozostałe są jedynie upscalowane. Zatem to samo może zrobić (upscalować) też Twój telewizor, a dla operatora wiąże się to z wymianą dekoderów, bo obecne nie obsługują kodeka h265 ani rozdzielczości 4K, więc gra jest nie warta świeczki. Poza tym, jeśli już wejdzie prawdziwe 4K, to właściciele treści chcą lepszych zabezpieczeń i wiąże się to także z wymianą modułów CAM na CI+ z dodatkowym zabezpieczeniem ECP. Niedawno przechodziła przez to włoska platforma Tivusat, a ostatnio polski C+. Niektóre telewizory nie obsługują tych nowych modułów itd., itp. Poza tym np. w C+ dostęp do kanału 4K kosztuje dodatkowo 10zł miesięcznie. Jesteś gotowy tyle dopłacać? Wszyscy chcą mieć 4K, a jak przyjdzie co do czego, to nie będą chcieli za to płacić tylko będą składać wypowiedzenia, żeby ugrać złotówkę miesięcznie.
 7. Rozumiem, że ma dorównywać jedynie jakościowo, bo cenowo to już nie? Gdyby naprawdę zależało Ci na jakości, to już dawno nie byłoby Cię w tej kablówce. Większość użytkowników (w tym ja) jest w Multimedii ze względu na niską cenę i bardzo bym się wkurzył, gdyby te ceny poszły w górę tylko dlatego, że jakieś śmieciowe kanały typu TV6 zostały podniesione do jakości HD. Dobrze i tanio się nie da, czego przykładem są konkurencyjne kablówki. Dziwne, że będąc w Multimedii tyle lat, jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś.
 8. Na nic nie musisz czekać. Teraz wypowiedzenie składa się telefonicznie bez zbytniej fatygi i szybko można zmienić operatora na takiego, który ma TV6 w HD. Nie widzę tu żadnego problemu. Po co tak się męczyć bez tego TV6-reklama HD?
 9. 2 lata temu premiery filmowe były także na tygodniu praktycznie zawsze we wtorki oraz środy(na C+ Film) i czasami także w poniedziałki, więc zdarzały się tygodnie z 6 filmowymi premierami. Obecnie w poniedziałki już nie ma żadnych premier, a we wtorki lub środy są tylko czasami. Zatem są maksymalnie 4 premiery tygodniowo(przeciętnie 3), a jeśli w niedziele nadają serial własnej produkcji, to mogą być jedynie dwie premiery. Chociaż i bez serialu w niedzielę bywały dwie, bo czasami nie ma premiery w sobotę. Oczywiście te premiery w środku tygodnia, to nie bywały raczej hity tylko mniej znane filmy(często francuskie) lub po prostu niskobudżetówki(mam na myśli klasy B i C). Jednak w tym roku po stracie praw do Monolithu te mniej znane filmy są czasami w weekendy. Biorąc to wszystko pod uwagę, w reakcji na Twoje stwierdzenie "jest niemal tak samo jak 2 lata temu", można się tylko uśmiechnąć
 10. Dobrze się czujesz? Oczywiście, że oficjalnie nie ma takiej oferty, bo to jest utrzymaniowa, którą kolega sobie wynegocjował. Myślałeś, że zadzwonisz na infolinię, powiesz że ktoś z forum ma taką ofertę i już w lektyce Ci ją przyniosą? Tak w ogóle złożyłeś wypowiedzenie, bo domyślam się, że nie złożyłeś? Dodzwoniłeś się do DUK, czy na zwykłą infolinię? Taką ofertę jest Ci w stanie dać tylko ktoś z DUK po złożeniu wypowiedzenia i nikt inny. Trzeba się odrobinę zaangażować i można dostać naprawdę fajną ofertę. Na podstawie tego co dostał kolega, to chyba sam masz tę świadomość, że warto to zrobić.
 11. Jak dokładnie wyglądał ten dodatkowy element? Może to był separator galwaniczny? Ja takie sobie zamontowałem po tym jak mnie kiedyś lekko pokopało przy dotknięciu końcówki.
 12. Nie podwyższają po zakończeniu umowy terminowej tylko obniżają na czas tej umowy Ta wysoka cena, to jest teoretycznie standardowa w tej kablówce
 13. Moim zdaniem tak. Wykup dynamiczny. Jak ja wykupowałem 2 lata temu, to kosztowało wtedy 10zł płatne jednorazowo. Teraz nie wiem ile to kosztuje(trzeba to zamówić przez infolinię). Statyczny kosztował chyba 5zł miesięcznie.
 14. W takim razie masz IP niepubliczny. Prawdopodobnie Twój problem nie polega na zablokowanych portach w domowym routerze. Tak w ogóle, to zapewne one wcale nie są zablokowane.
 15. Masz w ogóle publiczny adres IP, nieważne czy statyczny czy dynamiczny?
×
×
 • Create New...