Skocz do zawartości

strzala

Użytkownicy
 • Zawartość

  263
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

O strzala

 • Tytuł
  Czasami wpadam

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. strzala

  Multimedia

  Na Satkurierze jest już informacja na ten temat. Chodzi o Gdańsk, Łódź oraz okolice, a wkrótce także Warszawa. Piszą tam o w sumie kilkudziesięciu miejscowościach, więc rozumiem, że kryją się one pod hasłem "okolice"
 2. strzala

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Tylko po co w takim razie było puszczać zwiastun z dubbingiem i robić ludziom nadzieję?
 3. strzala

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Hehe, widzę 21 kwietnia będzie premiera Chaty. To była zdaje się jedna z nocnych, grudniowych przedpremier na C+ Seriale. Trzeba przyznać, że trochę to przetrzymali, bo z pozostałymi się chyba wyrobili do końca lutego.
 4. strzala

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Nie lektor jest powodem tylko polska licencja tych kanałów. Wystarczy obejrzeć kilka filmów na HBO/Cinemax, żeby mieć porównanie. Dla przykładu podam 2 komedie Sashy Barona Cohena: Grimsby i Dyktator. Oglądając to na HBO(licencja brytyjska czy tam czeska) i jakimkolwiek innym kanale z polską licencją, to ma się wrażenie jakby się oglądało inny film. Po prostu C+ stosując podobny język jak na HBO, musiałby go oznaczyć czerwonym kółeczkiem i puszczać po 23 ograniczając tym zasięg.
 5. strzala

  CANAL+, CANAL+ Film i CANAL+ Family

  Może niektóre powtórki będą z dubbingiem, bo zdaje się zajawki na C+ widziałem z dubbingiem.
 6. strzala

  Multimedia

  Nagrywasz coś na dysk przez ten moduł? Poczytaj tutaj wątek związany ze sprawami technicznymi w kablówkach. Prawie wszystkie inne kablówki oferujące moduły CAM, blokują na nich możliwość nagrywania. Zatem lepsze i droższe oferty wiążą się z utrudnianiem życia abonentom. Trzeba sobie zadać pytanie, czy te kilka śmieciowych kanałów, o które tak płaczecie, jest warte tego wszystkiego? Vectra, którą się ciągle wymienia w kontekście przejęcia Multimedii też ma poblokowane nagrywanie na modułach. Niby oferuje moduły tylko komu one potrzebne w takiej sytuacji?
 7. strzala

  Multimedia

  Za Cinemax ile tam masz wyszczególnione?
 8. strzala

  Multimedia

  Prawdopodobnie Cinemax przez 2 m-ce gratis a później 10zł.
 9. strzala

  Multimedia

  Jak dobrze rozumiem, to nie jesteś obecnie klientem Multimedii? W związku z tym to co podali koledzy powyżej możesz włożyć między bajki, bo chodziło im o oferty przedłużeniowe z wypowiedzeniem. Dla nowych szukaj kontaktu z lokalnym przedstawicielem (ulotki na klatkach schodowych). Przez infolinię i salon dostaniesz raczej tylko standardową, kosmiczną cenowo ofertę. Jeśli chodzi o ofertę UPC, którą podałeś, to jak na nich wydaje się niezła.
 10. strzala

  Multimedia

  Jednak w takim wypadku po co w ogóle jest potrzebny dekoder, skoro otrzymamy to samo co na samym TV? Moduł przecież ogranicza nas do używania tylko jednej głowicy. Oczywiście są dekodery z dwoma wejściami na moduły, ale to już jest inna półka cenowa. PS. Przepraszam, zapomniałem, że niektóre dekodery VU+ zapewniają dekodowanie offline nagranego wcześniej materiału. Jednak to też nie są tanie dekodery.
 11. strzala

  Multimedia

  Ci co mają więcej za 100zł, to są abonenci przedłużający umowy po wypowiedzeniach. Niektórzy mają nawet pełne oferty w takiej cenie, ale tym się nie sugeruj jako potencjalny nowy klient. Nowi klienci mogą skorzystać tylko ze standardowej oferty lub czasami na klatkach schodowych pojawiają ofery od lokalnych przedstawicieli Multimedii. Ostatnia jaką widziałem u siebie to było 59zł za 120Mb+Maxbox na 24 m-ce. Do tego można by dobrać C+ Select za 39zł i mieścisz się w 100zł. C+ Prestige kosztuje dodatkowe 10zł. Jeśli zależy Ci na sporcie to jeszcze Eleven 9zł.
 12. strzala

  Multimedia

  No i ta oferta z ulotki jest fantastyczna jak dla nowych klientów. Ja gdy zaczynałem przygodę z Multimedią 5 lat temu, to nie miałem innej opcji niż 120zł za Maxbox+60Mb.
 13. strzala

  Multimedia

  C+ Prestige 29zł, HBO Max(bez HBO Go) 20zł, Sport Champions 5zł, Cinemax 5zł.
 14. strzala

  Kanały Eleven Sports

  Na mecz, który się nie dubluje, najczęściej można tam natrafić w sobotę o 15.30 lub w niedzielę o 15.00, bo w tych porach pokazują po kilka spotkań z Bundesligi i Serie A. Czasami jeszcze jest używany wtedy, gdy piłka ręczna koliduje z kilkoma meczami piłki nożnej. Od marca po powrocie Formuły 1, zapewne będzie wykorzystywany jeszcze intensywniej. W wieczornych porach największej oglądalności ciężko tam trafić na coś unikatowego po stracie praw do połowy Primera Division i nieprzedłużeniu do Ligue 1. Po prostu wtedy nie mają co tam puszczać. Na pewno te dublowane mecze na tym kanale są pokazywane w celach promocyjnych całej paczki, bo przecież w nc+ i kilku kablówkach znajduje się on w jednym z głównych pakietów poza tą dodatkowo płatną paczką. Na przykład w Multimedii wcale nie mamy tego kanału. Edit: Oczywiście zapomniałem jeszcze o żużlu, który także wkrótce będzie pokazywany i to też może spowodować częstsze używanie tego kanału.
 15. strzala

  Multimedia

  Gadżety dają przy przedłużeniu umowy na 24 m-ce. Ja opchnąłem tablet za 200zł, więc kolejne 8zł od abonamentu miesięcznego sobie odjąłem Przedłużenie było z wypowiedzeniem czy bez? Jeśli z wypowiedzeniem, to negocjowałeś z DUKiem, więc w jaki sposób ktoś niebędący klientem Multimedii miałby trafić do DUK? Ogólnie mam na myśli to, że wprowadzasz ludzi w błąd pisząc, że potencjalni nowi klienci mogą coś negocjować. Mogą jedynie skorzystać ze standardowej oferty lub trochę lepszych ofert lokalnych przedstawicieli, którzy czasami zostawiają ulotki na klatkach.
×