Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, bLaYd napisał:

Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

 

W aktualnej ofercie lokalnej Platyna (HD)+ 150 MB kosztuje 79.90 zł dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oferty studenckie z zobowiązaniem do 30.06.2020:

 

Paczka/Solo

Cena

Rabat

Opłata
jednorazowa

Okres zobowiązania
(kumulacja)

150 Mb

49,99 zł

brak

49,99 zł

do 30.06.2020

300 Mb

59,99 zł

brak

19,99 zł

do 30.06.2020

600 Mb

69,99 zł

brak

1 zł

do 30.06.2020

HBO GO

19,99 zł

2mc za 1 zł

brak

do 30.06.2020

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł za cały pakiet Canal+ to bardzo dobra cena. Vectra najtaniej jak do tej pory sprzedawała 8xC+ za 40 zł więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii. Ale wracając do pytania - za 30 zł bym się nie wahał. Swoją drogą, myślę, że jeżeli Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 dołączą do oferty Vectry to otrzymają do nich bezpłatny dostęp dotychczasowi abonenci paczki Canal+. Z uwagi na ofertę programową, która będzie dublowała zawartość dotychczasowych kanałów sportowych z logo plusa nie sądzę, żeby ktokolwiek z abonentów był zainteresowany dopłatą do tych dwóch kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra wprowadza internet 2 Gb/s

 

Wysyłanie danych (upload) odbędzie się w przypadku tej usługi z prędkością do 120 Mb/s.

Wraz z usługą 2 Gb/s klienci otrzymają nowy modem wyposażony w cztery porty Ethernet 1000 Mb/s umożliwiające podłączenie przewodowe nawet czterech urządzeń jednocześnie. Modem z wbudowanym routerem bezprzewodowym zapewni dobry zasięg sieci bezprzewodowej dzięki zastosowaniu 11 anten (3x3 dla 2,4 GHz oraz 4x4 dla 5 GHz + anteny kierunkowe). 

 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/vectra-wprowadza-internet-2-gb-s

 

https://www.vectra.pl/oferta/1222/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenniku Vectry wysyłanie w technologi GPON (Gigabit Passive Optical Network) to łącze symetryczne czyli nawet 1Gb/s na wysyłaniu https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20190723092600/4736-vectra-cennik-glowny-1-8-2.pdf?59

 

Pewnie dotyczy to nowych  osiedli gdzie developer układa światłowód w mieszkaniu na etapie inwestycyjnym..

Edytowane przez juls2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, juls2008 napisał:

W cenniku Vectry wysyłanie w technologi GPON (Gigabit Passive Optical Network) to łącze symetryczne czyli nawet 1Gb/s na wysyłaniu https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20190723092600/4736-vectra-cennik-glowny-1-8-2.pdf?59

 

Pewnie dotyczy to nowych  osiedli gdzie developer układa światłowód w mieszkaniu na etapie inwestycyjnym..

Ja mieszkam w starym bloku a i tak ostatnio u mnie w piwnicy Vectra kładła kabel światłowodowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 września kończy mi się umowa. Jeszcze nikt nie dzwonił. W sumie nie wiem na co się zdecydować, czy powiększać pakiety czy może uda się coś zmniejszyć... TV na module rzadko oglądany, jedynie bajki ( tu bym zostawił socjal ) ale w końcu MR na Ci+ to 10zł ( za dużo nie urwę ) 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie zweryfikować, czy ten numer należy do Vectry? +48662059408. W zasadzie jest to raczej pytanie retoryczne...

W poniedziałek miałem telefon z tego numeru. Dzwoniła Pani z ofertą Internetu. Rozmawiałem z nią 8 minut. W skrócie: w moim miejscu zamieszkania jest możliwość przejścia na szybszy Internet; ze 150 Mb, które mam na 300 + nowy ruter. Jako że mnie ta oferta nie interesowała Pani rzuciła temat telewizji. Zaproponowała aneks do umowy i Eleveny za 5,90. Po namyśle uznałem, że czemu nie i się zgodziłem. 3 minuty czytania formułek i na koniec, że w ciągu 24 godzin przyjdzie aneks na email i zostaną włączone kanały.

Dzisiaj mamy piątek i nic się nie wydarzyło, tj. aneksu na mailu brak, kanały nie działają. Zglosiłem w strefie klienta na eboku sprawę z prośbą o wyjaśnienie, ale odpisać mogą za miesiąc, więc przed chwilą zadzwoniłem na infolinię. Po 30 minutach połączenia i przełączania mnie na różne działy do różnych osób stwierdzono, że nikt do mnie nie dzwonił :D Mówię, że przecież nagrywacie rozmowy to sobie sprawdźcie...

- Nie, nie ma żadnego śladu, nie widzimy, żeby ktoś dzwonił na Pana numer w poniedziałek. Ja nawet nie mam takiej oferty, więc mogę panu dać Eleveny co najwyżej za 14,90 :D

No ku#@! 

 

Może ktoś to wytłumaczyć? Babka anulowała ofertę lub ktoś jej anulował, bo dała za tanio i wykasowali rozmowę czy co?

Jak tu nie nagrywać rozmów? :)

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...