Jump to content

Recommended Posts

Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Platynowy hd + 150Mb z promocji krajowej to 94,90 z e-faktura.
A platynowy HD + 150Mb z oferty New Build to 99,90zl. Zadzwoń na infolinię i ewentualnie tam zamów.

Ja rok temu na Vectra Online zamówiłem za 69,90 złoty PVR + SNO + 100 MB. Za rok, jak się skończy umowa planuję podbić do platyny możliwie najtaniej jak się uda. Teraz na moim osiedlu oddają kolejny nowy blok i z ciekawości sprawdziłem ofertę, i jest znacznie drożej.

Jeśli na danym terenie dostępna jest promocja lokalna to będzie taniej niż napisałem.

Co nie zmienia faktu że Vectra delikatnie z promocji na promocję przemyca niewielkie podwyżki co 5zł... i rzeczywiście w porównaniu do lat wstecz jest drożej.

W tej chwili z krajowej za 69,90 możesz dostać jedynie złoty hd + 50Mb.

13 godzin temu, bLaYd napisał:

Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują.

W aktualnej ofercie lokalnej Platyna (HD)+ 150 MB kosztuje 79.90 zł dla nowych klientów.

Aktualne oferty dla nowych można porównać na stronie vectry wydaje mi sie ze są one bardzo zbliżone do tych lokalnych z ulotek.

Pytanie ile można z tego urwać przy przedłużeniu umowy.

Platyna+HBO+300Mb - 95zl

Platyna+HBO+600Mb - 109zl

https://www.vectra.pl/oferty-promocyjne

Nowe oferty studenckie z zobowiązaniem do 30.06.2020:

Paczka/Solo

Cena

Rabat

Opłata
jednorazowa

Okres zobowiązania
(kumulacja)

150 Mb

49,99 zł

brak

49,99 zł

do 30.06.2020

300 Mb

59,99 zł

brak

19,99 zł

do 30.06.2020

600 Mb

69,99 zł

brak

1 zł

do 30.06.2020

HBO GO

19,99 zł

2mc za 1 zł

brak

do 30.06.2020

Działa wam tv online na custom Rom android 9? Zainstalowałem Google Pixel i scina. Na Havoc-OS wydaje mi się że działało normalnie.

Spytam was się czysto z ciekawości : gdyby Vectra puściła powiększony pakiet C+ o te nowe kanały, za tą cenę, która teraz jest w nc+, czyli 30zł to bralibyście ten pakiet?

30 zł za cały pakiet Canal+ to bardzo dobra cena. Vectra najtaniej jak do tej pory sprzedawała 8xC+ za 40 zł więc nie sądzę, żeby coś się zmieniło w tej kwestii. Ale wracając do pytania - za 30 zł bym się nie wahał. Swoją drogą, myślę, że jeżeli Canal+Sport 3 i Canal+Sport 4 dołączą do oferty Vectry to otrzymają do nich bezpłatny dostęp dotychczasowi abonenci paczki Canal+. Z uwagi na ofertę programową, która będzie dublowała zawartość dotychczasowych kanałów sportowych z logo plusa nie sądzę, żeby ktokolwiek z abonentów był zainteresowany dopłatą do tych dwóch kanałów.

Aktualnie pakiet 6 kanałów w Canal+ Select wychodzi średnio na zobowiązaniu 12 miesięcznym ok 38zł na miesiąc, a Prestige ok. 43zł

Guest kingofsouth
8 godzin temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Mi na dekoderze 4K pokazuje pozycje programowe sprzed kilku godzin. 

U mnie to samo.

Vectra wprowadza internet 2 Gb/s

Wysyłanie danych (upload) odbędzie się w przypadku tej usługi z prędkością do 120 Mb/s.

Wraz z usługą 2 Gb/s klienci otrzymają nowy modem wyposażony w cztery porty Ethernet 1000 Mb/s umożliwiające podłączenie przewodowe nawet czterech urządzeń jednocześnie. Modem z wbudowanym routerem bezprzewodowym zapewni dobry zasięg sieci bezprzewodowej dzięki zastosowaniu 11 anten (3x3 dla 2,4 GHz oraz 4x4 dla 5 GHz + anteny kierunkowe). 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/vectra-wprowadza-internet-2-gb-s

https://www.vectra.pl/oferta/1222/

Fajnie, ale co z taką prędkością robić? Oj starzeje się. Jeszcze jakbym wczoraj słuchał "muzykę" łączenia się przez modem do tepsy  😉

Posted (edited)

W cenniku Vectry wysyłanie w technologi GPON (Gigabit Passive Optical Network) to łącze symetryczne czyli nawet 1Gb/s na wysyłaniu https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20190723092600/4736-vectra-cennik-glowny-1-8-2.pdf?59

Pewnie dotyczy to nowych  osiedli gdzie developer układa światłowód w mieszkaniu na etapie inwestycyjnym..

Edited by juls2008

8 godzin temu, juls2008 napisał:

W cenniku Vectry wysyłanie w technologi GPON (Gigabit Passive Optical Network) to łącze symetryczne czyli nawet 1Gb/s na wysyłaniu https://n-8-2.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20190723092600/4736-vectra-cennik-glowny-1-8-2.pdf?59

Pewnie dotyczy to nowych  osiedli gdzie developer układa światłowód w mieszkaniu na etapie inwestycyjnym..

Ja mieszkam w starym bloku a i tak ostatnio u mnie w piwnicy Vectra kładła kabel światłowodowy