Jump to content

Recommended Posts

14 minut temu, Tooomek2323 napisał:

Hej. Z końcem czerwca kończy mi się umowa na HBO. Chciałbym kontynuowac. Czy musze iśc do nich przedłużać czy to jakoś automatycznie przejdzie? Jesli tak to na jaki okres ktos wie?

Po zakończeniu umowy na czas określony umowa na HBO przechodzi przeważnie na czas nieokreślony. Pytanie czy można uzyskać na HBO jakąś korzystniejszą umowę utrzymaniową w przypadku ,,postraszenia,, rezygnacją?

dzięki za odp. Tylko czy przedłużając umowę nie okaże się, że przedłuże sobie wszystko o kolejny rok czy dwa. Kiedys tak sie naciąłem mimo iz handlowiec obiecywał ze reszta pozostanie bez zmian. Ale chyba sie wybiore do nich i juz dopilnuje tego.

Po zlozeniu wypowiedzenia negocjowalem z dukiem i poprosilem o wymiane dekoderow. Wymienili mi ADB 3830CD na 3831CD i Motorole tez na ADB 3831CD. Dlaczego tak slabo wypadla ta wymiana ? Moze powinienem podczas rozmowy z dukiem upomniec sie o jakies konkretne modele ? Ten 3831CD dziala chyba tak samo jak 3830CD ?

Pewnie takie mieli to i dali. Ja bym brał HMC 4120 albo te nowsze ADB. Było się wpierw na forum zapytać o możliwości a potem gadać z DUK że chcesz konkretnie to i to.

Wymienili hdnet na hdnet, ciesz się że i tak do tego doszło, bo zazwyczaj w tej samej podgrupie nie wymieniają sprzętu. Generalnie 3831cd jest nowszy, mniejszy i trochę szybszy, bo i piloty masz nowe. Pvr mogło wyjść kwotowo drożej.

17 godzin temu, Emaileczek napisał:

Po zlozeniu wypowiedzenia negocjowalem z dukiem i poprosilem o wymiane dekoderow. Wymienili mi ADB 3830CD na 3831CD i Motorole tez na ADB 3831CD. Dlaczego tak slabo wypadla ta wymiana ? Moze powinienem podczas rozmowy z dukiem upomniec sie o jakies konkretne modele ? Ten 3831CD dziala chyba tak samo jak 3830CD ?

Dwa lata temu jak negocjowałem przedłużenie umowy po wypowiedzeniu to umówiłem się z konsultantem na konkretny model dekodera. Na pierwszą wymianę monter przyniósł inny, niż było ustalone, więc odstąpiłem od umowy w ciągu 14 dni. Konsultant wrócił po urlopie i dostałem te same warunki z ustalonym dekoderem. Można ustalić określony model sprzętu, ale trzeba mocno pilnować sprawy.

Ile można ugrać przy przedłużaniu umowy aby uzyskać Złoty+Eleven+HBO+100MB,ewentualnie Złoty+Canal+Select+100MB jakby to wyszło cenowo,obecnie mam Złoty+SNO+Eleven+100MB+HBO(bez zobowiązań) za niecałe 100 zł

Witam kiedy najwcześniej można złożyć wypowiedzenie ? I jak mogę sprawdzić do kiedy mam umowę bo w aneksie nie mogę znaleźć a przedłużałem w kwietniu 2018

Posted (edited)
8 minut temu, xut2zs napisał:

.... jak mogę sprawdzić do kiedy mam umowę bo w aneksie nie mogę znaleźć a przedłużałem w kwietniu 2018

Najprościej jak odpalisz Vectra Ebok.

Tam znajdziesz informacje.

https://ebok.vectra.pl/#/login

Edited by kingofsouth
  • Thanks 1

A kiedy wypowiedzenie najwcześniej ?

1 godzinę temu, xut2zs napisał:

Witam kiedy najwcześniej można złożyć wypowiedzenie ?

Nawet pół roku przed końcem umowy.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Ale czy przedłużeniu miesiące starej umowy są doliczane czy nowa jest od dnia zawarcia? 

Od dnia zawarcia. W zależności od opcji przedłużasz na określony czas- 12 czy najczęściej 24 miesiące.

• Thanks 1

Proszę o pomoc i informacje o jaką kwotę warto walczyć przy przedłużaniu umowy (wypowiedzenie już złożone) na internet 300, platynę z nagrywarką i jaki sprzęt do tego polecacie (ruter i dekoder).

Posted (edited)

Czy modemo router Technicolor CGA2121 jest lepszy od Ubee (nie wiem jaki model daje Vectra) ? Monter wymienil mi stary modem na tego Technicolora ale myslal ze bede mial predkosc 150 mb/s i zastanawiam sie czy jakby wiedzial odrazu ze chodzi o predkosc 300 mb/s czy by przyniosl Ubee ? Pytam bo ten Technicolor ma duze problemy z zasiegiem. Nie wiem czy to kwestia 2,4G ale nie mam najzwyczajniej w swiecie sprzetu aby wyprobowac 5G.

Edited by Konteczko

Udało się wynegocjować Platyna, 300Mbit, Hbo z Cinemax. SnO i Eleven, sami dorzucili pakiet dla dorosłych za 1zł za 107zł. Miałem do wyboru Filmbx bez ceny promocyjnej. Dobra oferta? 

Witam, nie działa mi przycisk VOD dekoder w ogóle nie reaguje na niego jedynie ta lampka na dekoderze mignie jak nacisne ten przycisk. Nie wiem od kiedy ten problem występuje ale jakieś 3 tygodnie temu wszystko działało jak należy. Dekoder resetowalem itd. nic nie pomoglo a model dekodera to ADB4730CDX

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Napisz przez formularz kontaktowy, podaj tryb aplikacji z diagnostyki oraz dane sieci z ustawień sieci :) A, i dodaj jaka jest dokładna treść komunikatu po wejściu do tego tam globusa czy wózka sklepowego.

15 godzin temu, xut2zs napisał:

Router jak już

Dziękuje za dbanie o język polski, ale słowo ruter też jest poprawne.

A wracając do pytania

20 godzin temu, Prochniak napisał:

Proszę o pomoc i informacje o jaką kwotę warto walczyć przy przedłużaniu umowy (wypowiedzenie już złożone) na internet 300, platynę z nagrywarką i jaki sprzęt do tego polecacie (ruter i dekoder).

czy ktoś jest w stanie mi pomóc i na nie odpowiedzieć?

Komiczna sytuacja w rozmowie z DUK...

U mnie również koniec umowy ( Platyna + Ci+ + 300Mb/s = 66,88 zł ), złożyłem wypowiedzenie pozostawiając sam internet za 12,99 zł.

Dzwoni sympatyczna Pani z DUK, czy mogłaby mnie jakoś przekonać do pozostania z Vectrą.

No dobrze to posłucham tej "przekorzystnej" oferty...

Niestety nie możemy zaproponować niczego bardziej atrakcyjnego, ale może Pan dokupić kolejne usługi...

... konsternacja 🤪

Czy chcac dokupic pakiety premium w czasie trwania umowy jest szansa uzyskac korzystniejsza cene, niz te ogolna z cennika? Czy to tylko w przypadku przedluzenia umowy jest mozliwe?

13 minut temu, marcindworzan napisał:

przedluzenia umowy

Bardziej w przypadku wypowiedzenia

W dniu 26.06.2019 o 10:24, marcindworzan napisał:

Czy chcac dokupic pakiety premium w czasie trwania umowy jest szansa uzyskac korzystniejsza cene, niz te ogolna z cennika? Czy to tylko w przypadku przedluzenia umowy jest mozliwe?

Chyba wszystkie pakiety premium, po złożeniu wypowiedzenia, można dostać taniej niż cena na stronie oprócz HBO. 

4 minuty temu, hubearth napisał:

Chyba wszystkie pakiety premium, po złożeniu wypowiedzenia, można dostać taniej niż cena na stronie oprócz HBO. 

A czy warunkiem jest posiadanie tych pakietow premium przed wyslaniem wypowiedzenia?