Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Emaileczek napisał:

Po zlozeniu wypowiedzenia negocjowalem z dukiem i poprosilem o wymiane dekoderow. Wymienili mi ADB 3830CD na 3831CD i Motorole tez na ADB 3831CD. Dlaczego tak slabo wypadla ta wymiana ? Moze powinienem podczas rozmowy z dukiem upomniec sie o jakies konkretne modele ? Ten 3831CD dziala chyba tak samo jak 3830CD ?


Dwa lata temu jak negocjowałem przedłużenie umowy po wypowiedzeniu to umówiłem się z konsultantem na konkretny model dekodera. Na pierwszą wymianę monter przyniósł inny, niż było ustalone, więc odstąpiłem od umowy w ciągu 14 dni. Konsultant wrócił po urlopie i dostałem te same warunki z ustalonym dekoderem. Można ustalić określony model sprzętu, ale trzeba mocno pilnować sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
8 minut temu, xut2zs napisał:

.... jak mogę sprawdzić do kiedy mam umowę bo w aneksie nie mogę znaleźć a przedłużałem w kwietniu 2018

 

Najprościej jak odpalisz Vectra Ebok.

Tam znajdziesz informacje.

https://ebok.vectra.pl/#/login

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy modemo router Technicolor CGA2121 jest lepszy od Ubee (nie wiem jaki model daje Vectra) ? Monter wymienil mi stary modem na tego Technicolora ale myslal ze bede mial predkosc 150 mb/s i zastanawiam sie czy jakby wiedzial odrazu ze chodzi o predkosc 300 mb/s czy by przyniosl Ubee ? Pytam bo ten Technicolor ma duze problemy z zasiegiem. Nie wiem czy to kwestia 2,4G ale nie mam najzwyczajniej w swiecie sprzetu aby wyprobowac 5G.

Edytowane przez Konteczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie działa mi przycisk VOD dekoder w ogóle nie reaguje na niego jedynie ta lampka na dekoderze mignie jak nacisne ten przycisk. Nie wiem od kiedy ten problem występuje ale jakieś 3 tygodnie temu wszystko działało jak należy. Dekoder resetowalem itd. nic nie pomoglo a model dekodera to ADB4730CDX

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, xut2zs napisał:

Router jak już

Dziękuje za dbanie o język polski, ale słowo ruter też jest poprawne.

 

A wracając do pytania

20 godzin temu, Prochniak napisał:

Proszę o pomoc i informacje o jaką kwotę warto walczyć przy przedłużaniu umowy (wypowiedzenie już złożone) na internet 300, platynę z nagrywarką i jaki sprzęt do tego polecacie (ruter i dekoder).

 czy ktoś jest w stanie mi pomóc i na nie odpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiczna sytuacja w rozmowie z DUK...

U mnie również koniec umowy ( Platyna + Ci+ + 300Mb/s = 66,88 zł ), złożyłem wypowiedzenie pozostawiając sam internet za 12,99 zł.

Dzwoni sympatyczna Pani z DUK, czy mogłaby mnie jakoś przekonać do pozostania z Vectrą.

No dobrze to posłucham tej "przekorzystnej" oferty...

Niestety nie możemy zaproponować niczego bardziej atrakcyjnego, ale może Pan dokupić kolejne usługi...

... konsternacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 10:24, marcindworzan napisał:

Czy chcac dokupic pakiety premium w czasie trwania umowy jest szansa uzyskac korzystniejsza cene, niz te ogolna z cennika? Czy to tylko w przypadku przedluzenia umowy jest mozliwe?

 

Chyba wszystkie pakiety premium, po złożeniu wypowiedzenia, można dostać taniej niż cena na stronie oprócz HBO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od telewizora. Jeśli ma poprawnie działający LCN to ułoży od 100 jak dekoder. Niektóre TV np. Panasonic nie mają LCN i wtedy telewizor układa kanały tak jak znajduje na paśmie. Spotkałem też modele, które układają kanały od nr 1, tzn kolejność jak w vectrze ale zaniżona o 100. Generalnie większość telewizorów ma edycję listy kanałów, więc możesz ułożyć po swojemu. Kontrole rodzicielska trzeba załączyć samemu w opcjach TV.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skladalem wypowiedzenie (o czym pisalem na poprzedniej stronie) i skusilem sie na podniesienie predkosci Internetu ze 100 Mb/s na 300 Mb/s. Wczesniej mialem zestaw - modem Cisco EPC3208 i router TP-Link WR841N. Wizja pozbycia sie jednego urzadzenia byla kuszaca wiec dostalem modemo-router Technicolor CGA2121 i tutaj zaczely sie problemy. Bardzo slaby zasieg i dzialanie Internetu po Wifi. Zwykla wideorozmowa ktora wczesniej przebiegala bez problemu zaczela stanowic problem. Wieczorami jest wrecz katastrofa. Aktualnie mam w Technicolorze wlaczony Tryb Router i podpietego TP-Linka i Internet dziala jak kiedys (wydawalo mi sie ze takie polaczenie modemo-routera z routerem umozliwia tylko Tryb Bridge ale mniejsza z tym). Dzwonic do Vectry i reklamowac tego Technicolora czy dac sobie spokoj i zostac z podpietym wlasnym routerem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...