Jump to content

Recommended Posts

Guest kingofsouth

Może się to komuś z was przyda ;)

2019-06-05-084643.jpg

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Może się to komuś z was przyda ;)

2019-06-05-084643.jpg

Tyłka nie urywają te otwarte okna - a co odkodują dla abonentów z pakietem platynowym ?

Guest kingofsouth

@lukasz1122, a co odkodują dla osoby z pakietem :  Platyna + SNO + ELEVEN + Filmbox ? O to jest pytanie? ;)

Posted (edited)

Jako, że zbliża się koniec umowy mam do was pytanko może ktoś ma podobny zestaw i negocjował lepsze warunki. Miejsce świadczenia usług to Warszawa.

TV: Platyna + Sport na ostro

Dekoder: PVR  + Multiroom CI+

Internet: 150Mb/s

Za całość płacę 92,30 zł

Edited by bizon69

3 godziny temu, Arkon napisał:

Około 80 zł za całość.

Czy masz wszystkie składniki mojej umowy za te 80zł? Jakiś printscreen umowy z cenami pakietów masz może?

Płacę 69,90 za Platynę z PVR i 100 MB, 1 zł za Sno i 10 zł za multiroom.

5 godzin temu, bizon69 napisał:

Jako, że zbliża się koniec umowy mam do was pytanko może ktoś ma podobny zestaw i negocjował lepsze warunki. Miejsce świadczenia usług to Warszawa.

TV: Platyna + Sport na ostro

Dekoder: PVR  + Multiroom CI+

Internet: 150Mb/s

Za całość płacę 92,30 zł

Ja z Elevenami i 2x Moduł płacę 84zł.

Posiadam pakiet Eleven, tym E1 4K. Podczas proby wlaczenia tego kanalu w aplikacji na iphone se, wyswietla blad odtwarzania (9). Co moze byc tego przyczyna? 

Guest kingofsouth
Posted (edited)

Usługę Vectra Online masz zaktualizowaną? Inne kanały działają normalnie?

Edited by kingofsouth

Witam.  Kończy mi się umowa z obecnym (wieloletnim) operatorem (UPC). Chcę coś zmienić/zyskać, a więc  szukam jakiegoś aktualnego regulaminu, cennika, lub choćby sprawdzonej prywatnej  opinii o jakości usług w VECTRA. Obecnie w UPC mam pakiet "horizon max pvr z usługami - horizon Go, My Prime, internet 120MB/s z pakietem ochronnym(F-secure) i wi-free, oraz telefon stacjonarny z opcją max, czyli bez ograniczeń stacjonarne w Polsce i EU oraz komórkowe PL+ USA - Całość za 130 złociszy/mc.  Proszę o pomoc...

Oczywiście zrobisz co uważasz, ale ja nigdy nie zamieniłbym UPC na Vectrę. Jeśli ktoś ma Ci pomóc musisz określić jakie kanały(pakiety) Cię interesują.

Posted (edited)

Witaj. A wydawało mi się, że napisałem w miarę przejrzyście 😉. Ale ok! Interesuje mnie podobny pakiet w  lepszej cenie, lub coś lepszego w podobnej cenie. Nawiązując do  wyboru: UPC, czy VECTRA - wiem, że UPC ma lepszą ofertę i jakość, ale być może odnawiając umowę w UPC i znając  ofertę konkurencji, będę miał łatwiej w negocjacjach 😈. Mam jeszcze dwa miesiące, więc jest  to dobry czas  na poznanie oferty  obu dostępnych u mnie  operatorów.
No! i dodam, że UPC udostępnia wszystkim regulaminy i cenniki... W Vectrze tego nie ma?

Edited by sztajger
doprecyzowanie.

3 godziny temu, sztajger napisał:

No! i dodam, że UPC udostępnia wszystkim regulaminy i cenniki... W Vectrze tego nie ma?

Proszę sprawdzić stronę Vectry. Wszystko jest, każdy regulamin i cennik...

Kończy mi się umowa 23 czerwca. Narazie DUK dzwonił 27 maja i odrzuciłem ich pierwszą ofertę. Pytanie moje brzmi kiedy z reguły dzwonią jeszcze? Tydzień przed końcem umowy? 

Posted (edited)

Co do UPC, to telewizje mają zdecydowanie lepszą, ale internet w Vectrze stoi o kilka klas wyżej nad nimi.

Edited by Xentic

A miałeś kiedyś internet z UPC?

15 godzin temu, Xentic napisał:

Co do UPC, to telewizje mają zdecydowanie lepszą, ale internet w Vectrze stoi o kilka klas wyżej nad nimi.

A w czym to niby jest lepszy net od Vectry? Mam neta od UPC jakieś10-12 lat i oprócz kilku przerw, z których większość była planowana i sygnalizowana (ta nie sygnalizowana to kradzież światłowodu) i trwała  2-3 godziny po północy, to nie
wiem do czego  można by się przyczepić...

Guest kingofsouth
16 godzin temu, Xentic napisał:

Jeśli chodzi o usługi streamingowe,  to Vectra Online bije na głowę Horizon GO. Mowa o jakości obrazu 1080p z bitrate 8000kbps.

Do tego dochodzi dostęp Online do kanału Eleven Sports 1 4K. Tyle ode mnie ;)

6 godzin temu, sztajger napisał:

A w czym to niby jest lepszy net od Vectry? Mam neta od UPC jakieś10-12 lat i oprócz kilku przerw, z których większość była planowana i sygnalizowana (ta nie sygnalizowana to kradzież światłowodu) i trwała  2-3 godziny po północy, to nie
wiem do czego  można by się przyczepić...

Ja miałem mnóstwo problemów, począwszy od stabilności, poprzez transfer, skończywszy na pingu.

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Jeśli chodzi o usługi streamingowe,  to Vectra Online bije na głowę Horizon GO. Mowa o jakości obrazu 1080p z bitrate 8000kbps.

Do tego dochodzi dostęp Online do kanału Eleven Sports 1 4K. Tyle ode mnie ;)

Tak, masz rację, ale to dalej moim zdaniem podpada po usługi internetowe. Taką normalną telewizję z dekodera, to moim zdaniem UPC ma wyraźnie lepszą od Vectry. HD w Vectrze jest niestety mierne, nawet na kanałach premium. Jedynie Eleveny dają radę.

Ciężko mi powiedzieć, czy to tylko problemy uniwersalne dla mojej lokalizacji (Katowice), czy też ogólny standard operatorów kablowych. 

Zwariować idze z tą Vectrą. Zamiast ulepszać to knocą.

Od jakiegoś czasu w EPG zniknęły oznaczenia programów, takie 2 kulki oznaczające serię i teraz nie da się ustawić, żeby nagrywało całą serię, bez ręcznego wybierania każdego odcinka. Miało to też tę zaletę, że cały serial wrzucało w jeden katalog.