Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, bizon69 napisał:

Jako, że zbliża się koniec umowy mam do was pytanko może ktoś ma podobny zestaw i negocjował lepsze warunki. Miejsce świadczenia usług to Warszawa.

 

TV: Platyna + Sport na ostro

Dekoder: PVR  + Multiroom CI+

Internet: 150Mb/s

 

Za całość płacę 92,30 zł

Ja z Elevenami i 2x Moduł płacę 84zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Kończy mi się umowa z obecnym (wieloletnim) operatorem (UPC). Chcę coś zmienić/zyskać, a więc  szukam jakiegoś aktualnego regulaminu, cennika, lub choćby sprawdzonej prywatnej  opinii o jakości usług w VECTRA. Obecnie w UPC mam pakiet "horizon max pvr z usługami - horizon Go, My Prime, internet 120MB/s z pakietem ochronnym(F-secure) i wi-free, oraz telefon stacjonarny z opcją max, czyli bez ograniczeń stacjonarne w Polsce i EU oraz komórkowe PL+ USA - Całość za 130 złociszy/mc.  Proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. A wydawało mi się, że napisałem w miarę przejrzyście ?. Ale ok! Interesuje mnie podobny pakiet w  lepszej cenie, lub coś lepszego w podobnej cenie. Nawiązując do  wyboru: UPC, czy VECTRA - wiem, że UPC ma lepszą ofertę i jakość, ale być może odnawiając umowę w UPC i znając  ofertę konkurencji, będę miał łatwiej w negocjacjach ?. Mam jeszcze dwa miesiące, więc jest  to dobry czas  na poznanie oferty  obu dostępnych u mnie  operatorów.
No! i dodam, że UPC udostępnia wszystkim regulaminy i cenniki... W Vectrze tego nie ma?

Edytowane przez sztajger
doprecyzowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Xentic napisał:

Co do UPC, to telewizje mają zdecydowanie lepszą, ale internet w Vectrze stoi o kilka klas wyżej nad nimi.

A w czym to niby jest lepszy net od Vectry? Mam neta od UPC jakieś10-12 lat i oprócz kilku przerw, z których większość była planowana i sygnalizowana (ta nie sygnalizowana to kradzież światłowodu) i trwała  2-3 godziny po północy, to nie
wiem do czego  można by się przyczepić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
16 godzin temu, Xentic napisał:

Co do UPC, to telewizje mają zdecydowanie lepszą, ale internet w Vectrze stoi o kilka klas wyżej nad nimi.

Jeśli chodzi o usługi streamingowe,  to Vectra Online bije na głowę Horizon GO. Mowa o jakości obrazu 1080p z bitrate 8000kbps.

Do tego dochodzi dostęp Online do kanału Eleven Sports 1 4K. Tyle ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sztajger napisał:

A w czym to niby jest lepszy net od Vectry? Mam neta od UPC jakieś10-12 lat i oprócz kilku przerw, z których większość była planowana i sygnalizowana (ta nie sygnalizowana to kradzież światłowodu) i trwała  2-3 godziny po północy, to nie
wiem do czego  można by się przyczepić...

Ja miałem mnóstwo problemów, począwszy od stabilności, poprzez transfer, skończywszy na pingu.

 

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Jeśli chodzi o usługi streamingowe,  to Vectra Online bije na głowę Horizon GO. Mowa o jakości obrazu 1080p z bitrate 8000kbps.

Do tego dochodzi dostęp Online do kanału Eleven Sports 1 4K. Tyle ode mnie ;)

Tak, masz rację, ale to dalej moim zdaniem podpada po usługi internetowe. Taką normalną telewizję z dekodera, to moim zdaniem UPC ma wyraźnie lepszą od Vectry. HD w Vectrze jest niestety mierne, nawet na kanałach premium. Jedynie Eleveny dają radę.

 

Ciężko mi powiedzieć, czy to tylko problemy uniwersalne dla mojej lokalizacji (Katowice), czy też ogólny standard operatorów kablowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariować idze z tą Vectrą. Zamiast ulepszać to knocą.

Od jakiegoś czasu w EPG zniknęły oznaczenia programów, takie 2 kulki oznaczające serię i teraz nie da się ustawić, żeby nagrywało całą serię, bez ręcznego wybierania każdego odcinka. Miało to też tę zaletę, że cały serial wrzucało w jeden katalog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Micho napisał:

Zwariować idze z tą Vectrą. Zamiast ulepszać to knocą.

Od jakiegoś czasu w EPG zniknęły oznaczenia programów, takie 2 kulki oznaczające serię i teraz nie da się ustawić, żeby nagrywało całą serię, bez ręcznego wybierania każdego odcinka. Miało to też tę zaletę, że cały serial wrzucało w jeden katalog.

jeżeli odcinek nie ma informacji w epg o numerze sezonu i odcinka to nie zrobisz nagrywania seryjnego. z ciekawości jaki to kanał i program no i dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo sprawnie załatwione przedłużenie umowy. Nie zdążyłem nawet złożyć wypowiedzenia.
Oto moje nowe warunki:
Platyna+SNO+Eleven+HBO+100mb/s=82,89 PLN.
Zaakceptowałem. 
Dostałem SNO+Eleven za 5,90 PLN, chociaż czytałem na forum, że można było wyrwać za 3,99 PLN, jednak nie chciało już mi się walczyć o 2 PLN (powiedzieli, że nie ma takiej oferty).
Z resztą pakietu chyba ciężko powalczyć o lepszą cenę, zgadza się?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...