Jump to content

hubearth

Users
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About hubearth

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może zabrzmię niepopularnie, ale mi Ozark nie przypadł do gustu. Jakoś nie czułem budowania napięcia, jak to w kryminałach. Zgadzam się z wypowiedzią, że tempo odcinków dosyć powolne. Przestałem oglądać jakoś w połowie pierwszego sezonu. Znajomym, którzy mi go polecili się podobał, więc chyba po prostu serial nie dla wszystkich.
 2. Tak, dokładnie. Technicolor CGA2121. Monter chwilę się szarpał z ustawieniem w tryb Bridge (chyba z 30 min), ale jak już ustawił to działa do dzisiaj bez zawiechy czy innych problemów. Działa tak już ponad miesiąc. Nie musiałem robić resetu do dzisiaj.
 3. Mam Technicolor od stycznia. Monter podczas wizyty od razu włączył tryb Bridge. Wszystko działa prawidłowo, nie miałem problemów.
 4. Czy Vectra dostanie w końcu kanały Polsat Sport Premium? Coś wiadomo w tym temacie?
 5. Mi Box S 4k działa rewelacyjnie. Nic się nie wiesza, nic nie zamula. Śmiga jak trzeba. Mogę też dorzucić info, że para 60-latków bez problemu obsługuje ten box
 6. Internet od Vectra mogę szczerze polecić (przynajmniej w Gdańsku). U znajomego kilka razy były problemy z internetem od UPC, u mnie i innych znajomych z Vectra problemów nie było - ani z prędkością, ani z dostępnością usługi, ani ze sprzętem. Do mnie dzwonili kilka razy. Kilka razy też nie mogłem odebrać, wtedy sam do nich zadzwoniłem i też załatwiłem sprawę. Ogólnie jest tak jak ktoś pisał wcześniej - dużo zależy na jakiego konsultanta trafisz. Ponawiaj próby kontaktu i negocjuj. Powodzenia.
×
×
 • Create New...