Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, xut2zs napisał:

Pakiet Platynowy/Dekoder HD ADB PVR5830CDX /Multiroom 2 - Moduł CI+ 4K/ Internet UBEE 300mb/20mb/ CANAL+/ SPORT NA OSTRO/ Pakiet Eleven/ =105,60 zł. (HBO 4 M-ce free)

 

Moglbys mi napisac PW jakies wskazowki, jak uzyskac podobny pakiet? Bede w najblizszym czasie podpisywac umowe z Vectra i dobrze by bylo miec jakis punkt zaczepienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marcindworzan napisał:

 

Moglbys mi napisac PW jakies wskazowki, jak uzyskac podobny pakiet? Bede w najblizszym czasie podpisywac umowe z Vectra i dobrze by bylo miec jakis punkt zaczepienia:)

Mogę ogólnie, choć akurat to jest sygnatura @Madekp. Po pierwsze i najważniejsze złożenie wypowiedzenia. Po drugie twarde negocjowanie tego co Cię tak naprawdę interesuje. Platyna z internetem oraz nagrywarką to cena ok. 70 zł, HBO z GO 20, Eleven można wywalczyć za 2,99, Canal+ Select 34,90, Prestige 39,90, multiroom 10 zł, Sport na Ostro ja mam za 1 zł. To tak na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon dobrze pisze. Nie ma szans na pierwszą umowę takich warunków dostać. Tak jak napisał kolega wyżej, ceny  są bardzo zbliżone lecz można jeszcze niżej zejść z 70zł za platynę z nagrywarką i netem. I twardo stać przy swoich warunkach, które się samemu na początku wytyczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zasięgnąć opinii wieloletnich użytkowników firmy Vectra. Otóż kończy mi się umowa którą podpisałem na 12 miesięcy na Internet 50mb/s za 49,99 (ze zgodami) w Olsztynie. Proponowali przed wypowiedzeniem mi przedłużenie za 50zł/mc na 24 miesiące neta 150mb/s gdzie nowy klient miał za 49zł to samo (KPINA). Po złożeniu wypowiedzenia dostałem ofertę 35zł/mc umowa na 24 miesiące 150mb/s. Jest to pierwsza oferta po wypowiedzeniu i zastanawiam się czy będą nowe oferty składać czy powiedzą "No dobra nie to nie, elo". Wie ktoś czy jak odmówię na tę ofertę i się "obrażą" to mogę 3 dni przed końcem umowy zadzwonić i powiedzieć, że jednak chcę to starą ofertę za 35zł? 

 

Edit: właśnie się dowiedziałem, że u mnie w pracy kolega ma 100mb/s za 30zł i wypowiedzenie kiedy chce także wychodzi na to, że da się lepszą ofertę uzyskać :/

Edytowane przez schreder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Olsztynie na Zatorzu (konkurencja: tylko Orange Światłowód) 150Mb/s za 45zł na czas nieokreślony. Jest to pierwsza umowa. Miałem za 60zł, ale wypowiedziałem po miesiącu kartę SIM z internetem LTE dawanym "gratis" i spadła cena do 45zł. Mam sam internet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę złożyć wypowiedzenie w Vectrze w celu ugrania lepszych warunków przy nowej umowie. Mam jednak od zawsze odznaczone wszystkie zgody na marketing. Co w takim wypadku? Odłączą mnie czy mimo wszystko będzie jakiś kontakt z ich strony dotyczący nowej oferty? Miał ktoś posobną sytuację? Z góry dziękuję za informację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebastian.wifi napisał:

Chcę złożyć wypowiedzenie w Vectrze w celu ugrania lepszych warunków przy nowej umowie. Mam jednak od zawsze odznaczone wszystkie zgody na marketing. Co w takim wypadku? Odłączą mnie czy mimo wszystko będzie jakiś kontakt z ich strony dotyczący nowej oferty? Miał ktoś posobną sytuację? Z góry dziękuję za informację.

 

Składaj wypowiedzenie. W każdym momencie sam możesz zadzwonić do duk Vectry.

 

Swoją drogą wstrzeliłem się w nową umowę a zwłaszcza 4 miesięczne HBO. Kuźwa co za serial Czernobyl. (Nie wiem czy to coś przebije w tym roku). Pamiętam jak w podstawówce jod podawali. Afuj.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na stronie internetowej Vectry przy wszystkich pakietach premium jest dodana informacja ze mozna je uzyskac bez zobowiazan. Czy kto wie o co chodzi ?

I drugie pytanie. Przy skladaniu wypowiedzenia w salonie Vectry zlozylem jeden podpis na jednym papierku. Jedna kopia dla mnie i jedna dla Vectry. Po powrocie zauwazylem ze na wypowiedzeniu nie ma wyszczegolnionych pakietow premium. Jest napisane ze umowa zostanie rozwiazana w zakresie nastepujacyh uslug - DTV Pakiet Platynowy, Internet 150 mb/s, ATV Pakiet Platynowy, DTV Pakiet Multiroom. Nie ma ani slowa o pakietach premium a mam je dwa. Czy one powinny byc osobno wyszczegolnione na tej lisie ?
I tak przy okazji. Ile razy bedzie sie ze mna kontaktowal DUK zakladajac ze pierwszy kontakt nie zakonczy sie przedluzeniem umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie (do 30.06.2019) posiadam pakiet złoty z nagrywarką + pakiet SNO + pakiet Eleven + MR + internet 50 Mb/s. Płacę za wszystko 114,90 zł.

Złożyłem wypowiedzenie. Dzwonił DUK i proponował za to co mam obecnie z tą różnicą, że internet z większą prędkością  150 Mb/s za 89,0 zł.

Natomiast gdy zapytałem o pakiet srebrny (też by wystarczył  ale nie można dobrać do niego pakietu SNO) to zaproponowano mi : pakiet srebrny + pakiet Eleven + interenet 150 Mb/s + MR za jedyne 61,90 zł.

Czy można coś więcej ugrać w tych dwóch przypadkach?

 

Z góry dzięki za Waszą pomoc.

Edytowane przez lucas2go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2019 o 08:56, lucas2go napisał:

Witam,

obecnie (do 30.06.2019) posiadam pakiet złoty z nagrywarką + pakiet SNO + pakiet Eleven + MR + internet 50 Mb/s. Płacę za wszystko 114,90 zł.

Złożyłem wypowiedzenie. Dzwonił DUK i proponował za to co mam obecnie z tą różnicą, że internet z większą prędkością  150 Mb/s za 89,0 zł.

Natomiast gdy zapytałem o pakiet srebrny (też by wystarczył  ale nie można dobrać do niego pakietu SNO) to zaproponowano mi : pakiet srebrny + pakiet Eleven + interenet 150 Mb/s + MR za jedyne 61,90 zł.

Czy można coś więcej ugrać w tych dwóch przypadkach?

 

Z góry dzięki za Waszą pomoc.

 

Na stronie Vectry w ofercie lokalnej dla nowych klientów cena za  Pakiet złoty PVR+ SNO+ Eleven +internet 150 Mb/s wynosi 84,90 zł, więc 89 zł za to samo, w ofercie utrzymaniowej wypada bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zbliża się koniec umowy mam do was pytanko może ktoś ma podobny zestaw i negocjował lepsze warunki. Miejsce świadczenia usług to Warszawa.

 

TV: Platyna + Sport na ostro

Dekoder: PVR  + Multiroom CI+

Internet: 150Mb/s

 

Za całość płacę 92,30 zł

Edytowane przez bizon69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...