Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

No to zaszalałem. Przedłużyłem przez dział utrzymania klienta. Jutro przyjeżdża monter.

 

Generalnie chciałem zrobić upgrade na 4K obu dekoderów i wykasować Cinemaxa (którego zawartość jest na HBO GO) oraz Filmboxa (którego zawartością byłem bardzo rozczarowany). Finalnie zdecydowałem się na jeden dekoder 4K (zamiana z Arrisa kosztuje aż 20zł mies). Tutaj byłem w stanie dopłacić głównie ze względu na większy dysk. Za wymianę drugiego Arrisa chcieli absurdalne 25zł co już zakrawa na grubą przesadę. W sypialni rzadko oglądam i mam tam mały telewizor bez 4K. Wymieniłem bezpłatnie za to na nową nagrywarkę (dysk nie cyka w stanie czuwania + nie resetuje się samoczynnie jak Arris). Umowa została przedłużona o 24 miesiące a nie do 24 miesięcy, ale cóż.

 

Najgorsze jest tylko układanie własnej listy na tym całym nowym oprogramowaniu - jakiś koszmar. Układałem ją u rodziców i albo ja jestem upośledzony, albo ktoś upośledzony projektował ten soft. Jakoś to wytrzymam.

 

Natomiast następny wyścig Kubicy, już w 4K ?

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
11 godzin temu, regedit32 napisał:

 

Natomiast następny wyścig Kubicy, już w 4K ?

Jeśli to będzie natywne 4K.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2019 o 06:45, dawid_bydgoszcz napisał:

@regedit32 Ostatecznie jakie warunki umowy udało się Tobie wynegocjować? 

  • 300 Mbit + Platynowy + SNO + Eleven 99,90
  • Canal+ Prestige 39,90
  • HBO + GO 20,00
  • Nagrywarka 4K 20,00
  • Nagrywarka HD (wymiana na nową) 10,00

Razem: 189,80. Umowa do końca 2021 (Pakiety premium do końca sierpnia 2021)

 

Warto wspomnieć, że w tych 99,90 była nagrywarka HD a więc dopłata do 4K wyniosła aż 20zł. Dlaczego zgodziłem się na taki overkill? Na 500GB nagrywarce nic mi się nie mieściło, chciałem mieć obsługę TV z jednego pilota oraz miałem kaprys oglądania F1 w 4K. Mam też nadzieję na rozwój oferty w przyszłości - w ciągu trwania umowy na pewno prędzej czy później coś dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z DUK wynegocjowałem .Nagrywarka 4K-35.00,   Eleven+SNO-14.90,  Internet 300Mb/s  39.99 , Pakiet Platynowy  10.00         Pakiet HBO Film GO-20.00

Canal+Prestige-39.90 

Okres zobowiązania 24 miesiące,do 31.07.2021r

Rabat,za wyrażenie zgód -5.00  oraz e-Fakturę -5.00

Razem  149.88    

.Wszystko śmiga jest Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kochani, chyba jednak zmiany w moim przypadku nie wejdą w życie. Drugi raz monter nie przyjeżdża w umówionym przedziale. Pomimo powiadomienia SMS i informacji w strefie klienta. Pomimo tego, że czekałem jak [beep] przez 1h10m w kolejce w stacjonarnym biurze obsługi. Straciłem mnóstwo czasu i niepotrzebnie się zdenerwowałem.

 

Jak nie, to nie. Myślę, że za 200zł miesięcznie mogę przebierać w ofertach co niemiara. Tym bardziej, że oprócz Vectry mam jeszcze FTTH Orange i Metrointernet (Jambox) oraz FTTB od  UPC i Supermedii.

 

Nie wspominając już o tym, że kolega kilka postów wyżej dostał ofertę 30zł niższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, regedit32 napisał:

No cóż kochani, chyba jednak zmiany w moim przypadku nie wejdą w życie. Drugi raz monter nie przyjeżdża w umówionym przedziale. Pomimo powiadomienia SMS i informacji w strefie klienta. Pomimo tego, że czekałem jak [beep] przez 1h10m w kolejce w stacjonarnym biurze obsługi. Straciłem mnóstwo czasu i niepotrzebnie się zdenerwowałem.

 

Jak nie, to nie. Myślę, że za 200zł miesięcznie mogę przebierać w ofertach co niemiara. Tym bardziej, że oprócz Vectry mam jeszcze FTTH Orange i Metrointernet (Jambox) oraz FTTB od  UPC i Supermedii.

 

Nie wspominając już o tym, że kolega kilka postów wyżej dostał ofertę 30zł niższą.

w 21 wieku masz czas siedzieć na telefonie zamiast napisać np. z facebooka albo poprzez czat na stronie? ;-) może następnym razem dla zdrowia zrób sobie spacer do lokalnego biura V :D a pracownika trzeba o[beep]yć jeżeli nie przyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, regedit32 napisał:

No cóż kochani, chyba jednak zmiany w moim przypadku nie wejdą w życie. Drugi raz monter nie przyjeżdża w umówionym przedziale. Pomimo powiadomienia SMS i informacji w strefie klienta. Pomimo tego, że czekałem jak [beep] przez 1h10m w kolejce w stacjonarnym biurze obsługi. Straciłem mnóstwo czasu i niepotrzebnie się zdenerwowałem.

 

Jak nie, to nie. Myślę, że za 200zł miesięcznie mogę przebierać w ofertach co niemiara. Tym bardziej, że oprócz Vectry mam jeszcze FTTH Orange i Metrointernet (Jambox) oraz FTTB od  UPC i Supermedii.

 

Nie wspominając już o tym, że kolega kilka postów wyżej dostał ofertę 30zł niższą.

Też dostałem podobną propozycję jak kolega, tyle że chyba skończyła się już promocja na Eleven za 2,99 i oferują mi go za 11, 99. Konkurencja w postaci Orange ma jednak dużo wyższe ceny, bo był dziś u mnie przedstawiciel i ceny są kosmiczne, przynajmniej dla mnie nie do przyjęcia. Cały czas żałuję, że w bloku nie mam UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wygląda na dzień dzisiejszy sprawa polsatowskich kanałów premium? Zbliża się LM i nie uśmiecha mi się wydawać prawie cztery stówy za oglądanie tych rozgrywek na ekranie kompa. Istnieje jakaś szansa na te kanały w Vectrze? Oczywiście w rozsądnej cenie. Rok temu się nie dogadali, więc może teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jose arcadio morales napisał:

może kiedyś i w V będzie 4k :))

Mnie jako kibicowi najbardziej zależy na kanałach Polsat Sport Premium i Canal+ 4K. To wszystko jest tylko w nc+, ale nie do końca chce mi się znowu montować talerz dla jednego kanału, tym bardziej, że nie ma tam multiroomu w postaci nagrywarki. Orange kusi, tylko musi o mnie powalczyć ceną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...