Jump to content

Recommended Posts

30 września kończy mi się umowa. Jeszcze nikt nie dzwonił. W sumie nie wiem na co się zdecydować, czy powiększać pakiety czy może uda się coś zmniejszyć... TV na module rzadko oglądany, jedynie bajki ( tu bym zostawił socjal ) ale w końcu MR na Ci+ to 10zł ( za dużo nie urwę ) 

:)

Godzinę temu, lukasz1122a napisał:

Ja mieszkam w starym bloku a i tak ostatnio u mnie w piwnicy Vectra kładła kabel światłowodowy

FTTB. CMTS pewnie w piwnicy będziesz miał.

Do piwnicy światło. Po mieszkaniach kabel koncentryczny.

Vectra ma chyba awarię infolinii.... Nic nie działa.

Posted (edited)

Jest ktoś w stanie zweryfikować, czy ten numer należy do Vectry? +48662059408. W zasadzie jest to raczej pytanie retoryczne...

W poniedziałek miałem telefon z tego numeru. Dzwoniła Pani z ofertą Internetu. Rozmawiałem z nią 8 minut. W skrócie: w moim miejscu zamieszkania jest możliwość przejścia na szybszy Internet; ze 150 Mb, które mam na 300 + nowy ruter. Jako że mnie ta oferta nie interesowała Pani rzuciła temat telewizji. Zaproponowała aneks do umowy i Eleveny za 5,90. Po namyśle uznałem, że czemu nie i się zgodziłem. 3 minuty czytania formułek i na koniec, że w ciągu 24 godzin przyjdzie aneks na email i zostaną włączone kanały.

Dzisiaj mamy piątek i nic się nie wydarzyło, tj. aneksu na mailu brak, kanały nie działają. Zglosiłem w strefie klienta na eboku sprawę z prośbą o wyjaśnienie, ale odpisać mogą za miesiąc, więc przed chwilą zadzwoniłem na infolinię. Po 30 minutach połączenia i przełączania mnie na różne działy do różnych osób stwierdzono, że nikt do mnie nie dzwonił :D Mówię, że przecież nagrywacie rozmowy to sobie sprawdźcie...

- Nie, nie ma żadnego śladu, nie widzimy, żeby ktoś dzwonił na Pana numer w poniedziałek. Ja nawet nie mam takiej oferty, więc mogę panu dać Eleveny co najwyżej za 14,90 :D

No ku#@! 

Może ktoś to wytłumaczyć? Babka anulowała ofertę lub ktoś jej anulował, bo dała za tanio i wykasowali rozmowę czy co?

Jak tu nie nagrywać rozmów? :)

Edited by Venio

Zewmętrzne call center. Na zlecenie Vesctry, UPC, Netii itp działające.

Posted (edited)

No to zaszalałem. Przedłużyłem przez dział utrzymania klienta. Jutro przyjeżdża monter.

Generalnie chciałem zrobić upgrade na 4K obu dekoderów i wykasować Cinemaxa (którego zawartość jest na HBO GO) oraz Filmboxa (którego zawartością byłem bardzo rozczarowany). Finalnie zdecydowałem się na jeden dekoder 4K (zamiana z Arrisa kosztuje aż 20zł mies). Tutaj byłem w stanie dopłacić głównie ze względu na większy dysk. Za wymianę drugiego Arrisa chcieli absurdalne 25zł co już zakrawa na grubą przesadę. W sypialni rzadko oglądam i mam tam mały telewizor bez 4K. Wymieniłem bezpłatnie za to na nową nagrywarkę (dysk nie cyka w stanie czuwania + nie resetuje się samoczynnie jak Arris). Umowa została przedłużona o 24 miesiące a nie do 24 miesięcy, ale cóż.

Najgorsze jest tylko układanie własnej listy na tym całym nowym oprogramowaniu - jakiś koszmar. Układałem ją u rodziców i albo ja jestem upośledzony, albo ktoś upośledzony projektował ten soft. Jakoś to wytrzymam.

Natomiast następny wyścig Kubicy, już w 4K 😃

Edited by regedit32

9 godzin temu, regedit32 napisał:

No jak Eleven da sygnał w 4k

Posted (edited)
11 godzin temu, regedit32 napisał:

Jeśli to będzie natywne 4K.

Edited by kingofsouth

W dniu 31.07.2019 o 06:45, dawid_bydgoszcz napisał:

@regedit32 Ostatecznie jakie warunki umowy udało się Tobie wynegocjować? 

• 300 Mbit + Platynowy + SNO + Eleven 99,90
  • Canal+ Prestige 39,90
  • HBO + GO 20,00
  • Nagrywarka 4K 20,00
  • Nagrywarka HD (wymiana na nową) 10,00

Razem: 189,80. Umowa do końca 2021 (Pakiety premium do końca sierpnia 2021)

Warto wspomnieć, że w tych 99,90 była nagrywarka HD a więc dopłata do 4K wyniosła aż 20zł. Dlaczego zgodziłem się na taki overkill? Na 500GB nagrywarce nic mi się nie mieściło, chciałem mieć obsługę TV z jednego pilota oraz miałem kaprys oglądania F1 w 4K. Mam też nadzieję na rozwój oferty w przyszłości - w ciągu trwania umowy na pewno prędzej czy później coś dojdzie.

Witam, z DUK wynegocjowałem .Nagrywarka 4K-35.00,   Eleven+SNO-14.90,  Internet 300Mb/s  39.99 , Pakiet Platynowy  10.00         Pakiet HBO Film GO-20.00

Canal+Prestige-39.90 

Okres zobowiązania 24 miesiące,do 31.07.2021r

Rabat,za wyrażenie zgód -5.00  oraz e-Fakturę -5.00

Razem  149.88    

.Wszystko śmiga jest Ok.

Wow, czyli 30zł przepłaciłem. Tak to jest, jak się jest grzejnikiem i musi się mieć na już😂

Mam pytanie, a mianowicie za ile mogę w Kielcach wyrwać najtaniej Platynę + Sport na Ostro (lub Platynę + SNO + internet domowy) przy przedłużeniu umowy z aktywnym wypowiedzeniem?

Z góry dziękuję za pomoc...

No cóż kochani, chyba jednak zmiany w moim przypadku nie wejdą w życie. Drugi raz monter nie przyjeżdża w umówionym przedziale. Pomimo powiadomienia SMS i informacji w strefie klienta. Pomimo tego, że czekałem jak [beep] przez 1h10m w kolejce w stacjonarnym biurze obsługi. Straciłem mnóstwo czasu i niepotrzebnie się zdenerwowałem.

Jak nie, to nie. Myślę, że za 200zł miesięcznie mogę przebierać w ofertach co niemiara. Tym bardziej, że oprócz Vectry mam jeszcze FTTH Orange i Metrointernet (Jambox) oraz FTTB od  UPC i Supermedii.

Nie wspominając już o tym, że kolega kilka postów wyżej dostał ofertę 30zł niższą.

Ktoś ma telefon komórkowy w Vectrze? Nie ma problemów z zasięgiem? Czy rzeczywiście bez limitu obejmuje wszystkie rozmowy, również na tel stacjonarne, SMS-y i MMS-y? Jak z internetem mobilnym, czy działa bezproblemowo? Cena 14,99 kusi. :)

Vectra to MVNO w całości na infrastrukturze Playa. Nie mają tak jak np. Virgin osobnej platformy, APNów itd. Korzystasz z tego samego co abo Playa.

• Thanks 1

11 godzin temu, regedit32 napisał:

No cóż kochani, chyba jednak zmiany w moim przypadku nie wejdą w życie. Drugi raz monter nie przyjeżdża w umówionym przedziale. Pomimo powiadomienia SMS i informacji w strefie klienta. Pomimo tego, że czekałem jak [beep] przez 1h10m w kolejce w stacjonarnym biurze obsługi. Straciłem mnóstwo czasu i niepotrzebnie się zdenerwowałem.

Jak nie, to nie. Myślę, że za 200zł miesięcznie mogę przebierać w ofertach co niemiara. Tym bardziej, że oprócz Vectry mam jeszcze FTTH Orange i Metrointernet (Jambox) oraz FTTB od  UPC i Supermedii.

Nie wspominając już o tym, że kolega kilka postów wyżej dostał ofertę 30zł niższą.

w 21 wieku masz czas siedzieć na telefonie zamiast napisać np. z facebooka albo poprzez czat na stronie? ;-) może następnym razem dla zdrowia zrób sobie spacer do lokalnego biura V :D a pracownika trzeba o[beep]yć jeżeli nie przyszedł.

22 godziny temu, regedit32 napisał:

Też dostałem podobną propozycję jak kolega, tyle że chyba skończyła się już promocja na Eleven za 2,99 i oferują mi go za 11, 99. Konkurencja w postaci Orange ma jednak dużo wyższe ceny, bo był dziś u mnie przedstawiciel i ceny są kosmiczne, przynajmniej dla mnie nie do przyjęcia. Cały czas żałuję, że w bloku nie mam UPC.

Witam, jak wygląda na dzień dzisiejszy sprawa polsatowskich kanałów premium? Zbliża się LM i nie uśmiecha mi się wydawać prawie cztery stówy za oglądanie tych rozgrywek na ekranie kompa. Istnieje jakaś szansa na te kanały w Vectrze? Oczywiście w rozsądnej cenie. Rok temu się nie dogadali, więc może teraz.

Vectra od wielu lat ma problemy z Polsat Sport News i Fight, a co dopiero Premium.

Dlatego ja już szukam alternatywy w postaci albo Orange(bardziej prawdopodobne, o ile obniżą cenę), albo nc+. Ta pierwsza ma chyba najlepszą ofertę programową w Polsce ma też 4 K.