Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ten caly Technicolor czasami z odleglosci 1 m ma problem zeby osiagnac kilka Mb/s w speedtescie ze strony Vectry. Zdarza sie ze z zera nie moze wystartowac i dopiero po chwili osiaga zawrotne 2-3 Mb/s. Generalnie funkcja Wifi jest bezuzyteczna i trzeba podpiac swoj router.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Emaileczek napisał:

U mnie ten caly Technicolor czasami z odleglosci 1 m ma problem zeby osiagnac kilka Mb/s w speedtescie ze strony Vectry. Zdarza sie ze z zera nie moze wystartowac i dopiero po chwili osiaga zawrotne 2-3 Mb/s. Generalnie funkcja Wifi jest bezuzyteczna i trzeba podpiac swoj router.

zaproś technika - niech sprawdzi moc sygnału bo albo masz problem z tym albo z sygnałem do modemu jeżeli nikt nie korzysta w tym czasie z łącza

 

bo chyba nie wierzysz że ten albo jakikolwiek inny SPRAWNY sprzęt działa tak jak opisałeś :))

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  pytanko.
Czy  Vectra w USTCE ma kanały  w
dvb C niekodowane?
 
Jak  tak  to podajcie częstotliwości.
Wszędzie gdzie vectra ma telewizje cyfrowa to około 30 programów jest niekodowanych. Częstotliwości Ci nie podam, po prostu uruchom w telewizorze szukanie automatyczne i wybierz opcję kablowe -> cyfrowe lub dvb-c. Jeśli jest opcja tylko niekodowane lub wolne to tez zaznacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 07:57, kfm877 napisał:
W dniu 28.06.2019 o 22:06, michalx1974 napisał:
Mam  pytanko.
Czy  Vectra w USTCE ma kanały  w
dvb C niekodowane?
 
Jak  tak  to podajcie częstotliwości.

Wszędzie gdzie vectra ma telewizje cyfrowa to około 30 programów jest niekodowanych. Częstotliwości Ci nie podam, po prostu uruchom w telewizorze szukanie automatyczne i wybierz opcję kablowe -> cyfrowe lub dvb-c. Jeśli jest opcja tylko niekodowane lub wolne to tez zaznacz.

 

Dzięki  taktycznie  udało się  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 11:56, Emaileczek napisał:

Aktualnie mam w Technicolorze wlaczony Tryb Router i podpietego TP-Linka i Internet dziala jak kiedys (wydawalo mi sie ze takie polaczenie modemo-routera z routerem umozliwia tylko Tryb Bridge ale mniejsza z tym).

Net będzie oczywiście działać.

Będzie problem z przekierowaniem portów (w razie potrzeby/konieczności) bo będziesz za podwójnym NAT-em.

Jeśli się da, to Technicolora przełączyć w tryb mostu (bridge) i wtedy z przekierowaniem portów nie powinno być już problemów pod własnym routerem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie do korzystających z Vectry jako dostawcy internetu.

 

W związku z tym , że od przyszłego miesiące też będę korzystał z ich usług to interesuje mnie czy ten ich modem Technicolor dobrze sprawuje się jako router czy też od razu podłączyć do niego coś swojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie za bardzo i nie wiem o co chodzi z tym NATem. U mnie jest jakas dziwna sytuacja ze jak mam ustawiony Tryb Bridge i podepne swojego TP-Linka to Internet mi nie dziala. Za to jak ustawie Tryb Router i wtedy podepne TP-Linka to jak najbardziej Internet dziala.

Aktualnie mam ustawiony przez konsultanta na sztywno konkretny kanal transmisji zamiast na Auto ale na niewiele sie to zdalo i problem ktory opisywalem wyzej nadal wystepuje.

Edytowane przez Emaileczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vwctra wchodzi z ofertą internetu 1 Gb/s (upload 50 Mb/s) dla nowych abonentów , na razie tylko w Poznaniu. Przykładowe ceny:

 

Abonament za 1 Gb/s SOLO = 69,90 zł, aktywacja 99 zl , ulga 1 m-c za 1 zł

Abonament za TV Złoty HD + 1 Gb/s + Sport na Ostro = 94,90 zł, aktywacja 49 zł, ulga 1 m-c za 2 zł

 

Promocja od 1.07 do 30.09

Edytowane przez juls2008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Was - korzystających z modułów CI  prześlijcie mi pliki z listą kanałów z TV  na maila.

 

Podajcie jaki nazwę producenta TV

 

( w jakim formacie, lub nazwa pliku zapisywana jest w tv PHILIPS?  - zapisałem na pendrive i nie widzę pliku)

 

Mój adres mailowy michalx1974@tlen.pl

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra ma błąd jeżeli chodzi o wdrożenie płatności przez Blue Media.

 

Wchodzicie na ebok chcąc opłacić fakture.

Przenosi was do bramki płatniczej BM

Wybieracie Google Pay

Upewniacie się, że na karcie macie mniej środków niż wynosi kwota faktury.

Klikacie zapłać

???

Wpłata zostaje zaksięgowana na eboku. A wasze konto bankowe nie zostaje obciążone.

 

Przychodzi mail z Blue Media, że 'Zarejestrowaliśmy twoje zlecenie płatnicze'. Brak natomiast drugiego maila, że zlecenie zostało wykonane, co jest oczywiste bo płatność się nie powiodła, za to system Vectry uznał, że jak już została przeprowadzona płatność przez pośrednika to jest ona udana.

 

Oprócz eboku to zarówno IVR jak i konsultant potwierdzają saldo 0 :D

 

Ciekawe czy inni też to wdrożyli w taki dziurawy sposób :)

W Multimediach mam nadpłatę, więc nie mam jak sprawdzić.

 

Kiedyś podobny błąd był w chińskim Gearbest przy wdrożeniu Przelewy24. Przekierowywało do bramki płatniczej>banku. Wystarczyło dać na stronie wysyłania przelewu anuluj i na stronie sklepu zamówienie opłacone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu brałem umowę PVR+PLA+SNO+Eleven+C+select i 150Mb za 129,71zł. Czy obecnie jest szansa podwyższyć net na 300Mb w tej samej cenie, czy lepiej poczekać jeszcze rok do końca umowy i negocjować?

Druga sprawa, ktoś się orientuje, czy LM na Polsatach Sport Premium ma szansę wejść od najbliższego sezonu do Vectry, czy temat całkowicie upadł?

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + 150 MB za 110 zł dla nowych klientów, to raczej słaba oferta... Jedyna oferta w paczce na Vectra Online dla nowego bloku w mojej lokalizacji. Brak konkurencji i ceny szybują.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu na Vectra Online zamówiłem za 69,90 złoty PVR + SNO + 100 MB. Za rok, jak się skończy umowa planuję podbić do platyny możliwie najtaniej jak się uda. Teraz na moim osiedlu oddają kolejny nowy blok i z ciekawości sprawdziłem ofertę, i jest znacznie drożej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na danym terenie dostępna jest promocja lokalna to będzie taniej niż napisałem.

Co nie zmienia faktu że Vectra delikatnie z promocji na promocję przemyca niewielkie podwyżki co 5zł... i rzeczywiście w porównaniu do lat wstecz jest drożej.

W tej chwili z krajowej za 69,90 możesz dostać jedynie złoty hd + 50Mb.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...