Jump to content

Recommended Posts

8 godzin temu, Micho napisał:

Zwariować idze z tą Vectrą. Zamiast ulepszać to knocą.

Od jakiegoś czasu w EPG zniknęły oznaczenia programów, takie 2 kulki oznaczające serię i teraz nie da się ustawić, żeby nagrywało całą serię, bez ręcznego wybierania każdego odcinka. Miało to też tę zaletę, że cały serial wrzucało w jeden katalog.

jeżeli odcinek nie ma informacji w epg o numerze sezonu i odcinka to nie zrobisz nagrywania seryjnego. z ciekawości jaki to kanał i program no i dekoder?

• Like 1

Nie wszystkie seriale i programy da się nagrywać seryjnie.

I dekoder nie ma nic do tego.

Witam. Bardzo sprawnie załatwione przedłużenie umowy. Nie zdążyłem nawet złożyć wypowiedzenia.
Oto moje nowe warunki:
Platyna+SNO+Eleven+HBO+100mb/s=82,89 PLN.
Zaakceptowałem. 
Dostałem SNO+Eleven za 5,90 PLN, chociaż czytałem na forum, że można było wyrwać za 3,99 PLN, jednak nie chciało już mi się walczyć o 2 PLN (powiedzieli, że nie ma takiej oferty).
Z resztą pakietu chyba ciężko powalczyć o lepszą cenę, zgadza się?

Mam dekoder 3831CDX , który obsługuje rozdzielczość 1080 i . Natomiast aktualnie oferowane dekodery obsługują już 1080 p. Czy jak wymienię dekoder na nowszy to będę widział różnicę w jakości obrazu ?

4 godziny temu, hubearth napisał:

Witam. Bardzo sprawnie załatwione przedłużenie umowy. Nie zdążyłem nawet złożyć wypowiedzenia.
Oto moje nowe warunki:
Platyna+SNO+Eleven+HBO+100mb/s=82,89 PLN.
Zaakceptowałem. 
Dostałem SNO+Eleven za 5,90 PLN, chociaż czytałem na forum, że można było wyrwać za 3,99 PLN, jednak nie chciało już mi się walczyć o 2 PLN (powiedzieli, że nie ma takiej oferty).
Z resztą pakietu chyba ciężko powalczyć o lepszą cenę, zgadza się?

A ile do tej pory placiles za taka paczke? 

Ps. za ile teraz daja pakiet c+ select?

@hubearth

Jaki dekoder do tego i z ciekawości mógłbyś rozpisać poszczególne składowe w jakich cenach dostałeś. HBO razem z GO? Jeśli tak to w jakiej cenie?

48 minut temu, marcindworzan napisał:

A ile do tej pory placiles za taka paczke? 

Ps. za ile teraz daja pakiet c+ select?

Bez HBO płaciłem 71,89 PLN.
Canal+ Select faktycznie ok. 35 PLN - nie chcieli dać nic taniej.

2 godziny temu, hubearth napisał:

Bez HBO płaciłem 71,89 PLN.
Canal+ Select faktycznie ok. 35 PLN - nie chcieli dać nic taniej.

Rozumiem. Czyli HBO za 11zl masz?

Posted (edited)

Dokładnie. HBO dostałem za 20 PLN, ale obniżono mi cenę SNO+Eleven o 9 PLN, stąd wychodzi +11 PLN do rachunku.

Podsumowanie oferty:
Internet 100 mb - 11,99 PLN
Pakiet Platynowy - 25,00 PLN
DTV HD - 20,00 PLN 
Eleven SNO - 5,90 PLN
HBO Film GO - 20,00 PLN

Dekoder ADB1721C (nie chciałem wymiany na inny). Chociaż teraz się zastanawiam czy nie powinienem wynegocjować dodatkowo zamianę na ADB3831CDX z PVR...
Co o tym myślicie? Byłby lepszy od obecnego?

Edited by hubearth

Posted (edited)

Miałem jeden i drugi. ADB1721C jest szybkim i stosunkowo małym dekoderem. Jeżeli ktoś nie potrzebuje funkcji PVR i nie goni za nowinkami (ADB3831CDX na nowe oprogramowanie Graphyne - ładniejsze ale też nieco spowalniające sprzęt) to ten pierwszy dekoder jest niezłą opcją. 

Edited by dawid_bydgoszcz

Czyli oba dekodery mają takie sam soft.
Pytanie czy ADB1721C jest szybszy od ADB3831CDX z uwagi na to, że jest nowszy?
Czy szybkość działania jest identyczna?

Posted (edited)

Akurat mam oba i mogę stwierdzić, że 1721c jest zdecydowanie szybszy. Bardzo polecam ten dekoder jeżeli PVR i VOD jest dla Ciebie zbędne.

Edited by yogut

Witam. Ile teraz można ugrać na pakiet złoty na dwa dekodery+sport na ostro. Rezygnuje z canal+ i eleven.

Witam.  

Z końcem lipca kończy mi się umowa. I zastanawiam się co mogę ugrać. Obecnie za 115zł mam

• Platyna
  • HBO z Cinemaxem
  • SnO i Eleven.
  • Łącze 100mbit. 
  • Dekoder HD z nagrywarką. 

Chciałbym podnieść łącze do 300 i pozostać przy obecnym pakiecie. Jedynie zmienić dekoder na moduł ( telewizor wspiera kodeki potrzebne do 4k i ma opcję pvr. ). Wiem, że wiąże się to również z wymianą modemu - czy wspierają one tryb bridge. 

O ile mogę walczyć. Ewentualnie czy w cenie w okolicach 130zł zmieściłbym się z tym co mam ewentualnie z dodnym C+ selektem. 

Pozdrawiam i dziękuję. 

Spokojnie, zobacz na moją ofertę. Uważam, że nawet do 120 zł powinieneś się zmieścić. Spójrz też na ofertę @hubearth. Powodzenia.

3 godziny temu, gooru2 napisał:

i ma opcję pvr

Z której nie skorzystasz na module Vectry, bo jest ona zablokowana. Tzn. działa, ale za kilka godzin zmienią się uprawnienia, i to co nagrałeś będzie już nieczytelne. Także ostrzegam na wszelki wypadek, bo też tak chciałem zrobić.

Przeżyję bez tego w razie czego. Nie chce dodatkowej skrzynki. 

Posted (edited)

Mam maly problem z modemo routerem Technicolor CGA2121. Kilka urzadzen przez wifi dziala dobrze ale jak podlacze laptopa kablem ethernet to pisze ze siec nie zostala zidentyfikowana i brak dostepu do internetu. Jest na to jakis prosty sposob czy musze dzwonic na infolinie ?

Edited by Konteczko

Hej. Z końcem czerwca kończy mi się umowa na HBO. Chciałbym kontynuowac. Czy musze iśc do nich przedłużać czy to jakoś automatycznie przejdzie? Jesli tak to na jaki okres ktos wie?