Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, hubearth napisał:

Witam. Bardzo sprawnie załatwione przedłużenie umowy. Nie zdążyłem nawet złożyć wypowiedzenia.
Oto moje nowe warunki:
Platyna+SNO+Eleven+HBO+100mb/s=82,89 PLN.
Zaakceptowałem. 
Dostałem SNO+Eleven za 5,90 PLN, chociaż czytałem na forum, że można było wyrwać za 3,99 PLN, jednak nie chciało już mi się walczyć o 2 PLN (powiedzieli, że nie ma takiej oferty).
Z resztą pakietu chyba ciężko powalczyć o lepszą cenę, zgadza się?
 

 

A ile do tej pory placiles za taka paczke? 

Ps. za ile teraz daja pakiet c+ select?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. HBO dostałem za 20 PLN, ale obniżono mi cenę SNO+Eleven o 9 PLN, stąd wychodzi +11 PLN do rachunku.

Podsumowanie oferty:
Internet 100 mb - 11,99 PLN
Pakiet Platynowy - 25,00 PLN
DTV HD - 20,00 PLN 
Eleven SNO - 5,90 PLN
HBO Film GO - 20,00 PLN

Dekoder ADB1721C (nie chciałem wymiany na inny). Chociaż teraz się zastanawiam czy nie powinienem wynegocjować dodatkowo zamianę na ADB3831CDX z PVR...
Co o tym myślicie? Byłby lepszy od obecnego?

Edytowane przez hubearth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jeden i drugi. ADB1721C jest szybkim i stosunkowo małym dekoderem. Jeżeli ktoś nie potrzebuje funkcji PVR i nie goni za nowinkami (ADB3831CDX na nowe oprogramowanie Graphyne - ładniejsze ale też nieco spowalniające sprzęt) to ten pierwszy dekoder jest niezłą opcją. 

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  

Z końcem lipca kończy mi się umowa. I zastanawiam się co mogę ugrać. Obecnie za 115zł mam

  • Platyna
  • HBO z Cinemaxem
  • SnO i Eleven.
  • Łącze 100mbit. 
  • Dekoder HD z nagrywarką. 

Chciałbym podnieść łącze do 300 i pozostać przy obecnym pakiecie. Jedynie zmienić dekoder na moduł ( telewizor wspiera kodeki potrzebne do 4k i ma opcję pvr. ). Wiem, że wiąże się to również z wymianą modemu - czy wspierają one tryb bridge. 

O ile mogę walczyć. Ewentualnie czy w cenie w okolicach 130zł zmieściłbym się z tym co mam ewentualnie z dodnym C+ selektem. 

Pozdrawiam i dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gooru2 napisał:

i ma opcję pvr

 

Z której nie skorzystasz na module Vectry, bo jest ona zablokowana. Tzn. działa, ale za kilka godzin zmienią się uprawnienia, i to co nagrałeś będzie już nieczytelne. Także ostrzegam na wszelki wypadek, bo też tak chciałem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z modemo routerem Technicolor CGA2121. Kilka urzadzen przez wifi dziala dobrze ale jak podlacze laptopa kablem ethernet to pisze ze siec nie zostala zidentyfikowana i brak dostepu do internetu. Jest na to jakis prosty sposob czy musze dzwonic na infolinie ?

Edytowane przez Konteczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tooomek2323 napisał:

Hej. Z końcem czerwca kończy mi się umowa na HBO. Chciałbym kontynuowac. Czy musze iśc do nich przedłużać czy to jakoś automatycznie przejdzie? Jesli tak to na jaki okres ktos wie?

 

Po zakończeniu umowy na czas określony umowa na HBO przechodzi przeważnie na czas nieokreślony. Pytanie czy można uzyskać na HBO jakąś korzystniejszą umowę utrzymaniową w przypadku ,,postraszenia,, rezygnacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zlozeniu wypowiedzenia negocjowalem z dukiem i poprosilem o wymiane dekoderow. Wymienili mi ADB 3830CD na 3831CD i Motorole tez na ADB 3831CD. Dlaczego tak slabo wypadla ta wymiana ? Moze powinienem podczas rozmowy z dukiem upomniec sie o jakies konkretne modele ? Ten 3831CD dziala chyba tak samo jak 3830CD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...