Jump to content

Xentic

Users
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Xentic

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

348 profile views
 1. @Pawop UPC też kompresuje, nie aż tak mocno jak Vectra, ale na tyle mocno, że wpływa to negatywnie na jakość wyświetlanego obrazu. Mówię to jako osoba, korzystająca na co dzień z ofert obydwu sieci kablowych, dodatkowo mająca bezpośrednie porównanie z satelitą. Jak już wyżej pisałem, jedynie Eleveny wyróżniają się na plus. Skoro już o czołówce mowa, to na chwilę obecną jest tylko jedna, a mianowicie Platforma Canal+ z ich ofertą 4k.Na chwilę obecną w Polsce, nikt nie jest w stanie zaoferować jakości chociażby zbliżonej, do tej znanej z Canal + 4k. Samemu raczej daleko mi do bycia ich abonentem, nie żywię do nich jakichś szczególnych sympatii, ale fakt faktem, że np. sportową ofertą 4k, deklasują konkurencję.
 2. Rok temu do 600MB/s dostałem Technicolor CGA2121.
 3. Jeżeli chodzi o kablówki, to najgorsze pod względem kompresji, są właśnie UPC i Vectra. Jedynie Eleveny wyglądają na nich spoko, ale taki już ich urok, że te w kablu są wyraźnie lepsze od sat. Reszta kanałów, to momentami zupa z pikseli.
 4. Canal+ Now dalej brak w kablówkach, trochę to żałosne.
 5. Mierna ta FIFA, z roku na rok coraz gorzej. Ostatnia odsłona serii która trzymała poziom, to FIFA 17.
 6. Mamy początek września, czyli można chyba uznać za oficjalne to, że na Polsat Sport Premium nie ma co liczyć i w tym sezonie ligi mistrzów. Znów pozostaje przepłacanie i oglądanie na Ipla.
 7. Vectra od wielu lat ma problemy z Polsat Sport News i Fight, a co dopiero Premium.
 8. Z mojej perspektywy, to NBA akurat mogliby sobie odpuścić. Ubiegłoroczne prawa były i tak wybrukowane, pokazywanych meczy było mało, a na domiar złego komentarz fatalny. Jak ktoś na poważnie w sposób legalny chce oglądać NBA, to zostaje mu tylko NBA Pass. Piszę to z punktu widzenia fana ligi, natomiast dla kogoś kto ogląda od czasu do czasu i nie jest zagorzałym fanem kosza, oferta Canal + wydaje się być całkiem ok.
 9. Ok, rozumiem. Czyli jako abonent Vectry, niektórych spotkań po prostu nie obejrzę na żywo. No nic, lepszy rydz, niż nic...
 10. Jest taka opcja, że na nowych kanałach będą pokazywane określone spotkania na żywo, a potem na zwykłych powtórki? Bo trochę to zagmatwane dla mnie. No i ciekawe co z kablówkami...
 11. Xentic

  NBA

  @aro Chodzi mi tutaj o stronniczość obydwu panów. Można było odnieść wrażenie, że słucha się dwóch fanów GSW oglądających mecz na kanapie, a nie profesjonalnych komentatorów. Teksty pokroju "niestety" po nieudanej akcji ofensywnej GSW, wychwalanie Currego/Thompsona ponad niebiosa, podczas gdy kapitalnie zagrania przeciwnika kwitowane były następująco "no.. kolejne punkty dla Toronto Raptors". Nawet sama końcówka mówi wiele, panom komentującym ciężko było puścić przez usta to, że Raptorsi wygrali. Sam kibicowałem GSW, ale komentatorzy powinni trzymać jakiś poziom. Ludzi znających się lepiej od nich na NBA nie ma zbyt wiele u nas w kraju, ale obiektywnie, w roli komentatora sprawdzają się po prostu kiepsko. Zwłaszcza Michałowicz.
 12. Xentic

  NBA

  Tegoroczne finały były naprawdę dobre, chociaż kontuzje wyraźnie wypaczają obraz serii. Myślę, że gdyby nie wykluczenie z gry Thompsona, to GSW doprowadziłoby do gry 7, a co by się stało w Toronto, nie wiadomo.... Ciężko też kwestionować przypuszczenie, że z Durantem, Raptorsi mieliby problemy z wygraniem chociażby jednej gry, bo wszyscy wiemy, jak silne jest GSW w pełnym składzie. Jednak mimo wszystko, brawa dla Toronto Raptors, za naprawdę dobrą grę i stabilną formę na przestrzeni całych playoffs. Największym przegranym jest moim zdaniem sam Durant, trochę czasu upłynie, zanim będzie mógł grać, a czy jak wróci to będzie tym samym Durantem z podobną formą, tego też nie wiadomo. Szkoda, bo to obecnie najlepszy gracz w lidze. Komentarz NBA na C+ to zwykle syf, kiła i mogiła, nie inaczej było w tym przypadku.
 13. Ja miałem mnóstwo problemów, począwszy od stabilności, poprzez transfer, skończywszy na pingu. Tak, masz rację, ale to dalej moim zdaniem podpada po usługi internetowe. Taką normalną telewizję z dekodera, to moim zdaniem UPC ma wyraźnie lepszą od Vectry. HD w Vectrze jest niestety mierne, nawet na kanałach premium. Jedynie Eleveny dają radę. Ciężko mi powiedzieć, czy to tylko problemy uniwersalne dla mojej lokalizacji (Katowice), czy też ogólny standard operatorów kablowych.
 14. Co do UPC, to telewizje mają zdecydowanie lepszą, ale internet w Vectrze stoi o kilka klas wyżej nad nimi.
 15. A to słabo, liczyłem mimo wszystko na Forze 8 w tym roku, Horizony to nie moja bajka.
×
×
 • Create New...