Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)

Wysyłałem wypowiedzenie na usługi. Co prawda nie jest ono zarejestrowane, ale dzwoniłem do DUK i facet mi powiedział tak : to co mam aktualnie mógłby mi zrobić w cenie 84zł zamiast 94zł i zrównałby to wszystko datowo (bo wszystko z TV mam do czerwca 2019, a neta przez Black Friday do czerwca 2021).

 

Co o tym wszystkim sądzicie?

 

Pytałem się o wymianę sprzętu to powiedział, że przy takiej konfiguracji nie ma szans na darmową wymianę. Wspominał, że w BOK za 49zł można wymienić. Czy to prawda?

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wczorajsza rozmowa stanęła na tym co mam + wzrost internetu do 300mb w tej samej cenie czyli 110,60zł   Ewentualnie pozostanie przy tym co posiadam bez żadnej zmiany  + wymiana starego modemu Thomsona na UBEE cena  MINUS 2 zł do tego co mam obecnie czyli łącznie 108,60zł

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa została przedłużona. Plus tej umowy to podwyższenie internetu ze 150mb na 300mb co się wiąże z wymianą modemu. Dodatkowo HBO GO na 4m-c. Cena łączna 108,71zł. Reszta tak jak w podpisie.  Umowa przedłużona z konsultantem gdyż miła Pani sprzed 2-óch lat z którą podpisywałem umowę jest na urlopie macierzyńskim. Ale kolego był ogarnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jeśli mam umowę do końca lipca to kiedy najwcześniej mogę złożyć wypowiedzenie, żeby nie było kar ? Wcześniej kojarzyłem, że można było na 3 miesiące przed końcem, konsultant BOK powiedział, że na miesiąc przed końcem bo gdybym zrobił to teraz to zapłacę kare, ale gdzieś tu czytałem, że wypowiedzenie ma zostać złożone nie później niż miesiąc przed końcem umowy to jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina sprzętu czy czego ale po 3 miesiącach od przedłużenia umowy i wymiany dekodera i modemu, to przez 10 lat nie miałem tylu problemów co przez te 3 miesiące :)

Dekoder a raczej jego oprogramowanie dno. Niby nowocześnie wygląda ale EPG przy każdym uruchamianiu ładuje wszystko od nowa i co 3 wejścia zawiesza się cały dekoder i trzeba od prądu odłączać.

Internet zwiększony ze 100 na 150 i wymieniony modem na Ubee. Prawie codziennie net przerywa albo spada do 30mb down i 1mb upload czyli w zasadzie nieużywalne. Resetowanie modemu powoduje tylko, że pół godziny modem nie może się zalogować do sieci. A po chwili jakby ktoś korek wyciągnął i już śmiga dobrze. Z Vectry korzystam z 10 lat i kiedyś raz-dwa do roku była awaria a teraz jest tragicznie. 

Obstawiam winę sprzętu który dają klientowi bo nie możliwe, żeby naglę ich serwery zaczęły kuleć skoro było wcześniej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem z Multimedia, a wiem, że Vectra nas przejmie... Pytanie oczywiście po złożeniu wypowiedzenia Ile musiałbym płacić za full pakiet z canal, hbo, cinemaxy, bez filmboxów, sport cały, plus 4k kanały, jeden multiroom i net 120. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Pukus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Od 15 maja w ofercie Vectry dostępny będzie kanał Active Family (poz. 715, od Pakietu Platynowego). Dodatkowo nastąpi zmiana standardu nadawania z SD na HD kanału Red Carpet TV a kanał TV Okazje dostępny będzie od Pakietu Stalowego. 

 

Nowości tyłka nie urywają niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

jestem zainteresowany oferta z ulotki, a mianowicie TV 169 kanalow (czyli zapewne Platyna bez kanalow 4K) + sport na ostro + eleven + internet 300 za laczna kwote 99,90zl. 

1) czy da sie negocjowac warunki, by np dobrac dodatkowo multiroom w korzystnej cenie, a najlepiej za free?

2) czy ta oferta jest czasowa? Nie wiem czy sie spieszyc z podjeciem decyzji, czy moze da sie np za miesiac czy dwa uzyskac taka sama oferte?

3) czy gdybym mial multiroom, moglbym miec w jednym telewizorze podpieta karte cam, a drugi telewizor podpiety pod modem?

4) czy karta cam daje mozliwosc ogladania kanalow w 4k?

5) czy jest szansa na dekoder 4k za free?

z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...