Jump to content

michal_dragon

Users
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About michal_dragon

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oni myślą że upload nikomu nie potrzebny to się zdziwią jak klientów odpłynie do konkurencji a ja na pewno ich nie wezmę to już wolę netie wziąć niż za[beep]e upc.
 2. Może coś wiadomo czy upc robi modernizacje sieci że by zaoferować upload większy bo teraz to kpina jest?
 3. Widzieliście jak na black friday dali promocje na stronie jest.
 4. Ja im nie wierzę bo wszystko zrobią że by tylko ofertę nową wziąć.
 5. jak wszystkie informacyjne to nie ma w vod ale jest telewizja naziemna
 6. co wy taką podnietę macie z tą telewizją jakie są zmiany to tylko stare dziadki wykupują telewizje i z niewiedzy że są vod bo telewizja się kończy nawet nie uratuje ich puszczanie sygnału przez neta. Już mnie nudzi czytanie na tym forum o [beep]erelach w postaci czy znaczek ma kanał czy nie, chyba nie macie co robić z nudów.
 7. Ja dziś ulotkę dostałem z taką ofertą
 8. A ja mam dosyć multimedii i jak będzie okazja to uciekam od nich.
 9. Dla mnie to telewizja może nie istnieć i nie będę płacił za same reklamy więc jak skończy mi się umowa to tylko net i vod.
 10. Telewizja umiera już dawno o tym wiem i młodzi mają racje że tego badziewia nie wykupują bo to same reklamy. Teraz to się liczą VOD i internet szybki bo tylko stare dziadki myślą że telewizja to luksus. dla mnie jest nie do zaakceptowania tyle reklam w kanałach i prędzej czy później umrze telewizja tradycyjna. Nawet nie pomoże nowy system dla reklam.
 11. Dobrze prawisz za kilka lat będzie tylko przez neta a ci co mówią że da się żyć bez neta to są w błędzie bo nawet nie sprawdzisz stan konta bankowego. Internet to przyszłość i czy komu się to podoba czy nie.
 12. A do firmy niektórym potrzebny taki net.
 13. A ja myślałem że legia przegra, nawet postawiłem na przegraną w stsach i mi spierniczyli kupon.
 14. Dlatego będziesz miał 1 września bo mają do końca sierpnia zmodernizować sieć tylko nie wiem czy wszędzie jak jest taka możliwość czy tylko w niektórych miejscach a 1 Gb/s to jeszcze nie wiedzą kiedy ale na pewno będzie w późniejszym czasie.
×
×
 • Create New...