Jump to content

Micho

Users
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Micho

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Location
  Radom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale najnowsza to z kiedy? Bo ja mam z marca i nie znajduje nowszych. Ręcznie normalnie nagrywam, tylko seri nie mam możliwości
 2. @jose arcadio morales a z którego miesiąca masz oprogramowanie? Bo jak pisałem wcześniej, przeleciałem troche po EPG i nigdzie nie mam możliwości nagrywania serii.
 3. Wiem że kolejną serię trzeba od nowa nastawić. Obecnych odcinków na pewno nie mam nagranych. Nagrywałem poprzednio ale po obejrzeniu od razu kasowałem.
 4. Adb 4730cdx, CEntral Family, serial Moja rodzinka. Ten serial leci drugi raz pod rząd i wtedy dało się serię nagrać tylko że po oglądaniu usuwałem a że żona zachciała mieć to na dysku to zacząłem drugi raz to nagrywać i dwie pierwsze serie poszły a następna już bez możliwości nagrania serii. Właśnie przeleciałem EPG i nigdzie nie ma możliwości nagrywania serii mimo, że w opisach jest, że sezon 1 odcinek 5. A jaką date aktualizacji oprogramowanie macie na tym dekoderze? Bo ja z marca.
 5. Zwariować idze z tą Vectrą. Zamiast ulepszać to knocą. Od jakiegoś czasu w EPG zniknęły oznaczenia programów, takie 2 kulki oznaczające serię i teraz nie da się ustawić, żeby nagrywało całą serię, bez ręcznego wybierania każdego odcinka. Miało to też tę zaletę, że cały serial wrzucało w jeden katalog.
 6. Nie wiem czy to wina sprzętu czy czego ale po 3 miesiącach od przedłużenia umowy i wymiany dekodera i modemu, to przez 10 lat nie miałem tylu problemów co przez te 3 miesiące Dekoder a raczej jego oprogramowanie dno. Niby nowocześnie wygląda ale EPG przy każdym uruchamianiu ładuje wszystko od nowa i co 3 wejścia zawiesza się cały dekoder i trzeba od prądu odłączać. Internet zwiększony ze 100 na 150 i wymieniony modem na Ubee. Prawie codziennie net przerywa albo spada do 30mb down i 1mb upload czyli w zasadzie nieużywalne. Resetowanie modemu powoduje tylko, że pół godziny modem nie może się zalogować do sieci. A po chwili jakby ktoś korek wyciągnął i już śmiga dobrze. Z Vectry korzystam z 10 lat i kiedyś raz-dwa do roku była awaria a teraz jest tragicznie. Obstawiam winę sprzętu który dają klientowi bo nie możliwe, żeby naglę ich serwery zaczęły kuleć skoro było wcześniej ok.
 7. @vizir Pytałeś wcześniej o abonament. Ja bez duk dostałem: Złoty z nowym dekoderem pvr, internet 150mb z nowym routerem, na stałe pakiety SnO, Eleven, Erotyka (te pakiety były w ramach jakiejś promocji która była do końca stycznia) za 86.80zł Wszyscy można powiedzieć narzekają, że osiągają dużo słabsze prędkości netu niż mają wykupione a ja po zmianie pakietu ze 100 na 150 (przy okazji zmiana modemu na Ubee) to wyciągam po wifi 160mb Jak miałem net 100 to miałem transfer w okolicach 80-90mb.
 8. Heh i ta sama sytuacja co wczoraj. Nadeszły okolice 21 i internet zaczął działać. Napisałem pismo opisujące problem i jeszcze odpaliłem speed testa żeby tego screena zrobić a net zaczął normalnie śmigać. Ciekawe czy jutro znowu wieczorem zacznie go zatykać. Żona się wku..i bo już drugi dzień nie może grać w World of Warcraft bo laguje niemiłosiernie
 9. Radom. Mam już doświadczenie w zgłaszaniu problemów z netem, zawsze twierdzą że wszystko ok
 10. Macie problem z internetem? Już drugi wieczór ta sama sytuacja, co chwilę przerywa internet, odbiór zamiast 150 to 100 a wysył zamiast 15 to 0.3.
×
×
 • Create New...