Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, djadijos napisał:

Każdy ISP to nie jest instytucja charytatywna, tylko biznes który ma dawać zyski. Chcesz lepsze warunki jako stały klient to baw się w wypowiedzenie lub negocjuj bez tego. Proste. Mieli sami by ograniczać sobie możliwości zysku ??

Nie mam pytań...

Ja się z Tobą zgadzam, ale rynek poszedł do przodu ceny spadły, konkurencja jest duża.  To jak z ofertami na abo w telefonii... kto by pomyślał jeszcze 5 lat temu ze zejdziemy poniżej 20zł za abo no-limit :)

 

Zysk, zyskiem, ale jakoś nie wypada oferować na przedłużenie umowy produktu droższego niż na wejście z ulicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po prawie dwu letniej przerwie :) 30 kwietnia dobiega koniec mojej 2 letniej umowy. Łącznie jestem z nimi związany 6 lat. Obecnie posiadam poniższy pakiet w cenie 94,90 zł miesięcznie.

 

Telewizja

  • Multiroom 2.0 - Drugie STB (2 dekodery z dyskami HDD)
  • Sport na Ostro
  • Złoty DTV

Internet

  • Sto Mb
  • WiFi

Telefonia Komórkowa

  • MVNO Voice - Plan Internet Mobilny 1 GB (od 2 lat nawet nie wyjąłem tej kary sim z opakowania :D)

Proszę doświadczonych użytkowników forum o informację jak najlepiej rozegrać teraz temat aby dostać korzystne warunki na kolejnej umowie? Czy przedstawienie wypowiedzenia umowy coś wniesie? Z kim rozmawiać? Będę wdzięczny za cenne rady :) 

 

Dodatkowo czy orientujecie się czy da się przełożyć umowę pomniejszając pakiet usług? Zastanawiam się z przejściem z TV na niższy pakiet, ponieważ na co dzień i tak oglądam głównie Netflix i HBO Go więc nawet ten Złoty to dla mnie zbyt wiele, ponieważ i tak nic tam nie ma :-) 

 

Wszelkie porady mile widziane, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożonym wypowiedzeniu i kilku telefonach w końcu przystałem na propozycję: Złoty+SnO+Eleven+4K+Canal+Select+internet100 z modemem dwuzakresowym za 119,90.

Będę płacił 15,09zł więcej do rachunku i w zamian za to zyskuję Eleven, 4K i modem dwuzakresowy.  Biorąc pod uwagę, że 4K i tak każą dopłacać 10zł bez jakichś zniżek to nie wiem czy można byłoby ugrać więcej w moim rejonie, tym bardziej, że od marca troszkę oferta poszła w górę. Chciałem jeszcze platynę, ale nie potrafili zejść poniżej 134,90zł za wszystko to podziękowałem i wziąłem bez platyny.

Edytowane przez euro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z aktywowanym prezentem dla abonentów:

Czy aktywowane darmowe kanały zostały u Was już zakodowane ? Podobno miały być na miesiąc, potem okazało się że do końca marca a u mnie cały czas te kanały odbierają. Napiszecie że powinienem się cieszyć z tego darmowego prezentu że jeszcze u mnie odbieram - tak cieszę się, tylko boje się żeby potem mnie za ten pakiet dodatkowy nie policzyli razem z comiesięcznym abonentem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam plakiet złoty + SNO + internet 100 mb = 69,90. Złożyłem już wypowiedzenie i czekam na kontakt z DUK, chciałbym zostawić sam internet 100 lub 150 mb, ale nie wykluczam też zostawienia pakietu tv, wszystko zależy od tego co mi zaproponują. Wie ktoś może jakiej oferty mogę się spodziewać i na jaką należy przystać? pozdro za dobrą robę na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...