Jump to content

gooru2

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gooru2

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Najpierw spróbuj wyłączyć upłynniacze. To może być znikającej piłki. Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 2. Dzięki. Po prostu zastanawiałem się jak mocno to wykorzystują. Mail do przyjęcia.
 3. Pytanie dotyczące Playera. Chciałbym kupić w nim paczkę Canal+. Jednak wymagają bardzo dużo danych. Czy wysyłają jakięś dziwne rzeczy bądź przekazują firmom telemarkieterskim.
 4. Mam bracie xe9005. Więc nie powinno być problemow. Dziękuję Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 5. Dwa pytania co do modułu. Jak domyślnie są sortowane kanały. Lista od 1 czy od 100 jak w dekoderach. Czy założona jest blokada rodzicielska, czy trzeba będzie założyć ją z poziomu telewizora
 6. Udało się wynegocjować Platyna, 300Mbit, Hbo z Cinemax. SnO i Eleven, sami dorzucili pakiet dla dorosłych za 1zł za 107zł. Miałem do wyboru Filmbx bez ceny promocyjnej. Dobra oferta?
 7. Przeżyję bez tego w razie czego. Nie chce dodatkowej skrzynki.
 8. Witam. Z końcem lipca kończy mi się umowa. I zastanawiam się co mogę ugrać. Obecnie za 115zł mam Platyna HBO z Cinemaxem SnO i Eleven. Łącze 100mbit. Dekoder HD z nagrywarką. Chciałbym podnieść łącze do 300 i pozostać przy obecnym pakiecie. Jedynie zmienić dekoder na moduł ( telewizor wspiera kodeki potrzebne do 4k i ma opcję pvr. ). Wiem, że wiąże się to również z wymianą modemu - czy wspierają one tryb bridge. O ile mogę walczyć. Ewentualnie czy w cenie w okolicach 130zł zmieściłbym się z tym co mam ewentualnie z dodnym C+ selektem. Pozdrawiam i dziękuję.
×
×
 • Create New...