Jump to content

mixiorek

Users
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Dobra

About mixiorek

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Warszawa i okolice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nieee! Jeszcze nie przedłużyłem umowy na kolejne 2 lata
 2. Gdy przedłużałem umowę grudzień-styczeń 2017/2018 to niektórzy też tak pisali. Do tej pory mam trwającą umowę na 2 lata, na wszystkie usługi. Nic nie wzrosło. Siła perswazji? Już to pisałem. Mam kilka puntów w moich negocjacjach i wypowiedzeniu. Zaczynałem zawsze rozmowę od: "umowa tylko na 2 lata na wszystkie usługi".
 3. Bo nie można bez końca dawać niskich cen i ktoś w końcu przejmie MM a Vectra wydaje się wyjątkowo cierpliwa i zdeterminowana? Potem zostanie UPC, które tanie nie jest. Orange tani nie jest. Zapomnij u nich o takich ofertach na C+ czy HBO. Jest Netia ale mi jakoś nieśpieszno do IPTV. Prędzej zrezygnuję chyba w ogóle z TV ale wezmę sam net od UPC gdzie dają podstawowy pakiet w cenie. Vectra spokojnie wyrówna ceny w górę do UPC i Orange. MM jest ostatnim operatorem krajowym z takimi cenami. Wszyscy gracze na rynku chętnie by już widzieli finalizację przejęcia tej firmy. Jak dla mnie to przejęcie może trwać jeszcze i 100 lat. Jednak prawa rynku są inne.
 4. Oferta już jest zacna a może być jeszcze lepsza. Tak jak napisali wcześniej koledzy. Jak masz czas i możliwość to ja bym jeszcze powalczył o zejście w okolice 80-100zł oraz o umowę na 24 miesiące. Szczerze pisząc będę walczył o to samo no może zapytam jeszcze o net 600. Do kiedy masz obecną umowę?
 5. Spróbujcie jeszcze na: www.speedtest.pl Netflix, tylko zróbcie "więcej": https://fast.com/pl/ Jak wygląda obecnie sprawa dekoderów z nagrywarką na sieci HFC? Co jest najnowszym, dobrym i sprawdzonym sprzętem, który daje MM? Mam obecnie ADB-3831CDX i mam wrażenie, że może trzeba go zmienić. A może nie?
 6. Ważna sprawa. Może nieznana wielu młodym. Pierwsza Neo 128kbit miała limit 5GB, potem chyba 7GB
 7. U mnie też będzie około 10 lat. Zaczynałem bodajże od łącza 12Mb/s w DL, UL był chyba 0,5Mb/s ale nie dam sobie ręki uciąć
 8. Jeżeli po upgradzie np: do łącza 300 czy 600 osiągane wyniki miałbym dalekie od 300/ 25 czy 600/50 np: 30-40% tych prędkości to ja bym wypowiedział zawartą umowę. Oczywiście gdyby takie wyniki potwierdził również technik.
 9. Technik instalując usługę powinien sprawdzić na swoim laptopie prędkość. Oczywiście po kablu. Szczególnie gdy klient zgłasza, że ma zaniżoną. Jeżeli u technika byłoby ok to wiadomo na 99,99%, że problem jest po stronie sprzętu klienta i technik "ma z bani".
 10. Oni sprzedają firmę od 5-7 lat. Gdyby tak podchodzili to by nic nowego od lat nie wprowadzili
 11. Ostateczna ewentualna cena sprzedaży MM będzie zależeć od ilości posiadanych klientów na dzień transakcji. Pewnie jeszcze wliczyli ilość usług na kliencie. Stąd takie oferty by utrzymać klientów i zdobyć nowych. Potem to już ból głowy Vectry, Netii albo jeszcze kogoś innego.
 12. Mam przed sobą ulotkę MM dla nowych klientów. Ulotka z Warszawy. Bardzo fajnie wychodzą ceny internetu przy umowach na 24 miesiące. Net 600 wychodzi średnio 44,25zł. Net 300 36,75zł. W obu przypadkach pierwsze pół roku za 0zł. Chyba będę walczył o 600 ze względu na upload 50Mb/s. MM wyróżnia się w tym aspekcie na tle innych krajowych kablówek - UPC czy Vectry. Orange światłowód bije już konkurencję uploadem na głowę. Szkoda, że tak jak w UPC nie dają do internetu podstawowego pakietu TV gratis. Oferty z TV też są niezłe i niespotykane u konkurencji. Np: HBO i C+ przez rok gratis przy umowie na dwa lata.
 13. Ostatnio gdy negocjowałem był to mój pierwszy punkt negocjacyjny. Wtedy było widmo przejęcia przez UPC. Zaczynałem od tego, że możemy rozmawiać o przedłużeniu tylko gdy dostanę umowę na 24 miesiące. Inaczej mnie nie ma i podtrzymuje przesłane wypowiedzenie. W powodach pisemnego wypowiedzenia wpisałem to też jako rzecz nr 1. Potem konkurencję, która u mnie jest, braki w ofercie MM, niskie prędkości netu itp.
 14. Odnośnie Orange to nie mają Polsatów Premium no i to IPTV... na plus można uzyskać fajną cenę pakietową dla 4 usług. Dobra promocja dla Warszawy. Choć negocjując mocno z UPC też można dosyć nisko zejść. Odnośnie UPC. Naprawdę tak wiele osób czeka na dekoder 4K? Ile jest obecnie tych kanałów dla kablówek? C+ ale chyba tylko na platformie, no i Eleven. Jak ktoś chce 4K to bierze w tej jakości Netflix i tam jest więcej materiałów. Niestety to z MM nie przejdzie. Po cyrografie wchodzą kwoty z cennika, które są kosmiczne. Jeżeli zdążę przed końcem umowy to rozpocznę twarde negocjacje warunków i będę chciał kolejną umowę na 24 miesiące.
×
×
 • Create New...