Jump to content

mixiorek

Users
 • Content Count

  747
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Dobra

About mixiorek

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Warszawa i okolice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mixiorek

  Multimedia

  Właśnie leci u mnie aktualizacja oprogramowania dekodera:
 2. mixiorek

  Multimedia

  Mam swój sprzęt, Netgear R6400. Dzięki za info! Zacnie wygląda 600/50. Negocjacje przede mną ale pewnie dopiero pod koniec roku. Do tego są to łącza symetryczne. Moje marzenie!
 3. mixiorek

  Multimedia

  O proszę, dzięki za info. Download nie jest dla mnie tak istotny jak upload. Obecnie mam łącze 120/10 i takie wartości mam po WiFi i po kablu. Potrzebuję większy upload, 30-50 byłoby już w miarę ok. Wiesz może jakie modemy klienckie stosuje MM dla tych wyższych prędkości?
 4. mixiorek

  Multimedia

  Zaczęli komunikować, że net 1,2Gb/s jest niby dostępny w Warszawie. Nie wiadomo czy tylko po światłowodzie czy również po HFC (mają takie modemy)? Nie wiemy jaki jest upload przy tym łączu. Natomiast wiemy ile jest przy 600 i 300: Tylko nadal nie wiem czy w Warszawie są dostępne te prędkości. No i światło czy również HFC? Sporo niewiadomych w tej MM... a wziąłbym te 300 lub 600.
 5. mixiorek

  Multimedia

  Niestety media skopiowały tylko komunikat, który rozesłała MM. Może 01.04 będzie coś na ich stronie bo na dziś mowa aż o 5 miastach! https://www.multimedia.pl/internet-stacjonarny-1_2GB
 6. mixiorek

  Multimedia

  To teraz pytania: - z co prędkościami 300 i 600 na terenie Warszawy i okolic? - te 300, 600, 1,2Gb/s będzie również na HFC?
 7. mixiorek

  Multimedia

  UPC jest wyraźnie droższe i to % sporo. Chociaż można wyrwać np taką ofertę jaką wynegocjowałem jakiś czas temu: Max Eleven 150Mb/s Telefon stacjonarny Całość za 72,98. To moim zdaniem jedna z najniższych możliwych wartości. O ile nie najniższa.
 8. mixiorek

  Multimedia

  Tylko te dwie usługi za 60zł? Drogo! :D
 9. mixiorek

  Multimedia

  218zł to chyba jakiś trolling? Da się pewnie za max 95-100zł.... a może i mniej.
 10. mixiorek

  Multimedia

  Warszawa, dekoder (model ADB jak w stopce) pobrał dziś nowe oprogramowanie. Pierwsze wrażenia - wizualnie jest o niebo lepiej. Chodzi w miarę płynnie. Catch Up TV - działa, tylko niektóre programy Startover - działa, tylko niektóre programy Nagrywanie w chmurze - jest do wyboru, dysk lub chmura
 11. mixiorek

  Multimedia

  Negocjacje cały czas trwają. UOKiK prowadzi postępowanie. Wskazuje, które miasta trzeba będzie wcześniej sprzedać firmie trzeciej. MM odstaje od konkurencji już od ładnych paru lat ale w ostatnich dwóch, trzech jest to już bardzo mocno widoczne. Zero mocnych nowinek (np: dekoder 4K), rozwoju internetu (na większości sieci nadal max 60-120Mb/s gdzie konkurencja już dawno na 300-500-1000), brak Polsatów Premium, nadal braki programowe, minimalny lub żaden rozwój sieci o nowe budynki itp.
 12. mixiorek

  Multimedia

  Polsaty Sport Premium to na jakich kanałach są dostępne? Taki żarcik :D P.s. Niech ten proces sprzedaży się już do końca tego roku skończy bo już mech porasta sieć MM.
 13. mixiorek

  Multimedia

  Cierpliwe trzeba poczekać aż test dojdzie do końca i wyniki w zasadzie 1:1: [/img] i jeszcze www.speedtest.pl
 14. mixiorek

  Multimedia

  Polecam speedtest Netflixa: https://fast.com/pl/ Dobrze jeszcze kliknąć "więcej szczegółów" po wykonanym pierwszym teście downloadu.
 15. mixiorek

  Multimedia

  "Skończy się gehenna właścicieli Multimediów Ten rok powinien zakończyć gehennę właścicieli Multimediów, którzy od kilku lat próbują sprzedać trzecią co do wielkości sieć kablową Polsce. Najpierw z transakcji wycofało się UPC, a teraz trwają niełatwe negocjacje z Vectrą, czego najlepszym świadectwem było oświadczenie właścicieli Multimediów o odstąpieniu od wstępnie uzgodnionej transakcji. Jak się szybko okazało, oświadczenie było tylko elementem negocjacyjnej gry. – Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze – mówi stare porzekadło. Zapewne właściciele Multimediów mają apetyt znacznie większy, niż druga strona gotowa zaspokoić. Nie można powiedzieć, że nie mają ku temu podstaw, bo w zasięgu Multimediów jest 1,7 mln domostw, a liczba klientów przekracza 750 tys." https://www.telko.in/co-waznego-sie-wydarzy-w-2019-roku
×