Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sentence napisał:

Słabe pasmo "TECHNO POWER" także się nie sprawdziło w POWER TV, więc i w STARS.TV nie ma co liczyć na dance i techno 90's i 00's.

Słabe pasmo??  od tamtego czasu nie widziałem nic równie dobrego w PL muzycznej TV !!!

to może StarsTV zrobisz TechnoStars W środku nocy? wtedy i tak nikt nie ogląda, a ja bym sobie ponagrywał !!  :D   :D 

Ciekawostka :

w Holandii w komercyjnym ogólnokrajowym radio: Radio 538, Q Music, Slam!FM, (są też TV wersje tych kanałów) grają Techno/Happy Hardcore w środku dnia, takie kawałki jak :

DJ Paul Elstak - Rainbow In The Sky,

Party Animals - Have You Ever Been Mellow,

Technohead - I Wanna Be A Hippy,

Peran - We Want to Be Free, 

na jednej playliście z Elvisem Presley'em - Jailhouse Rock, Blondie i Hitami na Czasie !!  Jest moc  :)

Można? można, ale PL to nie NL  :( 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, djrafik napisał:

DJ Paul Elstak - Rainbow In The Sky,

Party Animals - Have You Ever Been Mellow,

Technohead - I Wanna Be A Hippy,

Peran - We Want to Be Free,

 

Gdybym coś takiego usłyszał w Stars, to bym w sekundzie zmienił stację. A radio to bym chyba wyrzucił za okno. To jest najgorszy twór, który wyszedł w latach 90-tych. Stars, broń Boże, nie idź w tym kierunku. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, STARS.TV napisał:

Mnie też się podoba, powiew świeżości. Ale muszę to wywalić z emisji, za zera nikt nie płaci a kasy od gniazdka nie mam.

A może zamiast robić specjalne pasmo, lepiej by było wrzucić po jednym mniej popularnym klipie do już istniejących i przynoszących dobre wyniki pasm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

Żeby ludzie zaczęli zmieniać stację w trakcie? Dziękuję, ale nie. ;)

Ja zmieniam stację, jak widzę jakiś ograny do bólu teledysk, albo taki co już widziałem 35 razy, czyli średnio co około 15 sek , a że mam 25 pozycji na liście MusicTV, to tylko baterie w pilocie cierpią   :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tutaj zapytam. Kanał Stars TV emituje głównie stare teledyski - lata 90te oraz 80te. Dlaczego w Polsce są tzw. lusterka po bokach przy teledyskach w obrazie 4:3? Gdy leci stary film są po bokach czarne paski, a wracając do teledysków to zagraniczne stacje nie używają tych sztucznych lusterek. Czy to jest jakaś moda w Polsce czy jakiś przymus odgórny? Lepiej się ogląda w oryginale z czarnymi paskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to nakazane - zamysł nadawcy. STARS.TV (wcześniej w NEXT Music) jako jeden z pierwszych wprowadził boki lusterkowe, by w 16:9 lepiej się prezentowało. Do filmów raczej to udoskonalenie nie pasuje, dlatego pozostano przy czarnych pasach w materiałach 4:3.

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może zmienię temat: a kiedy HaDe na satelicie? :lol2: :lol2: :lol2:

 

A tak na serio, to od nadawcy darmowej stacji nie oczekujcie grania mega ambitnej playlisty, bo stacja od takich wygibasów zdechnie wcześniej niż później. :) Więc sluchajcie/oglądajcie co wam dają, bo równie dobrze jutro i tego możecie już nie mieć. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2020 o 15:11, STARS.TV napisał:

Ale już ustaliliśmy, że nie jesteś widzem STARS więc spoko :lol2:

 

W dniu 15.06.2020 o 16:05, STARS.TV napisał:

Pudło. Większość "moich" telemetrycznych jak już włącza to ogląda dość długo. Albo inaczej, raczej nie ogląda a słucha. Mechanizm jest dość prosty, wchodzą do domu, odpalają, zaczyna grać a oni idą gotować obiad, cokolwiek. 

Ja odrabiam lekcje, czy coś piszę? :) Na takiej zasadzie większość muzycznej TV teraz tak działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, djrafik napisał:

Ja zmieniam stację, jak widzę jakiś ograny do bólu teledysk, albo taki co już widziałem 35 razy

A ja, proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę.

 

16 godzin temu, SatExpert napisał:

To ja może zmienię temat: a kiedy HaDe na satelicie?

No i panie, kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci, my płacimy. To są nasze pieniądze proszę pana. Społeczeństwo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Bardzo często ten teledysk widzę na Stars.TV. Czemu jest zakazany?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...