Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co będę oświecał, jak widzi się tylko piersi. Jest w wielu miejscach zmieniony. Ale co będę tłumaczył, skoro "przez trzy sekundy jest fragment piersi" i tylko to się widzi. Chciałem zwrócić tylko uwagę, że teledysk jest Alice Cooper - "Poison" - Uncensored, a nie Alice Cooper - "Poison" (Official Video).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, to @STARS.TV zawsze puszcza właśnie tę wersję. I faktycznie, oprócz tego niebieskiego gorsetu jest parę innych różnych ujęć niż w wersji "oficjalnej" (wymieniając "z głowy, czyli z niczego" - ostatnie kadry przed pierwszym cyckiem i potem głównie refren po solówce). Zresztą domyślam się, że jeżeli ktoś za te "trzy sekundy" (chyba zresztą zsumowane z wszystkich ujęć :P ) zakazuje teledysku w całym kraju (swoją drogą, ciekaw jestem, co to za kraje i czy jest w nich dostęp do STARS.TV), to pewnie jest to tylko pretekst wobec warstwy tekstowej, że tylko zacytuję jeden fragment: "I wanna hurt you just to hear you screamin' my name".

 

PS. Dopiero 37. miejsce? Przychodzą na myśl słowa Churchilla o demokracji jako najgorszym ustroju. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno. Stars.TV to wedlug mnie najlepsza stacja muzyczna (a mam porownanie i nawet VH1 classic wydaje mi sie mniej atrakcyjny). Najgorsze w niej jest to, co nieuniknione, a co leci po kazdych 4 kawalkach ;) ... O tym, ze jest to dla mnie najlepsza stacja swiadczy fakt, ze mam ten kanal ustawiony na "startowy" i to pomimo bogatej oferty kanalow do ktorych mam dostep. Malo ogladam TV jednak gdy na innych kanalach nie ma nic co by mnie zaciekawilo (a to zdarza sie coraz czesciej) zawsze przelaczam na stars.tv bo to jest moja muzyka, najlepsza muzyka... Muzyka na ktorej sie wychowalem i ksztaltowalem swoj gust muzyczny jako nastolatek w latach 80-tych. Fajnie jest sobie przypomniec stare kawalki. Piszesz ze "Nieograne" nie przyciagaja widowni, a mnie ten cykl wlasnie bardzo sie podoba. Wiele stacji nadajacych muzyke z lat 70-90 za bardzo koncentruje sie na owczesnych hitach a przeciez w tamtym okresie bylo multum dobrej muzy i nie koniecznie musialy wtedy zajmowac 1-wsze miejsca na listach przebojow bo konkurencja wtedy byla ogromna. Fajnie jest je sobie teraz przypomniec.

 

Na koniec jeszcze taka mala dygresja. Jak zdarza mi sie przypadkowo posluchac muzyki ktora slucha dzisiejsza mlodziez, to ja bardzo wspolczuje tym mlodym ludziom. W latach 80-tych nie bylo nic na polkach sklepowych, ale mielismy jedno, czego juz - zaryzykuje stwierdzenie - zadne nowe pokolenie NIGDY miec nie bedzie: Wspaniala muzyke ktora bedzie grana i pamietana jeszcze bardzo dlugo.

 

Dzieki STARS.TV ze istniejecie. Oby jak najdluzej!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do atrakcyjności nie wiem jak jest teraz co do VH1 Classic ale 20 lat temu to była stacja która pod moje gusta muzyczne bardziej trafiała niż StarsTv. Ale starsTv też dobra stacja, może się podobać, ale wolę Now 70s i Now 80s z Astry 28,2E A najbardziej żałuje że Ocko Gold przestało istnieć i zamieniło się w słabe Ocko Star.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego mi brakuje w VH1 classic a co jest w STARS.TV? Rok powstania utworu. To wbrew pozorom bardzo istotna dla mnie informacja, bo pozwala siegnac pamiecia w tamte czasy zadajac sobie w myslach pytanie: "co ja wtedy robilem?" ?. Szkoda tylko ze w STARS.TV ten rok pisany biala czcionka troche zlewa sie z pomaranczowa otoczka i na malych ekranach trzeba ostro wytezac wzrok. Fajne jest tez to, ze podajecie jaki kawalek bedzie nastepny, bo jesli np. aktualnie nadawany utwor i ten nastepny nie jest dla mnie zbyt atrakcyjny to moge poskakac po innych kanalach i wrocic tu za chwile... ? ale - spokojnie ;) - to tez dziala w druga strone. Jesli nastepny kawalek to hicior wedlug mojej opinii, to nie zmienie kanalu i poczekam cierpliwie na perelke nawet kosztem ogladania reklam*  ;) 

 

Porownujac jeszcze VH1 Classic ze STARS.TV to tam raczej nie znajdziemy nurtu euro/italo disco ktore przeciez w latach 80-tych bylo szalenie popularne, czy eurodance z lat 90-tych. No i nie ma polskiej muzyki a to tez jest olbrzymim atutem STARS.TV! Za to nie ma reklam i to faktycznie jest duza przewaga, no ale cos za cos...

 

*) wychodzi na to, ze najbardziej wartosciowe utwory warto jest nadawac jako pierwsze po reklamach, bo wtedy reklamodawcy beda zadowoleni hehehe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...