Jump to content

Recommended Posts

W dniu 11.11.2019 o 11:51, STARS.TV napisał:

Z poślizgiem nie mogę przy obecnym układzie bloków reklamowych. Ostatni blok zamyka godzinę więc musi się skończyć przed pełną lub idealnie równo, poślizg oznacza zasilenie reklamami kolejnej godziny i przekroczenie limitu 12 minut. Natomiast żeby zaczynało się idealnie w punkt to trzeba albo ciąć klip żeby pasowało albo wypełniać jinglami a nie chcę tego robić. 

STARS.TV w jakim programie montujesz?

Odnośnie premier. 4 godziny zajęły niecałe 3 GB na dysku. @STARS.TV według Gom Player średni bit rate video to 1200 Kbps ,natomiast audio 256 Kbps. Możesz to potwierdzić lub zaprzeczyć ,bo nie wiem czy ten program podaje faktyczną wartość czy coś oszukuje ?

No niezły zestaw premier, jest kilka perełek, ale tez kilka muzycznych gniotów. Generalnie dobra robota kierowniku! :-)

Przed chwilą w "BEST EURODANCE" utwór "SASH! ADELANTE". Łezka się w oku kręci podczas oglądania takich numerów. Wspomnienia wracają... Jak się dwadzieścia lat temu włączało VIVĘ GER, a tam pasmo "VIVA HITS" i takie numery szły całą dobę, jak teraz w paśmie z muzyką eurodance. Dzięki STARS.TV! 

Powinieneś uwzględnić osoby które z tego nie korzystają i tam nie zaglądają :). Pozostaje im forum albo aktualny program lub EPG w tunerze.

• Upvote 2

A nawet 5 minut, co jest standardem, zresztą już wyjaśnionym w Stars TV.

5 godzin temu, STARS.TV napisał:

A gdzie mam się chwalić, tu? To nie to forum, chwalę się na fejsie :)

A potem np. taki neo_patryk mógłby być niezadowolony, że nie włączył Stars.TV wcześniej.;-)

• Like 1

Ok to już zapowiadam następny weekend :)

Sobota Andrzejki już od 12:00

12:00 BEST PARTY

16:00 TOP 50 EURO DISCO HITS

20:00 TOP 50 EURODANCE HITS 

niedziela

13:00 - 19:00 BEST OLDIES DAY

:lol2:

• Like 1

Ten top jest raz w roku 24.11 tylko z dwóch powodów czyli 1) jestem wielkim fanem 2) czasem robię coś wbrew logice i nie dla pieniędzy (chociaż niektórym tu ciężko będzie w to uwierzyć bo ja przecież zawsze tylko o kasie). Przez ostatnie 3 lata oglądalność tego była zerowa.

• Like 2
  • Upvote 1

@STARS.TV udostępnisz wyniki oglądalności "Best Rock Day" ?

Nawiasem mówiąc oglądając urodzinowy blok i premiery ,czułem ,że ktoś w stacji musi być fanem Queen.Kilka teledysków się przewinęło w tym czasie tego zespołu.Odnośnie "Best Oldies Day" będzie coś z Hendrixa ?

Best 90's uwielbiam te klimaty. Moja młodość...Stars.TV dziekuję :)) Szkoda, że tylko godzinka...

Edited by KENZO

Jak zawsze od siedmiu lat, od 6 grudnia. Zaczynamy w Mikołajki wypasionym blokiem BEST CHRISTMAS HITS od 20:00 do północy :)

• Upvote 2

Jeżeli w listopadzie byłby blok świąteczny ,to w grudniu karnawał. Jak szaleć to szaleć :).Jeszcze się nasłuchamy "Last Christmas".