Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

STARS.TV, ogromny szacunek za symboliczny ale jakże wyjątkowy gest w związku z ostatnimi wydarzeniami. Mam tu na myśli oczywiście zaplanowany na niedzielę od godziny 12:00 program "26 TOP WSZECH CZASÓW". Z czystej ciekawości zapytam tylko: "Again" Archive będzie grane w pełnej wersji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pawel1987 napisał:

Na Trójkowych grupach FB gorąca dyskusja o Topie na Stars Tv.

Wiele osób dopiero dowiedziało się, że w ogóle ma taką  stację  w kablówce.

Potwierdzam. Chyba Stars TV znalazło sobie nowych widzów - wystarczy ich tylko często nagradzać notowaniami związanymi z Trójką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieograne lata 90-te - zaje****!!!! Pomieszanie Vivy z MTV lata 90-te, Boyz II Men, Caught In The Act, Mariah "Fantasy", Deep Forest (istny chillout) i na koniec "Insomnia" i "Around The World" Daft Punk - hit nr 1 European Top 20 z wakacji 1997!!!! Aż szkoda, że już koniec. Dobra pora, w sam raz dla mnie!!  Dzięx!!!

Edytowane przez Bytesize
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem "Największe Hity Dance". Niestety mogło być dobrze, wyszło bardzo przeciętnie, baaardzo, największe błędy --> Rihanna, Enrique Iglesias, Black Eyed Peas, K-Maro ??? To ma być dance ?? To jest ograny pop!!  "How deep is your love?", "Rhythm of the night"?? To jest ograny do bóluu dance!! tego nie wolno puszczać, w takim paśmie gra się kawałki, które nie są puszczane w tygodniu, Zabrakło rodzynków, 3 kawałki nie grane na co dzień [Antique, Safri Duo i Groove Coverage to trochę mało jak na 2h], moja ocena -3/10 (MagicTvBG Rządzi!!!)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2020 o 03:45, STARS.TV napisał:

W tym paśmie gram dokładnie to co chcę zagrać, nie jest to pasmo dla Ciebie :) liczysz na taki niekomercyjny, prawdziwy dance? To zdecydowanie nie ta stacja.

 

Tak szczerze to Stars TV nie opłacałoby się typowy dance puszczać, bo za mało by ludzi tego słuchało, a po drugie kanał skupia się bardziej na przypominaniu muzyki z lat 70/80/90/ 2000. Piosenki od roku 2000 wzwyż nie zajmują z 60%, więc to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...