Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może wracając na właściwe tory z małego OT:

Mam wrażenie, że o ile jakość audio pozostała na podobnym, dobry poziomie, to jakość wideo na STARS.TV była na początku jego działalności wydaje mi się lepsza niż teraz. Od razu mówię, że to moje subiektywne odczucie. Nie wiem jak sprawa wygląda pod względem bitrate i rozdzielczości. Mówimy o przekazie na satelitach Hot Bird.

Edytowane przez przemek1234
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 10:49, STARS.TV napisał:

Ja decyduję, obecnie głosowań nie ma.

 

Z facebooka się dowiedziałam, że nawet gdy były głosowania, to Pan decydował o miejscach w topie, a głosy widzów w ogóle nie były brane pod uwagę. Prawda to? ? Bo szczerze mówiąc, często głosowałam i było mi bardzo przykro z tego powodu, że tak naprawdę nie miało to żadnego znaczenia i tylko marnowałam swój czas ? Trudno było mi w to uwierzyć, chociaż dowody wydawały się wiarygodne i nagle zniknęły głosowania, a było ich dość sporo, co też o czymś świadczy, dlatego pytam ?‍♀️

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madonny na pierwszych 5 miejscach, wychodziły ze złego systemu głosowania, jakby była konkretna ilość piosenek do wyboru, a nie min. 3 to by takie kwiatki nie wychodziły. A tak fan club Madonny zaznaczał sobie tylko te 5 piosenek i stąd miały tyle punktów. A czym zawinił Joy Division czy Yazoo w topie synthpopowym że zostali usunięcie kolejno z 2 i 5 miejsca ? ?

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde takie głosowanie to jedynie zabawa. Nie napisałem w regulaminie: nie będę niczego przestawiał. Bo i tak się nie da napisać, gdyby puszczać dokładnie tak jak wyszło z głosów to często byś przecierał oczy ze zdumienia. Ale ok, żeby już nikogo nie oszukiwać to nie ma głosowań, sytuacja jest prosta :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiłam swoim wpisem ? Ale już przyzwyczaiłam się, że telewizja kłamie, chociaż nie wiedziałam, że również w tak błahych sprawach jak listy przebojów ? Pisze Pan o Madonnach, a się okazuje, że w topach wszystko było pomieszane, tylko unika Pan odpowiedzi. Tak samo na pytanie, czy nie żal Panu ludzi, którzy w tych topach głosowali i się nimi emocjonowali. Szkoda. Jednak najbardziej mnie ciekawi po co w ogóle Pan przeprowadzał te głosowania, a nie robił od początku tak jak teraz topów bez głosowań, skoro głosy widzów i tak nie miały dla Pana żadnego znaczenia.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEST 90's MARATON dobry pomysł, oby tylko nie był to zbiór teledysków granych od kilku lat na Stars TV, będzie porównanie do MTV Germany, które już drugi tydzień wałkuje to samo  :D 
Dyrektor sam układa playlisty, a później pisze, że słaba oglądalność, może by tak zatrudnić kogoś do wyboru muzyki, o sobotnim Party to już szkoda gadać co tam się odprawia, uważam że jest słabe, takie dziadkowe :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ipo napisał:

Niepojęte dla mnie jak można tworzyć wywody na temat Topów i robić gó***burze bo były korekty. Naprawdę nie macie ludzie w życiu większych problemów? Umarłem. ???

Jeśli ktoś poświęca sporo czasu na głosowanie i potem na oglądanie rzekomych efektów tego głosowania, co jak się później okazuje niewiele miało wspólnego z prawdziwymi wynikami, to poczucie straconego czasu liczonego w wielu godzinach może być frustrujące?‍♀️

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...