Jump to content

Recommended Posts

8 godzin temu, Pawel1987 napisał:

Na Trójkowych grupach FB gorąca dyskusja o Topie na Stars Tv.

Wiele osób dopiero dowiedziało się, że w ogóle ma taką  stację  w kablówce.

Potwierdzam. Chyba Stars TV znalazło sobie nowych widzów - wystarczy ich tylko często nagradzać notowaniami związanymi z Trójką.

• 2 weeks later...
Posted (edited)

Nieograne lata 90-te - zaje****!!!! Pomieszanie Vivy z MTV lata 90-te, Boyz II Men, Caught In The Act, Mariah "Fantasy", Deep Forest (istny chillout) i na koniec "Insomnia" i "Around The World" Daft Punk - hit nr 1 European Top 20 z wakacji 1997!!!! Aż szkoda, że już koniec. Dobra pora, w sam raz dla mnie!!  Dzięx!!!

Edited by Bytesize
  • Upvote 1

Pooglądałem "Największe Hity Dance". Niestety mogło być dobrze, wyszło bardzo przeciętnie, baaardzo, największe błędy --> Rihanna, Enrique Iglesias, Black Eyed Peas, K-Maro ??? To ma być dance ?? To jest ograny pop!!  "How deep is your love?", "Rhythm of the night"?? To jest ograny do bóluu dance!! tego nie wolno puszczać, w takim paśmie gra się kawałki, które nie są puszczane w tygodniu, Zabrakło rodzynków, 3 kawałki nie grane na co dzień [Antique, Safri Duo i Groove Coverage to trochę mało jak na 2h], moja ocena -3/10 (MagicTvBG Rządzi!!!)

• Confused 3
  • Upvote 3
Posted (edited)

W tym paśmie gram dokładnie to co chcę zagrać, nie jest to pasmo dla Ciebie :) liczysz na taki niekomercyjny, prawdziwy dance? To zdecydowanie nie ta stacja.

Edited by STARS.TV
  • Sad 3
  • Upvote 2

W usłudze PLAY NOW jest zablokowanie nagrywanie STARS.TV. Ciekawe, bo z innych można nagrywać. 🤨

Czyżby to wina Play?

W dniu 7.06.2020 o 03:45, STARS.TV napisał:

W tym paśmie gram dokładnie to co chcę zagrać, nie jest to pasmo dla Ciebie :) liczysz na taki niekomercyjny, prawdziwy dance? To zdecydowanie nie ta stacja.

Tak szczerze to Stars TV nie opłacałoby się typowy dance puszczać, bo za mało by ludzi tego słuchało, a po drugie kanał skupia się bardziej na przypominaniu muzyki z lat 70/80/90/ 2000. Piosenki od roku 2000 wzwyż nie zajmują z 60%, więc to dobrze.

• Confused 2

Nie no, oczywiście, że jednego z bardziej popularnych gatunków muzycznych nikt by nie słuchał... przepraszam, słuchałoby, ale za mało, na szczęście tylko w mniemaniu użytkownika, który lepiej wie co i jak nadawać. 

Nie mówiąc już o tym, że w latach 90. powstawał pewien podgatunek dance... podpowiem, z przedrostkiem euro w nazwie. O mariażach z popem albo wariacji dance'u z bardziej zarysowanym klubowym zacięciem już nie wspominając. Który w takim razie jest typowy?

Rozumiem oczekiwania, ale naprawdę łatwiej zajrzeć w Spotify, RYM, itd. a wtedy przynajmniej pracownicy telewizji muzycznych na pewnym forum o tematyce satelitarnej odetchną z ulgą. ;) 

To doskonale :lol2: 

Ale żeby nie było, że ordynarny spam się odbywa - jeśli jest inaczej to wybaczcie, ale trochę jestem poza tematem - czy na antenie pojawiają się czasem transmisje koncertów? Oczywiście chodzi o to jakieś historyczne wydarzenia. Jeśli nie to czy macie w planach takie rozwiązanie, czy raczej temat spalony?

Temat spalony, ponieważ jestem FTA. Żeby zagrać jakiś koncert to musiałbym kupić licencję na wszystkie kraje, w których można satelitarnie odebrać STARS. Jak sam rozumiesz - totalnie nieopłacalna sytuacja.

I tak koncerty nie mają sensu. Były na Muzo TV i mała oglądalność. Jedynie spróbowałbym zrobić pasmo Best 10's.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
W dniu 7.06.2020 o 08:50, Matidworek napisał:

Stars TV - najlepszy kanał muzyczny. Dobrą robotę robicie. Oby tak dalej.

Nie ma dzisiaj czegoś takiego, jak najlepszy kanał muzyczny. Te czasy już dawno minęły.

• Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 2

To nie musi być STARS, ale... oczywiście, że jest coś takiego, jak najlepszy kanał muzyczny. Są? Nadają? No to któryś z nich musi być najlepszy. :lol2:

• Like 1
W dniu 11.06.2020 o 22:53, Zxcvbnm napisał:

Nie no, oczywiście, że jednego z bardziej popularnych gatunków muzycznych nikt by nie słuchał... przepraszam, słuchałoby, ale za mało, na szczęście tylko w mniemaniu użytkownika, który lepiej wie co i jak nadawać. 

Nie mówiąc już o tym, że w latach 90. powstawał pewien podgatunek dance... podpowiem, z przedrostkiem euro w nazwie. O mariażach z popem albo wariacji dance'u z bardziej zarysowanym klubowym zacięciem już nie wspominając. Który w takim razie jest typowy?

Rozumiem oczekiwania, ale naprawdę łatwiej zajrzeć w Spotify, RYM, itd. a wtedy przynajmniej pracownicy telewizji muzycznych na pewnym forum o tematyce satelitarnej odetchną z ulgą. ;) 

Eurodance to nie jest typowy dance. Teraz raczej się łączy z popem. Chodzi mi o taki czysty dance. Ja słucham np. Aggrotechu i co? Nie jest możliwe żeby w TV każdy gatunek miał swoje pięć minut. Po za tym 70% forumowiczów twierdzi że za dużo jest tej muzyki współczesnej że by chcieli coś starego... Ja tam bym chciała więcej rocka (nie alternatywnego) i metalu (raczej tego komercyjnego trochę bo na black metal nie ma co liczyć XDDDDDDDD) 

Edited by Rocznik 02
  • Confused 1

Kiedyś w Stars.TV było pasmo z nowościami  (chyba Best Now), ale długo się nie utrzymało z powodu małego zainteresowania. Wynika to z tego, że widzowie Stars.TV to przede wszystkim osoby, które zdecydowanie nie są fanami współczesnej muzyki popularnej.

• Like 1

A gdybyście tak czasem włączyli telewizję o której debatujecie to by świetnie było 😂 BEST 10's jest przez czerwiec w emisji ale od lipca ponownie nie będzie. Czas leci a widzowie STARS nadal nie chcą hitów na czasie ;)