Jump to content

Recommended Posts

Ano tak, z racji, że praktycznie nie oglądam już od dawna stacji muzycznych zapomniałem, że istnieje taki twór jak VOX. Co nie zmienia faktu, że to co teraz nagrywa Masterboy, to jakiś koszmar. Zdecydowanie wolę ich z lat 90-tych.

Edited by Bloo411
39 minut temu, djclassic napisał:

Numer co prawda nie jest taki zły, ale faktycznie Masterboy lepiej prezentuje się z lat 90-tych.

Masz rację, ten numer nie jest wcale zły. On jest wręcz tragiczny 😉

Od kilku dni nie mogę oglądać kanału na lokalnym multipleksie MUX-L2 (operatora TVT), dokładniej z nadajnika Ornontowice. Czy Pan Admin coś więcej wie??

Pół godziny temu włączyłem na chwilę Stars.tv i miałem chwilę później włączyć serial - przy każdym kawałku sobie myślę, że jak tylko ten się skończy to włączę serial. No i nie oglądam serialu tylko Best Synth-Pop :)

20 godzin temu, am haarec napisał:

Właśnie włączyłem Stars Tv i działa bezproblemowo na MUX -L2 ( nadajnik Ornontowice) :hello:

Dziękuję za informację. Istotnie działa, problemem okazała się antena, drobna regulacja pomogła i nadal świeci  😉

Best hits - rok 2007. Super, że jest Justin, tylko pewnie zaraz się skończy, bo nie puszczany do końca. I w tytule tylko "What Goes Around" a najlepsza druga połowa "...Comes Around" pominięta. Zgadłem?

• 3 weeks later...

STARS.TV, ogromny szacunek za symboliczny ale jakże wyjątkowy gest w związku z ostatnimi wydarzeniami. Mam tu na myśli oczywiście zaplanowany na niedzielę od godziny 12:00 program "26 TOP WSZECH CZASÓW". Z czystej ciekawości zapytam tylko: "Again" Archive będzie grane w pełnej wersji? :)

• Haha 2

Ostatnio zauważyłem, że częściej jest mniej hitowo, czasem nawet alternatywnie. Widać dużo nowych starych klipów.  Brawo, że nie stoicie w miejscu i już dziękuję za jutrzejszy top wszechczasów.

Tylko żebym po kilku krokach do przodu nie musiał robić jeszcze więcej kroków do tyłu. :) Obecna oglądalność mnie nie zadowala. Czekam na 1 czerwca, gdy zostanie powiększony panel Nielsena i wtedy będę podejmował decyzję. :)

Posted (edited)

Na Trójkowych grupach FB gorąca dyskusja o Topie na Stars Tv.

Wiele osób dopiero dowiedziało się, że w ogóle ma taką  stację  w kablówce.

Edited by Pawel1987
  • Haha 1

Naprawdę zacny TOP. Gratulacje. Bardzo miły ukłon w stronę twórców i prowadzących LP3. No i do tego zakończony utworem ABC - The Look Of Love. Brawo.