Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, oczywiście, że jednego z bardziej popularnych gatunków muzycznych nikt by nie słuchał... przepraszam, słuchałoby, ale za mało, na szczęście tylko w mniemaniu użytkownika, który lepiej wie co i jak nadawać. 

Nie mówiąc już o tym, że w latach 90. powstawał pewien podgatunek dance... podpowiem, z przedrostkiem euro w nazwie. O mariażach z popem albo wariacji dance'u z bardziej zarysowanym klubowym zacięciem już nie wspominając. Który w takim razie jest typowy?

Rozumiem oczekiwania, ale naprawdę łatwiej zajrzeć w Spotify, RYM, itd. a wtedy przynajmniej pracownicy telewizji muzycznych na pewnym forum o tematyce satelitarnej odetchną z ulgą. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To doskonale :lol2: 

Ale żeby nie było, że ordynarny spam się odbywa - jeśli jest inaczej to wybaczcie, ale trochę jestem poza tematem - czy na antenie pojawiają się czasem transmisje koncertów? Oczywiście chodzi o to jakieś historyczne wydarzenia. Jeśli nie to czy macie w planach takie rozwiązanie, czy raczej temat spalony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak koncerty nie mają sensu. Były na Muzo TV i mała oglądalność. Jedynie spróbowałbym zrobić pasmo Best 10's.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2020 o 22:53, Zxcvbnm napisał:

Nie no, oczywiście, że jednego z bardziej popularnych gatunków muzycznych nikt by nie słuchał... przepraszam, słuchałoby, ale za mało, na szczęście tylko w mniemaniu użytkownika, który lepiej wie co i jak nadawać. 

Nie mówiąc już o tym, że w latach 90. powstawał pewien podgatunek dance... podpowiem, z przedrostkiem euro w nazwie. O mariażach z popem albo wariacji dance'u z bardziej zarysowanym klubowym zacięciem już nie wspominając. Który w takim razie jest typowy?

Rozumiem oczekiwania, ale naprawdę łatwiej zajrzeć w Spotify, RYM, itd. a wtedy przynajmniej pracownicy telewizji muzycznych na pewnym forum o tematyce satelitarnej odetchną z ulgą. ;) 

Eurodance to nie jest typowy dance. Teraz raczej się łączy z popem. Chodzi mi o taki czysty dance. Ja słucham np. Aggrotechu i co? Nie jest możliwe żeby w TV każdy gatunek miał swoje pięć minut. Po za tym 70% forumowiczów twierdzi że za dużo jest tej muzyki współczesnej że by chcieli coś starego... Ja tam bym chciała więcej rocka (nie alternatywnego) i metalu (raczej tego komercyjnego trochę bo na black metal nie ma co liczyć XDDDDDDDD) 

Edytowane przez Rocznik 02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Stars.TV było pasmo z nowościami  (chyba Best Now), ale długo się nie utrzymało z powodu małego zainteresowania. Wynika to z tego, że widzowie Stars.TV to przede wszystkim osoby, które zdecydowanie nie są fanami współczesnej muzyki popularnej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rocznik 02 napisał:

Eurodance to nie jest typowy dance. Teraz raczej się łączy z popem. Chodzi mi o taki czysty dance. Ja słucham np. Aggrotechu i co? Nie jest możliwe żeby w TV każdy gatunek miał swoje pięć minut. Po za tym 70% forumowiczów twierdzi że za dużo jest tej muzyki współczesnej że by chcieli coś starego... Ja tam bym chciała więcej rocka (nie alternatywnego) i metalu (raczej tego komercyjnego trochę bo na black metal nie ma co liczyć XDDDDDDDD) 

Ja myślę, że jest (piję do tych pięciu minut), ale nie wiem, czy to byłoby opłacalne dla prywatnego nadawcy. Gdyby TVP np. brałoby się za kanał muzyczny z takiego utopijnego wrażenia - no to ja bym chętnie i programy blackmetalowe ujrzał. ;)  No nie wiem czy dla muzyków eurodance i słuchaczy, szczególnie w latach 90. ten gatunek był taki nietypowy!

Jak nie chcą to nic na siłę. Współcześnie można znaleźć mnóstwo muzyki, ale dla fanów złotych przebojów to mogłoby być często dość trudne zderzenie. Zawsze lepszy będzie sentymentalny powrót do znanych już brzmień i numerów i w tym też do pewnego momentu nic złego nie jest.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego dobrego Eurodance z wczesnych lat 90. na StarsTV nie brakuje, nie ma za to nowszej komercyjnej muzyki dance z lat późniejszych tj. 1997-2005,

to też już klasyki Dance -----> (ATB, Aquagen, Alice Deejay, Blank&Jones, Brooklyn Bounce, CJ Stone, Cosmic Gate, DJ Quicksilver, DJ Sammy, E-Type, Floorfilla, Galleon, Groove Coverage, Ian Van Dahl, Jan Wayne, Kosmonova. Lasgo, Mark'Oh, Mauro Picotto, Music Instructor, Paul Van Dyk, Prezioso feat. Marvin, Roger Sanchez, Sash!, Scooter, Sonique, Starsplash, Tiesto, Tomcraft  i wiele innych)

(kto oglądał niemieckie legendarne programy Viva, Viva Plus, MTV2Pop, Onyx, nawet TMF NL, daje strzałkę w góre :)te kanały były mocno dance'owe w swoim czasie i bardzo popularne)

można z tych i innych klasyków zrobić Dance Classix po 22.00 , ale Stars pisze to nie ta stacja..  Lepiej puszczać w kółko "What is love" "It's my life" czy "Rhythm of the night" itp i inne ograne niż wprowadzić jakieś nowości...

Edytowane przez djrafik
za to
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym czasie szybciej się trafi telemetr z jakiegoś ogranego numeru, niż czegoś zapomnianego, dlatego nie są dodawane teledyski, które generują zero widzów.

 

Słabe pasmo "TECHNO POWER" także się nie sprawdziło w POWER TV, więc i w STARS.TV nie ma co liczyć na dance i techno 90's i 00's.

Edytowane przez Sentence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można się wzorować na VH1, które grało ambitniej, ale też nie puszczało wszystkiego co mało popularne.

 

Dopiero teraz mam czas zerknąć na te Nieograne Lata i przyznam, że playlista jest zdecydowanie lepsza niż to, co zazwyczaj tu się puszcza. Nawet BEST POLISH, które są się oglądać dopiero od ok. 7:30, nie wygrywa z tym co tu leci. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEOGRANE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE, STARS.TV, 14/06/2020
SINEAD O'CONNOR - THREE BABIES (1990)
M PEOPLE - FANTASY ISLAND (1997)
BEASTIE BOYS - INTERGALACTIC (1998)
METALLICA - FUEL (1998)
NATALIE IMBRUGLIA - BIG MISTAKE (1998)
FAITH NO MORE - EPIC (1990)
SIMPLE MINDS - SHE'S A RIVER (1995)
PORTISHEAD - GLORY BOX (1995)
MICHAEL JACKSON - IN THE CLOSET (1992)
PULP - DISCO 2000 (1995)
EMF - UNBELIEVABLE (1990)
JAMIROQUAI - SPACE COWBOY (1994)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...