Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@STARS.TV - oglądaliśmy z żoną Stars w miniony weekend i spodobała jej się jedna piosenka, niestety nie pamięta kto ją śpiewał ani jaki był tytuł. Ja niestety też nie, chociaż pamiętam o którą chodzi - polski utwór śpiewany przez pojedynczego artystę (nie zespół). Raczej mało znany, ja przynajmniej słyszałem to pierwszy raz w życiu i zupełnie nie kojarzę tego faceta (dlatego nie zapamiętałem nazwiska). Piosenka raczej z tych wolnych. W teledysku, o ile dobrze pamiętam bo nie patrzyłem cały czas, nie działo się nic szczególnego, głównie gościu śpiewał (jeśli dobrze zapamiętałem to miał trochę dłuższe włosy). Tekst był chyba o jego dziewczynie, ale też nie pamiętam z niego nic.

Masz może rozpiskę co kiedy leciało i kojarzysz co to mogło być?

Niestety nie pamiętam czy to był piątek, sobota czy może niedziela, ani też jakie to było pasmo. Kojarzę, że na pewno oglądaliśmy Ballady, Przeboje roku 1983, Przeboje roku 1991 i Party (to raczej nie było w tym bloku). Ale w którym z bloków to było i czy w ogóle w którymkolwiek z nich to niestety też nie pamiętam.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa by dodać pełny tytuł piosenki Mafii "Ja (Moja twarz)"? Wszędzie widnieje ten pełny, a tylko u Was widzę zwykłe "Ja". Nigdzie (poza jednym wrzutem na YT) nie spotkałem się z tym niepełnym opisem tej piosenki. Dziwnie to wygląda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vh1 zmieniają w MTV 80s a MTV Rocks W MTV 90s. To będzie poważna konkurencja dla Starsów. W MTV mają lepszą bibliotekę. Z drugiej strony nie umieją z niej korzystać a redaktor naczelny Starsów to prawdziwy pasjonat. Zapowiada się bardzo ciekawie ten październik :-)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że dzwoni ale nie wiesz gdzie ;) W MTV 80's zmieniają VH1 Classic który w Polsce jest bardzo słabo dostępny, nie jest on dla mnie żadną konkurencją. Podobnie z MTV Rocks które będzie MTV 90's. Tak więc jedynie ciekawostka, bez wpływu na moją działalność i linię programową :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Rocks ma spory zasięg (CP i C+ satelita), ale skoro wycofali nawet reklamy z MTV Music (24) czy VH1 Polska (czy jak to się teraz nazywa), to tym bardziej nie wejdą w reklamy na MTV 90's. Ludzie jednak te kanały oglądają, nie wiadomo ile widowni odpłynie do tych nowych kanałów bez reklam, czyli teoretycznie bardziej ciekawych dla widza, niż kanały FTA z reklamami.

Można sobie gdybać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 15:18, STARS.TV napisał:

VH1 Classic może oglądać 8% Polaków

Sorry za politykę, ale nudzi mnie bycie w mniejszości :P Choć tym razem ma zaletę.

W dniu 27.07.2020 o 08:13, igorek napisał:

Vh1 zmieniają w MTV 80s

No to jest alternatywa na audycje "wypełniające wymogi koncesyjne". :P I jakby się pojawiła na ekranie reklama z Zenkiem.
PS. @STARS.TV wiem, że nie potrzebujesz podpowiedzi, ale "Best Polish 80s" byłaby dobrą konkurencją - na MTV raczej Lady Pank czy Perfectu nie uświadczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, "remaster" kawałka Smash Mouth - All Star trafił do Stars.

Niezbyt udany chciałbym podkreślić, podobnie jak wiele innych, które jakiś czas temu pojawiły się na YT.

 

Jeden z twórców na YT nawet przygotował film traktujący o "strasznych" remasterach:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...