Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się nie bawię. Jak pytałem kiedyś o Hendrixa ,to usłyszałem ,że może będzie a @Vojthas ma podaną nawet godzinę teledysku :-D.

4 godziny temu, STARS.TV napisał:

Nie patrz w top epg bo widzę, że się państwu od epg wszystko rozjechało w okresie świątecznym, jeden wielki bałagan a kontaktu zero.

 

Będzie tak:

SYLWESTROWY TOP 100 PARTY HITS

23:55 ODLICZANIE Z THE FINAL COUNTDOWN

00:04 TOP 100 EURO DISCO HITS (grane od miejsca 1)

Grunt to informacja u źródła ,nawet bez Facebooka :). A @PowerTV znowu obrywa za ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV dzięki za świetnego Sylwestra. Zwykle na domowej imprezie skakaliśmy między Polsatem, TVN i TVP 2 a w tym roku razem ze znajomymi spędziliśmy ten wieczór przy STARS TV i muszę powiedzieć, że każdy był zadowolony, repertuar idealny, fajnie wyszło z The Final Countdown/Happy New Year, niech stacje "mainstreamowe" się schowają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22380]STARS.TV[/mention] dzięki za świetnego Sylwestra. Zwykle na domowej imprezie skakaliśmy między Polsatem, TVN i TVP 2 a w tym roku razem ze znajomymi spędziliśmy ten wieczór przy STARS TV i muszę powiedzieć, że każdy był zadowolony, repertuar idealny, fajnie wyszło z The Final Countdown/Happy New Year, niech stacje "mainstreamowe" się schowają
Europe i Abba to tradycja w Sylwestra i Nowy Rok w Stars TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2012 o 20:44, STARS.TV napisał:

W poniedziałek 22.10.2012r. startuje nowa telewizja muzyczna STARS.TV

 

Zagramy pod hasłem "the BEST of MUSIC".

Hit za hitem, przebój za przebojem. Lata 60-te, 70-te, 80-te, 90-te i 2000.

Kochamy "klasykę" ale wyławiamy także z tłumu współczesne przebojowe rodzynki.

 

STARS.TV to 100% muzyki.

Telewizja muzyczna - traktujemy to dosłownie :)

 

Sygnał stacji będzie odkodowany ( FTA )

A oto nasze parametry:

Hotbird 13C

MOD: DVB-s2

TRANSPONDER 120

FREQ: 10911 V

FEC: 8PSK 3/4

SD / MPEG 4

 

adres strony: http://www.starstv.eu ( jeszcze w budowie, aktualnie kieruje na fanpage )

adres fanpage: facebook.com/starstv.eu

 

No to witamy i się polecamy :)

Super kanał! Pamiętam coś koło 2014 czy 2015 że was odnalazłam na jakieś pozycji powyżej 1000 :D Dzięki wam jeszcze się bardziej otworzyłam na starą muzykę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, wuzel napisał:

Na zakładanie konta tam się nie namówię. Ale po wędrówkach przez "Twittery " ,pozwolę sobie wkleić.

Kto oglądał Junior Music o tej porze ?

No... Rodzice ze swoimi dziećmi, a niby kto??? Moja siostra (10 lat skończy w lutym) w Nowy Rok poszła spać dopiero o... 3:00 w nocy, że nie wspomnę też o niemowlakach, ktòre potrafią wtsać nie wiadomo kiedy ?

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zapowiedzi ,Stars TV ma się pojawić w tym roku na You Tube.Także będzie można przeglądać internet i w tle słuchać stacji.Wszystko na jednym monitorze.

Godzinę temu, Ipo napisał:

@wuzel serio uważasz, że dzieciaki poszły spać po 20? ?

Źle sformułowałem pytanie. Powinno być o 00.00.

 

Godzinę temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

No... Rodzice ze swoimi dziećmi, a niby kto??? Moja siostra (10 lat skończy w lutym) w Nowy Rok poszła spać dopiero o... 3:00 w nocy, że nie wspomnę też o niemowlakach, które potrafią wstać nie wiadomo kiedy ?

Masz 100 % racji. Dobry pomysł. Rano nie trzeba się zrywać i robić dziecku śniadania :-D.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...