Jump to content

Vojthas

Users
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Dobra

About Vojthas

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  sport olimpijski, przede wszystkim pięciobój nowoczesny, curling, siatkówka (głównie żeńska), lekkoatletyka, piłka wodna, hokej na trawie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten pan już swoją dziennikarską wiarygodność pokazał - najpierw jak widział w Kruczku następcę Hofera, a potem jak ogłosił mecz Lecha w el. LE w TVP Sport.
 2. Ja nie twierdzę, że ta współpraca jest ścisła czy bez wad. Ale jest. Zresztą - do tej pory to raczej Eurosport/TVN wykorzystywał Canal+ niż odwrotnie. Nie wiemy też, jakie są umowy Eurosportu z iplą, na ile Eurosportowi zależało, żeby wejść w C+TPI, skoro mają Eurosport Playera, np. są rzeczy, które nie mieszczą się w C+ i idą do OTT, jak kombinacja norweska zimą w Eurosport Playerze - czy C+ nie oczekiwał od Eurosportu, że część ich niemieszczących się na dwóch kanałach praw pójdzie do C+ TPI? Nie wiemy. Ale przecież współpraca ludzi to nie tylko archaiczny serwis sportowy po Faktach, ale prz
 3. Wiecie, "piniondze to nie fszysko" - właściciel praw na pewno monitorował, jak TVP podchodziła do tenisa, a skoro pojawia się gracz, który Szlemy pokazuje "bardziej niż w całości" (na Eurosport Playerze), to choćby dawał parę milionów mniej, jest szansa, że rozpromuje to mocniej (a też daje opcje najważniejszych wydarzeń w otwartej - TVN).
 4. Bzdura, przecież to najwięksi rywale, a C+ jest bliskim krewnym TVN (po linii dawnego ITI), nie mówiąc już o tym, że komentatorzy C+ robią w Eurosporcie ręczną, hokej na lodzie (w trakcie igrzysk), czy nawet nożną (np. Durda). No i w TVN24 sportowe serwisy też robią ludzie z C+.
 5. Niedzielny mecz tenisa stołowego jest przeniesiony na poniedziałek, Sportklub pokaże hit - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki-AZS AWFiS Balta Gdańsk.
 6. Jeśli chodzi o Eurosport, to ma on sporo praw motosportowych, które obecnie znalazły miejsce tylko w Playerze. Po zakupie SGP dochodzi jeszcze więcej, więc plany stworzenia Euro-moto-sportu mają duży sens. A pomimo że nie mają zbyt szerokiego spectrum dyscyplin na żywo to tych transmisji na 1 i 2 jest wciąż dość dużo - na pewno więcej niż w Polsacie Sport Fight - a sporo rzeczy jest tylko na Playerze (np. liga norweska, kolarstwo przełajowe) albo tylko z odtworzenia (np. kolarstwo górskie w ten weekend).
 7. Ale ja nigdzie nie pisałem, że jesteśmy którąś tam ligą w rankingu UEFA (choć faktycznie niepotrzebnie rzuciłem liczbę pochodzącą z tego kontekstu). Powtarzam - w sezonie 18/19, o który mi się rozchodzi, 34 kraje zdobyły więcej punktów do rankingu UEFA. Nie zmienia to faktu, że jest to ze sportowego punktu widzenia denny produkt, zwłaszcza w porównaniu z finałem Ligi Mistrzyń, w dodatku z udziałem Conegliano i Novary.
 8. Statystyki mają to do siebie, że można sobie wybrać jaką się chce, żeby pasowało. Przyznaję, rzuciłem jakąś tam ostatnio popularną medialnie liczbę, ale mogę wybrać też taką, że wyjdzie jeszcze gorzej - w punktacji za sam sezon 18/19 (a o tym sezonie mowa) Polska miała 35. miejsce.
 9. Jak C+ miał LM w siatkówce to tylko mnie to wkurzało, że dali finał Novara-Conegliano z udziałem kapitan naszej reprezentacji na C+Now, którego nie ma w kablówce, a na głównych antenach leciała 32. liga piłkarska Europy. I tak się możemy przerzucać.
 10. Wyścigi kolarskie na Zwifcie też każdy komentował od siebie, podobnie jak Formułę E na symulatorach. Wydaje mi się, że zeszłotygodniowe kolarstwo przełajowe też tak było robione, ale komentarz był angielski (na Eurosport Playerze).
 11. IMŚJ, które będą w piątek. Kiedyś jeszcze Speedway Best Pairs, ale to była "czysta komercha".
 12. Golf: PGA w czwartek i piątek o 23 (do pierwszej), European Tour w sobotę od 14:30 do 18:30
 13. Program "Strzelnica Renaty Mauer" będzie miał premierę w ten piątek o 20:00 na PS Fight. Drugi odcinek ma w ramówkach różnych Polsatów Sport retransmisje, ale premiery jeszcze nie zlokalizowałem - stawiam na te same godziny za tydzień.
 14. Info o golfie - ramówki na telemagazynie itp. są aktualizowane z opóźnieniem, a najbardziej aktualne są na stronie Golf Channel. Tak więc w tym tygodniu tradycyjnie European Tour 1. i 2. runda "z puszki", 3. i 4. na żywo, PGA całość na żywo. Dodatek dla ciekawskich - w tym tygodniu Jacek Person komentuje wszystko sam.
×
×
 • Create New...