Jump to content

Vojthas

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Vojthas

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Hobby
  sport olimpijski, przede wszystkim pięciobój nowoczesny, curling, siatkówka (głównie żeńska), lekkoatletyka, piłka wodna, hokej na trawie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sportklub zapowiada "rozwój kanału i poszerzenie oferty" o koszykówkę (Liga ACB) i wyścigi samochodowe (Supercars). Szukają komentatorów, więc jeśli są tu chętni - próbujcie sił. A przy okazji - nie wiecie, czy nadal mają prawa do pięcioboju? W tym tygodniu pierwszy PŚ, a oni transmisji LIVE nie przewidują, może znów ograniczą się do podsumowań, ale może skończyły im się prawa?
 2. Na szczęście są jeszcze ludzie pozytywnie oderwani od rzeczywistości, np. Świątek.
 3. Tak, golfiści, tenisiści (ale bardziej o poglądach na olimpizm w stylu Radwańskiej niż Świątek), może (może!) paru kolarzy... jak na tyle dyscyplin to na pewno nie będzie to wielka fala.
 4. Kto odmówi wyjazdu? Pójdą niebotyczne pieniądze na zabezpieczenia, kontrole, lekarze z misji medycznych będą mieli kupę szkoleń... a skończy się na medialnym hałasie. Koronawirus jest już w Europie, więc informacje Chińczyków są już w ogóle niepotrzebne. Laboratoria zachodnie mają już nad czym pracować i to robią. Pięć miesięcy to dość czasu, żeby zapobiec odwołaniu igrzysk. Przeżyłem już pandemię świńskiej i ptasiej grypy, moi znajomi przeżyli wyprawy do skażonego Ziką Rio w lutym, pół roku przed igrzyskami i podczas samych igrzysk. Ja się nie daję ponieść panice.
 5. Vojthas

  TVP Sport

  Za to, że nie został zwolniony po mundialu to przynajmniej Komisja Etyki mu się należała. Tylko o jakiej etyce można mówić w kontekście tej telewizji?
 6. Nie ma wątpliwości, a na pewno nie są coraz większe - może być wydłużony okres kwarantanny, może być izolacja zawodników z terenów wysokiego ryzyka, ale według mnie za te niecałe pół roku nie będzie większej afery niż z przereklamowanym wirusem Zika w Rio. Sytuację kontroluje Komisja Medyczna MKOl we współpracy z WHO i Komisjami Medycznymi poszczególnych narodowych komitetów olimpijskich. Odwołanie igrzysk z tego powodu jest dla mnie równie prawdopodobne, jak wybuch III wojny światowej.
 7. Vojthas

  TVP Sport

  O turniej kwalifikacyjny podobno się starali i równie podobno przyczyną, dla którego nie pokazali transmisji z Kazachstanu, była "jakość z tostera" przekazu. Chociaż w sumie nie "równie podobno", bo tego, czy się starali, zweryfikować nie jestem w stanie, natomiast jakość transmisji na Youtube była co najmniej wystarczająca (tam było 1080p), żeby oczy nie bolały. Tak więc te brednie pana Sz. można między bajki włożyć.
 8. Vojthas

  TVP Sport

  Za to, co mówił 1. na mundialu, 2. na tenisie (o Kazaszce) to już dawno powinna być dyscyplinarka.
 9. Vojthas

  TVP Sport

  Ciekaw jestem czemu i na jakiej zasadzie FIS (czy kto tam prawa sprzedaje) wyłączył Eurosportowi Rasnov.
 10. Środek tygodnia - ludzie po dzisiejszej pracy i przed jutrzejszą pracą, albo w pracy na popołudniową/wieczorną zmianę.
 11. Vojthas

  TVP Sport

  Przy takim wymiarze godzin na żywo, będą pewnie dopychać gadającymi głowami.
 12. Vojthas

  TVP Sport

  Jak "jakiś" to pewnie nie. Poczytaj, obejrzyj, zrozumiesz.
 13. Po co pozwalać zagranicznym stacjom nadawać w Polsce, jeszcze na własnym dekoderze, skoro nie pozwala się wykorzystać ich pełnej oferty?
 14. Ja odpowiem, choć tylko z dopiskiem "chyba" - zdaje się, że Eurosport coś kupił w tym kierunku.
 15. Do której godziny trzeba będzie wytrzymać z niespaniem, żeby obejrzeć wszystkie zaplanowane kawałki Sandry?
×
×
 • Create New...