Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, matjot napisał:

Jak napisał pan STARS.TV, te głosowania to jedynie zabawa; nigdy chyba nie zrozumiem osoby, która siedziałaby godzinami tylko po to, żeby piosenka którą lubi pojawiła się później w jakiejś stacji telewizyjnej. emoji2957.png

Nie musisz wszystkiego rozumieć ?‍♀️ I czy zabawa czy nie, nie ma usprawiedliwienia dla oszustwa. Gdyby wszystko było ok, to listy przebojów głosowane przez ludzi na STARS.TV dalej byłyby emitowane, a jednak ich nie ma, czyli chyba jednak jakiś kwas był ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, matjot napisał:

Jak napisał pan STARS.TV, te głosowania to jedynie zabawa; nigdy chyba nie zrozumiem osoby, która siedziałaby godzinami tylko po to, żeby piosenka którą lubi pojawiła się później w jakiejś stacji telewizyjnej. emoji2957.png

Widocznie mało wiesz o ludziach, bo wielu fanów siedziało przed telewizorami i czekało na swoje piosenki. I nawet jeśli to zabawa, to w każdej zabawie są reguły których się nie powinno łamać. ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, biedroneczka24 napisał:

Jeśli ktoś poświęca sporo czasu na głosowanie i potem na oglądanie rzekomych efektów tego głosowania, co jak się później okazuje niewiele miało wspólnego z prawdziwymi wynikami, to poczucie straconego czasu liczonego w wielu godzinach może być frustrujące?‍♀️

 

No właśnie. Głosowało się i czekało, jak wysoko będzie ulubiony kawałek, a to wszystko się okazało pic na wodę, jak to MisterRondel trafnie określił. Matjot, albo jesteś młody, albo faktycznie nie rozumiesz, ale taki jest sens list przebojów, że czeka się na piosenki, na które się głosowało. Tylko się okazało, że w STARS.TV tak nie było. I chyba się już nie dowiem po co te głosowania były, bo STARS.TV ignoruje temat, co także mnie dziwi, ale widocznie olewanie widzów to już taka norma ? Naprawdę jest mi przykro, bo na fanpagu STARS.TV wydawał się w porządku facet i liczyłam, że może mi to wyjaśni, ale na to też się chyba dałam nabrać.

  • Popieram 4
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No właśnie. Głosowało się i czekało, jak wysoko będzie ulubiony kawałek, a to wszystko się okazało pic na wodę, jak to MisterRondel trafnie określił. Matjot, albo jesteś młody, albo faktycznie nie rozumiesz, ale taki jest sens list przebojów, że czeka się na piosenki, na które się głosowało. Tylko się okazało, że w STARS.TV tak nie było. I chyba się już nie dowiem po co te głosowania były, bo STARS.TV ignoruje temat, co także mnie dziwi, ale widocznie olewanie widzów to już taka norma  Naprawdę jest mi przykro, bo na fanpagu STARS.TV wydawał się w porządku facet i liczyłam, że może mi to wyjaśni, ale na to też się chyba dałam nabrać.

No niestety trochę sie chyba „misja” admina rozjechała z tym co było na początku. To z głosowaniami i ich ręcznym sterowaniem tez mnie zaskoczyło i zasmuciło. Faktycznie, człowiek całkiem inaczej sobie to wyobrażał. A zaczęło się to wszystko od likwidacji oficjalnej grupy Stars TV na Facebooku. Coś już wtedy zaczęło złe się dziać....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie. Dasz palec to zabiorą rękę. Cenna lekcja, pewnie dlatego większość redakcji nie utrzymuje bliższych relacji z widzami :) i ostatnie słowo do oszukanej grupy nieoficjalnej z fejsa: był czas, że nie chciało Wam się ze mną gadać. Teraz się chce, akurat na tym forum? Rozumiem :) problem w tym, że teraz to mi się nie chce gadać z Wami. Oszukałem Was? Ok. Powinniście się obrazić i zapomnieć o tej stacji, nigdy więcej jej nie włączyć. A Wy zakładacie na fejsie grupę ze Stars w nazwie :) Pozdrawiam. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, STARS.TV napisał:

Tak, zdecydowanie. Dasz palec to zabiorą rękę. Cenna lekcja, pewnie dlatego większość redakcji nie utrzymuje bliższych relacji z widzami :) i ostatnie słowo do oszukanej grupy nieoficjalnej z fejsa: był czas, że nie chciało Wam się ze mną gadać. Teraz się chce, akurat na tym forum? Rozumiem :) problem w tym, że teraz to mi się nie chce gadać z Wami. Oszukałem Was? Ok. Powinniście się obrazić i zapomnieć o tej stacji, nigdy więcej jej nie włączyć. A Wy zakładacie na fejsie grupę ze Stars w nazwie :) Pozdrawiam. 

 

 

Nie wiem co ja mam do tego i gdzie miałam rozmawiać, jak o tej sprawie dowiedziałam się ze dwa miesiące temu, a teraz pojawił się tu temat głosowania, to spytałam. Nie sądziłam, że taka dyskusja się wywiąże, bo zazwyczaj tu spokój jest, a zaglądam regularnie. Widocznie więcej osób to dotknęło. Jednak widzę, że znowu Pan unika odpowiedzi i spycha dyskusję na inny temat. Byłby Pan dobrym politykiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, STARS.TV napisał:

Dotknęło to około 4 milionów ludzi niestety, masakra. I na jakie pytanie nie odpowiadam? Czy robiłem korektę? Robiłem. Czy gdybym przywrócił głosowania to nadal bym robił korektę? Nadal bym robił korektę. Co w takim razie nie jest jasne Szanowna Pani??

 

Czy to była tylko korekta, czy w ogóle głosy widzów się nie liczyły? Czy nie szkoda Panu ludzi, którzy głosowali i oglądali te topy? ? I o jakich 4 milionach Pan mówi? Tyle ludzi oglądało? ?

I jeszcze jedno: Po co te topy były z głosowaniem, skoro można było robić tak jak teraz, a mówi Pan, że nawet oglądalność lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był żart. Tak na serio dotknęło to około 30 osób, które się obraziły i założyły swoją nieoficjalną grupę na Fejsie. Najlepsze jest to, że w pierwszych latach głosowało mnóstwo ludzi, głosy się super rozkładały, praktycznie zerowe korekty. Z biegiem lat liczba głosujących drastycznie spadła (oglądalność nadal była bardzo dobra). A oczywiście im mniej głosujących tym "fajniejsze" wyniki. Dlatego ostatecznie dobrze się stało, że tych głosowań już nie ma i pewnie już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

To był żart. Tak na serio dotknęło to około 30 osób, które się obraziły i założyły swoją nieoficjalną grupę na Fejsie. Najlepsze jest to, że w pierwszych latach głosowało mnóstwo ludzi, głosy się super rozkładały, praktycznie zerowe korekty. Z biegiem lat liczba głosujących drastycznie spadła (oglądalność nadal była bardzo dobra). A oczywiście im mniej głosujących tym "fajniejsze" wyniki. Dlatego ostatecznie dobrze się stało, że tych głosowań już nie ma i pewnie już nie będzie.

 

Jak 30 osób się obraziło, to wszystko jest ok? Nie rozumiem żartu... I znowu na moje pytania wymijająco Pan odpowiedział, ale już trudno, nie doczekam się odpowiedzi, a 4 raz mi się nie chce powtarzać. Ma Pan pretensje, że ktoś Pana ignorował, a sam Pan tu ignoruje. Wygląda na to, jakby Pan miał pretensje do wszystkich, że ten temat został w ogóle poruszony, tylko nie do siebie. Dobrze, że głosowań już nie będzie, przynajmniej skończy się na 30 oszukanych... 

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djrafik napisał:

to następnym razem Best of Gigi D'Agostino

Gigi D'Agostino?:D Gdzie znajdziesz tyle dobrych kawałków przez godzinę:lol:. Prędzej wolałbym usłyszeć Best Of A-ha, Pet Shop Boys lub Savage.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...