Jump to content

Recommended Posts

13 godzin temu, Rocznik 02 napisał:

Eurodance to nie jest typowy dance. Teraz raczej się łączy z popem. Chodzi mi o taki czysty dance. Ja słucham np. Aggrotechu i co? Nie jest możliwe żeby w TV każdy gatunek miał swoje pięć minut. Po za tym 70% forumowiczów twierdzi że za dużo jest tej muzyki współczesnej że by chcieli coś starego... Ja tam bym chciała więcej rocka (nie alternatywnego) i metalu (raczej tego komercyjnego trochę bo na black metal nie ma co liczyć XDDDDDDDD) 

Ja myślę, że jest (piję do tych pięciu minut), ale nie wiem, czy to byłoby opłacalne dla prywatnego nadawcy. Gdyby TVP np. brałoby się za kanał muzyczny z takiego utopijnego wrażenia - no to ja bym chętnie i programy blackmetalowe ujrzał. ;)  No nie wiem czy dla muzyków eurodance i słuchaczy, szczególnie w latach 90. ten gatunek był taki nietypowy!

Jak nie chcą to nic na siłę. Współcześnie można znaleźć mnóstwo muzyki, ale dla fanów złotych przebojów to mogłoby być często dość trudne zderzenie. Zawsze lepszy będzie sentymentalny powrót do znanych już brzmień i numerów i w tym też do pewnego momentu nic złego nie jest.

• Upvote 1

Ja, niejako, można powiedzieć, wychowałem się na muzyce eurodance. ;)

Byłoby całkiem miło zobaczyć na STARS.TV stare teledyski i posłuchać muzyki tego gatunku, z tamtych lat... :roll: To były, przynajmniej dla mnie, piękne czasy...

• Like 1
  • Upvote 1

Starego dobrego Eurodance z wczesnych lat 90. na StarsTV nie brakuje, nie ma za to nowszej komercyjnej muzyki dance z lat późniejszych tj. 1997-2005,

to też już klasyki Dance -----> (ATB, Aquagen, Alice Deejay, Blank&Jones, Brooklyn Bounce, CJ Stone, Cosmic Gate, DJ Quicksilver, DJ Sammy, E-Type, Floorfilla, Galleon, Groove Coverage, Ian Van Dahl, Jan Wayne, Kosmonova. Lasgo, Mark'Oh, Mauro Picotto, Music Instructor, Paul Van Dyk, Prezioso feat. Marvin, Roger Sanchez, Sash!, Scooter, Sonique, Starsplash, Tiesto, Tomcraft  i wiele innych)

(kto oglądał niemieckie legendarne programy Viva, Viva Plus, MTV2Pop, Onyx, nawet TMF NL, daje strzałkę w góre :)te kanały były mocno dance'owe w swoim czasie i bardzo popularne)

można z tych i innych klasyków zrobić Dance Classix po 22.00 , ale Stars pisze to nie ta stacja..  Lepiej puszczać w kółko "What is love" "It's my life" czy "Rhythm of the night" itp i inne ograne niż wprowadzić jakieś nowości...

Edited by djrafik
za to

Gdyby to było takie proste to z pewnością efekt już teraz by się jakiś pojawił. W przeciwnym razie takie granie do skutku może się wiadomo czym skończyć ;)

Myślę, że w tym czasie szybciej się trafi telemetr z jakiegoś ogranego numeru, niż czegoś zapomnianego, dlatego nie są dodawane teledyski, które generują zero widzów.

Słabe pasmo "TECHNO POWER" także się nie sprawdziło w POWER TV, więc i w STARS.TV nie ma co liczyć na dance i techno 90's i 00's.

Edited by Sentence
  • Sad 1

Zawsze można się wzorować na VH1, które grało ambitniej, ale też nie puszczało wszystkiego co mało popularne.

Dopiero teraz mam czas zerknąć na te Nieograne Lata i przyznam, że playlista jest zdecydowanie lepsza niż to, co zazwyczaj tu się puszcza. Nawet BEST POLISH, które są się oglądać dopiero od ok. 7:30, nie wygrywa z tym co tu leci. 

• Upvote 1

NIEOGRANE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE, STARS.TV, 14/06/2020
SINEAD O'CONNOR - THREE BABIES (1990)
M PEOPLE - FANTASY ISLAND (1997)
BEASTIE BOYS - INTERGALACTIC (1998)
METALLICA - FUEL (1998)
NATALIE IMBRUGLIA - BIG MISTAKE (1998)
FAITH NO MORE - EPIC (1990)
SIMPLE MINDS - SHE'S A RIVER (1995)
PORTISHEAD - GLORY BOX (1995)
MICHAEL JACKSON - IN THE CLOSET (1992)
PULP - DISCO 2000 (1995)
EMF - UNBELIEVABLE (1990)
JAMIROQUAI - SPACE COWBOY (1994)

• Upvote 1
2 godziny temu, Sentence napisał:

Słabe pasmo "TECHNO POWER" także się nie sprawdziło w POWER TV, więc i w STARS.TV nie ma co liczyć na dance i techno 90's i 00's.

Słabe pasmo??  od tamtego czasu nie widziałem nic równie dobrego w PL muzycznej TV !!!

to może StarsTV zrobisz TechnoStars W środku nocy? wtedy i tak nikt nie ogląda, a ja bym sobie ponagrywał !!  :D   :D 

Ciekawostka :

w Holandii w komercyjnym ogólnokrajowym radio: Radio 538, Q Music, Slam!FM, (są też TV wersje tych kanałów) grają Techno/Happy Hardcore w środku dnia, takie kawałki jak :

DJ Paul Elstak - Rainbow In The Sky,

Party Animals - Have You Ever Been Mellow,

Technohead - I Wanna Be A Hippy,

Peran - We Want to Be Free, 

na jednej playliście z Elvisem Presley'em - Jailhouse Rock, Blondie i Hitami na Czasie !!  Jest moc  :)

Można? można, ale PL to nie NL  :( 

4 godziny temu, djrafik napisał:

DJ Paul Elstak - Rainbow In The Sky,

Party Animals - Have You Ever Been Mellow,

Technohead - I Wanna Be A Hippy,

Peran - We Want to Be Free,

Gdybym coś takiego usłyszał w Stars, to bym w sekundzie zmienił stację. A radio to bym chyba wyrzucił za okno. To jest najgorszy twór, który wyszedł w latach 90-tych. Stars, broń Boże, nie idź w tym kierunku. :lol:

• Haha 6

Oj to kolega powyżej jeszcze wielu rzeczy nie słyszał... A oglądanie telewizji 24h jest niezdrowe! Chyba, że uwierzyłbyś na słowo i nie chciał sprawdzać, czy aby na pewno po cichutku którejś niespokojnej nocy w Starsie by to poleciało. 8) 

Czy wczorajszej nocy nie miało być jeszcze premier starsowych? W programie widniało, ustawiłem nagrywanie, a tam Best Hits i Best Polish.

15 godzin temu, STARS.TV napisał:

Mnie też się podoba, powiew świeżości. Ale muszę to wywalić z emisji, za zera nikt nie płaci a kasy od gniazdka nie mam.

A może zamiast robić specjalne pasmo, lepiej by było wrzucić po jednym mniej popularnym klipie do już istniejących i przynoszących dobre wyniki pasm?