Jump to content

Pawel1987

Users
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Pawel1987

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. Jest obecnie jakaś promocja na Canal+ i Hbo?
 2. Czy ktoś z Was nagrywa na dysk zewnętrzny i ma możliwość oglądania nagranego filmu z napisami? Nie wiem czy to wina telewizora czy też dysku.
 3. Nawet 2 kanały lokalne w 4K. Jeden typowo osiedlowy, a drugi dokumentalny, podróżniczy.
 4. Nie ma dekodera z nagrywarką, ale mając dysk zewnętrzny nagrasz co chcesz i obejrzysz gdzie chcesz. Nagrania w żaden sposób nie są blokowane/kodowane. Odpowiadają konkretnie na pytania, np. Od kiedy będzie Tvp Kultura w HD - od Stycznia.
 5. Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy.
 6. Dzwoniłem do nich wczoraj. W Poznaniu nie oferują 4k. Za pakiet złoty, canal +, internet 600/600 wołają 164,90.
 7. Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy.
 8. Właśnie tak, a niektórzy już pływają w tych swoich obłokach. Całkowite wyłączenie marki NC+ dopiero w nowym roku. Na dziś tylko reklamy mówią, że NC zmieniło si w Canal+ i tyle. Szersze zmiany będą stopniowe. Ludzie i tak będą mówić, że są Cyfrze, N, NC, Canal+ itd.
 9. Po co Wy się tak spinacie? Zmiany będą trwały do końca roku, a całkowite wyłączenie marki NC+ nastąpi na przełomie roku. Jeżli ktoś spodziewał się rewolucji, to jest naiwny
 10. My Canal dopiero na koniec roku, bądź w w pierwszym kwartale przyszłego. Nie spodziewajcie się od wtorku rewolucji .
 11. Cały proces będzie trwał do końca roku. Start My Canal, prawdopodobny na przełomie roku.
 12. Kanał będzie dostępny na zasadzie wyłączności w NC+ przez okres 12 miesięcy
×
×
 • Create New...