Jump to content

Pawel1987

Users
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Pawel1987

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Nawet 2 kanały lokalne w 4K. Jeden typowo osiedlowy, a drugi dokumentalny, podróżniczy.
 2. Nie ma dekodera z nagrywarką, ale mając dysk zewnętrzny nagrasz co chcesz i obejrzysz gdzie chcesz. Nagrania w żaden sposób nie są blokowane/kodowane. Odpowiadają konkretnie na pytania, np. Od kiedy będzie Tvp Kultura w HD - od Stycznia.
 3. Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy.
 4. Dzwoniłem do nich wczoraj. W Poznaniu nie oferują 4k. Za pakiet złoty, canal +, internet 600/600 wołają 164,90.
 5. Wtvk używam od lipca. Posiadam pakiet pośredni + tematyczny + Canal+ + internet 700/700. Płacę 108 zł z najmem routera i modułu. W tym pakiecie mam: PSP, Eleven, Nat Geo, Discovery i dużo dużo więcej niż jestem w stanie obejrzeć ( łącznie 110 kanałów hd). Wtvk stara sie wchodzić na osiedla nie tylko te związane z Winogradami. Sam używam na Marcelińskiej. Od lipca nie było najmniejszego problemu z użytkowaniem, żadnych przerw w dostępie do internetu. Mając pytanie do działu technicznego, panowie w ciągu kilku minut odpowiedzieli na maila w piątek po 21 i w sobotę rano zadzwonili z pytaniem czy wszystko ok. Nawet dokładając HBO do mojego pakietu. Rachunek nie przekroczy 140 zł. Niedawno dzwoniłem do Vectry, która się pojawiła na osiedlu. Chcąc głównie TVN24 i Canal + i internet - 169zl. Jeżeli masz dostęp do WTVK, nie zastanawiaj się. Najważniejsze, cała umowa jest umową bezterminową. Każdy pakiet można włączyć i wyłączyć kiedy chcemy.
 6. Właśnie tak, a niektórzy już pływają w tych swoich obłokach. Całkowite wyłączenie marki NC+ dopiero w nowym roku. Na dziś tylko reklamy mówią, że NC zmieniło si w Canal+ i tyle. Szersze zmiany będą stopniowe. Ludzie i tak będą mówić, że są Cyfrze, N, NC, Canal+ itd.
 7. Po co Wy się tak spinacie? Zmiany będą trwały do końca roku, a całkowite wyłączenie marki NC+ nastąpi na przełomie roku. Jeżli ktoś spodziewał się rewolucji, to jest naiwny
 8. My Canal dopiero na koniec roku, bądź w w pierwszym kwartale przyszłego. Nie spodziewajcie się od wtorku rewolucji .
 9. Cały proces będzie trwał do końca roku. Start My Canal, prawdopodobny na przełomie roku.
 10. Kanał będzie dostępny na zasadzie wyłączności w NC+ przez okres 12 miesięcy
 11. Jest szansa na dostępność kanału w WTVK?
 12. Pawel1987

  Muzo.fm

  Od wielu lat moja ulubiona stacja radiowa. Choć wielokrotnie mam problem do kogo ona właściwie jest kierowana. Muzycznie jest kapitalna: od Beatles do współczesnej alternatywy i rocka, ostatnio w autorskich audycjach także Jazz. Słownie jest gorzej: od poziomu Eski do audycji publicystycznych. Jeżeli chcemy usłyszeć nowości od Sorry Boys, Fisz Emade, Zawiałow, Keane czy White Lies to nie ma lepszej stacji radiowej.
 13. Świetną sprawą jest to, że są zwiastuny innych programów CANAL+, abonenci CP mogą zobaczyć w końcu co oferuje Canal+ poza Ekstraklasą.
 14. Tylko gdy coś więcej i będę mógł się podzielić, dam znać
×
×
 • Create New...