Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W trakcie og

7 godzin temu, lukas_k napisał:

Mam pytanie: czy jest jakiś sposób na wyczyszczenie historii oglądania i usunięcia rzeczy z pozycji "oglądaj dalej"? Bo wiem, że istnieje taka opcja na Netflixie, ale niestety tutaj się takowej nie dopatrzyłem. 

W trakcie oglądania filmów po recznym przesunieciu na pasku z ilością czasu danego filmu do końca filmu /do ostatnich sekund napisów  film zniknie z pozycji oglądaj dalej. W przypadku seriali zrób tak samo w ostatnim odcinku serialu. (To zadziała pod warunkiem,że jest dostępny pełny sezon serialu).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, a tylko te od 2005 roku.

Wszystkie sezony ma jedynie Britbox, współtworzony przez BBC i to najbardziej popularna produkcja w tym serwisie, więc tego nie oddadzą szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, wiadomo, że chodzi o New Who, czyli serie od wznowienia serialu w 2005 roku. Jednak HBO się wygadało, że w HBO Max będą też serie 13 i 14, gdzie obecnie w UK (BBC One) i USA (BBC America) trwa premiera serii 12 (w Polsce premiera 12 serii 12 stycznia na BBC First).

 

https://popkulturysci.pl/doctor-who-hbo-max-bbc-serial/

https://www.tor.com/2019/10/30/doctor-who-seasons-13-and-14-are-coming-to-hbo-max/

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bloo411 napisał:

Mam nadzieje, że tak jak w USA z czasem i u nas w Polsce dojdzie do podmianki HBO GO na HBO Max. Tym bardziej, że HBO Max ma zaoferować wybrane produkcje BBC, jak np. wszystkie i przyszłe serie "Doctor Who", a także seriale z innych stacji TV.

Ale wiesz że nawet jakby doszło do podmiany to nie będziesz miał wszystkiego tego co w USA? Tak jak z Netflixem. Są licencje na określone rynki i oferta w różnych krajach jest inna.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jakieś problemy chyba mają. Próbowałem uruchomić HBO GO i pojawia się komunikat, że jestem wylogowany. Nie przypominam sobie że jak ostatni raz korzystałem z HBO go na smartfonie czy laptopie, to żebym się wylogowywał. Podobnie wygląda z aplikacją CP go. Po uruchomieniu jest główny ekran, ale użytkownik nie zalogowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, _Artek_ napisał:

Nie mogę zalogować się do HBO Go na chrome dla mac os też tak maxie czyszczenie ciasteczek nie pomaga na stronie nie da się nic kliknąć. 

Spróbuj zalogować się przez Mozillę Firefox. U mnie rownież poprzez Google Chrome strona nie chce wspołpracować, zaś na firefoxie smiga jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...