Jump to content

bugmenot

Users
 • Content Count

  5165
 • Joined

Community Reputation

1382 Rewelacyjna

About bugmenot

 • Rank
  Ekspert

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wg informacji tutaj: https://www.wired.co.uk/article/disney-plus-uk-release-date-price prawa Sky do tytułów Marvela wygasły z końcem 2019, więc już jakiś tam zaczątek biblioteki "kinowej" mają. Ale i tak najważniejsze są ekskluzywne seriale i filmy, których nie było i nie będzie w tv.
 2. Tylko to co może zrobić w otwrtym Internecie Play czy Polsat (dzięki infrastrukturze Plusa, Netii i innych przejętych firm) niestety nie jest w zasięgu PC+, bo nie mają backendu technologicznego.
 3. Gdyby Canal+ wyprodukował coś chociaż na poziomie "Doliny Krzemowej" to nikt by raczej nie narzekał. Oczywiście bez nadmiernej ekscytacji obecnej w temacie, ale nie da się ukryć, że ramówka amerykańskiego HBO zarówno przy naszym HBO jak i ofercie filmowej C+ to jest kosmos ;).
 4. Pojawiły się oznaczenia "TOP 10" przy najpopularniejszych aktualnie tytułach w serwisie.
 5. Będzie to co w kanałach jednej i drugiej grupy pod jednym adresem i to pewnie starczy do przyciągnięcia mniej wymagających widzów.
 6. Do tego przecież TVN robi z Polsatem swój nowy serwis VOD.
 7. W usługach SVOD jak Netflix czy Amazon. W Netflixie np. sporo polskich filmów: "Planeta Singli 3", "Mowa Ptaków", "Piłsudski", w przyszłym miesiącu "Proceder". W Amazonie ostatnio mieliśmy filmy takie jak "Mój piękny syn" czy "Suspiria".
 8. Tak, świetnia odpowiedź na argumenty, poparta logosami Canal+ w sygnaturce. A teraz ustosunkuj się do tych kilku cytatów wyżej, ekspercie... :). Rozumiem, że możesz nie znać się, nie różrózniać skutków od przyczyn, ale po co chciałeś znów w takim razie podjąć ten temat pisząc o "jegomościu"?
 9. I naprawdę znowu wracasz do tematu, w którym zostałeś rozłożony na łpatki argumentami i to nie tylko przeze mnie? Winą internetu był kiepściutki bitrate który miałeś (do dziś zresztą co jakiś czas są tutaj Twoje narzekania na to, że Ci coś tnie). To, że PSP w Evoboxie ma wirtualne "50 fpsów" żeby był płynny odbiór na tym czy innym sprzęcie zostało z kolei napisane bezpośrednio przez osob, które mają na to wpływ, wynika ze specyfiki chipsetu.. :). O Shieldzie i zjawisku "stutter" przy konwersji 25 klatek na 50 poczytaj np. tutaj: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/shield-tv/9/255405/25hz-content-50hz-unwatchable-on-shield-tv/ https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/shield-tv/9/223568/shield-android-tv-video-refresh-rate-support-2/ https://forum.mrmc.tv/viewtopic.php?t=1276 https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=276382 "playback where 25fps material doesn't playback smoothly at 50fps. Irregular stutter becomes more and more frequent to where it's unwatchable." " I have a huge problem with 25fps content, which is played as 50hz on the shield. Stuttering, frame loss, just unwatchable. I have this problem in Kodi/Spmc as well as with normal apps that use 25fps videos (usually European TV apps). If I force the Shield TV to 25hz (through TVHZ), the stuttering is gone, it is silky smooth..." "Any cheap chinese chipset used in hardware player like from Mstar or from Allwinner, any expensive chipset like from Sigma, any midrange chipset like from Realtek or Broadcom etc. is able to support 25 fps on 50 Hz perfectly ! Sorry to say ... but not the nvidia shield Android TV box. Is there any chance that customers from Europe will get a proper solution for that" No ale tak, świetny Shield. Zła Ipla. Jeden jeden jeden ;).
 10. No to nie ja napisałem, że całkiem sensowna transmisja testowa to "pic na wode", nie nadaje się do oglądania itd a lepsza jest taka w zwykłym HD, ale za to z wirtualnym 50p . Nikt tego jako 4K/50 nie reklamował. A 4K nie oznacza automatycznie takiego framerate. Możesz oczywiście mieć wymagania co do jakości sygnału, ale z kolegą pisaliście tak, jakby to co było ekranie to była jakaś zbrodnia, a wręcz przeciwnie, było naprawdę ok jak na ostatnie problemy z tą usługą...
 11. To są wymagania. Gdzie tam widzisz jakieś słowo o minimalnych? Ja wręcz widze informację o tym, że trzeba 30 fpsów skręcić do 25. Nie wnikam w to co Wam wystarcza co nie. Po prostu nie piszcie [beep]ół o 25 fps jako jakimś substandardzie bo jest to powszechne. A jak czytam o tym, że wirtualne 50 fpsów w 1080p generowane z 1080i jest super płynne, a realne 4K/25p już nie to w ogóle śmiech ogarnia... Tutaj odnalazłem wspomiany wcześniej cytat: "PSP1/2 jest 1080/50p 8Mbps H.264 ale wygenerowane ze źródła 1080/50i o wyższym bitrate (nie wiem jakim), z którego produkowany jest PSP na SAT (też 1080/50i) w VBR od 10 do 16 Mbps "
 12. To są wymagania dla jakichkolwiek dostarczanych treści.
 13. Taa.. wszyscy "oszczędzają" i nie wiedzą co dobre, nie to co kilkupostowcy z Shieldem. "Sky’s Technical Specification For Ultra High Definition Content" "This document covers UHD Commissioned Productions and Licenced Acquisitions content, in both SDR and HDR formats. It is designed to ensure the delivery of technically complaint files, meet quality expectations and enable efficientprocessing. Failure to satisfy Sky’s Quality Control may result in content being rejected or not qualifying as UHD."
×
×
 • Create New...