Jump to content

bugmenot

Users
 • Content Count

  4286
 • Joined

Community Reputation

934 Rewelacyjna

About bugmenot

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest zasięg rzędu 15%. daleko mu do dużego ;).
 2. No niestety, to powszechne. W dodatku pokazywane są filmy "wymęczone" do granic mimo, że jest masa nieoczywistych tytułów, które miło byłoby obejrzeć bez reklam. Ale tutaj bardziej chodziło mi o niezgodność EPG i oficjalnej strony C+ z rzeczywistością (wg NC+ GO też jest "Twister", właśnie zaczął się na Canal+1 ;)). Może w ostatniej chwili okazało się, że TV4 ma wyłączne prawa (u nich emisja za 2 tygodnie) do "Twistera" ... Program TV Onetu zdążył się zaktualizować i jest tam zdecydowanie świeższy "Zły Samarytanin".
 3. Wg strony C+ i EPG miał dziś być "Twister", nowość z 96 roku (jak przystało na kanał premium), popcorn zrobiony, a tu leci co innego...
 4. Nawet upscal w 4K z bitrate ~20 Mbps to lepiej niż HD z 6 mega na satelicie :). Kanał jest też w Vectrze i Ineii, pewnie niedługo Toya.
 5. ""Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby [...] O zmianach takich Abonenci będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta, poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu) informacyjnego dotyczącego zmiany lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu lub na kanale dla Abonentów"" Jak widzisz nie ma tutaj informacji o mailu, telefonie czy liście.
 6. Ja pamiętam ;). http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/nowe-programy-w-cp-20-01-2011.cp
 7. Jest kolekcja Domo w NC+ GO i Player.pl.
 8. A ja polecam "Ad Astra". Na szczęście nie widziałem trailera, który podobno robi z tego action sci-fi (stąd wiele słabych opinii na krajowych portalach), a to zupełnie nie taki film. Świetne zdjęcia, muzyka i klimat.
 9. Nikt tu nikim nie rządzi, ale Trace TV jest udostępniane w Orange w ramach pakietu Extra+ świadczonego przez ITI. Zostanie więc wyłączone tak samo jak w PC+.
 10. Jak Ci sie jakiś post nie podoba to masz przycisk do zgłoszenia tego, nie musisz się uzewnętrzniać w temacie.
 11. No jeśli wolisz do słuchania muzyki miskę za oknem, zamiast Internetu to Twój wybór, ale nie wyjeżdzaj z argumentami "Boże, widzisz to i nie grzmisz".
 12. Ma, w kodeku jakościowo 3 razy gorszym od OGG Vorbis ;).
 13. @SatExpert Spotify jest w jakości 320 Kbps OGG, znajdź taką na satelicie ;). Opcja darmowa ma reklamy, zupełnie jak stacje radiowe. Płatna nie ma. Ja widzę, że niektórzy zatrzymali się w roku 2010 ;-).
×
×
 • Create New...