Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pomogło odinstalowanie aplikacji i ponowna instalacja. Przetestowałem oglądanie Offline - gdy obejrzymy film, lub epizod serialu, to dany materiał będzie dostępny jeszcze przez 48 godzin. Mamy cały miesiąc na obejrzenie pobranego filmu. Jakość obrazu - HD. 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roberttosat

 

Czy pobrałeś ostatnią aktualizację? Przykladowo, w "Grze o Tron", nad listą epizodów , znajduje się opcja "Pobierz odcinki". Wybierasz tę opcję, a na miejscu ikonki "Play" pojawia się ikonka pobierania. Godzinny epizod, który automatycznie pobiera się w jakości HD, waży od 600 do około 900 mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Solderowy123 napisał:

@roberttosat

 

Czy pobrałeś ostatnią aktualizację? Przykladowo, w "Grze o Tron", nad listą epizodów , znajduje się opcja "Pobierz odcinki". Wybierasz tę opcję, a na miejscu ikonki "Play" pojawia się ikonka pobierania. Godzinny epizod, który automatycznie pobiera się w jakości HD, waży od 600 do około 900 mb.

Nie mam pojęcia czy się pobrała bo HBOgo mam w automacie ustawione do aktualizacji.

 

Moja wersja to 5.8.0.2.8.0.19120500025

 

Sprawdziłem podany przez Ciebie przykład z Gra o Tron i rzeczywiście jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem... wypowiedź HBO na temat usługi HBO GO... mam nadzieje że co poniektórzy w końcu przestaną tutaj lać wodę jaką to ma jakość...

Wypowiedź z dnia 19 października 2018....

hbo-go2.jpg

Dziękuję i dobranoc... :D:D:D 
 

16 minut temu, Pawop napisał:

Ludzie, ogarnijcie się bo to jest dziecinada.


Takich idiotyzmów to nawet Rydzyk wiernym nie wciska jak TY... :rofl: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość HBO GO na pierwszy rzut oka może się wydawać OK. Do czasu aż nie pojawią się dynamiczniejsze ujęcia. W porównaniu do HD od Netflixa (bo do 4K nie będę nawet porównywał) jakość obrazu w HBO GO wygląda jak połknięta, przeżuta i wy.rzy.ga.na (cenzura ;) ).

 

Film ogląda się dla treści, to prawda. Ale nawet najlepszej treści w beznadziejnej jakości nie da się oglądać.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO od czasów Wizji TV wygląda beznadziejnie.Nawet na swoim 21 calowym CRT widziałem pixelozę..

 

Polska to dla nich niestety kraj trzeciego świata gdzie za parę dolców da się Polaczkom dostęp do 4 premier i kilku seriali...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO ma bardzo fajną ofertę i co z tego? Czy Netflix pod względem zawartości jest taki super? Polemizował bym. Aleeeee ma na tyle ciekawą że każdy coś znajdzie dla siebie. Ktoś w końcu traktuje nas poważnie światowo i pokazuje jak wygląda jakość - choć oferta nie każdemu może pasować. 

Ja pracowałem w Cyfrowym Polsacie i sprzedawałem ta platformę kiedy HBO wchodziło do CP. Już wtedy była jakościowa żenada... dziś jest żenada i póki nic z tym nie zrobią i nie zaczną być w końcu usługą PREMIUM nadal będzie żenada.

Mamy wpływ na jakość HBO GO jak by wszyscy sie zbuntowali... i odpuścili ta usługę na 2-3 miesiące - nagle by się wszystko dało. Aleeeee tego nie zrobią bo ślepi nie widzą jakości... z resztą zadowala ich SD z naziemnej to o czym mowa. Mamy wpływ na popularność. Moi znajomi którzy mają HBO GO w ogóle nie oglądają choć mają w gratisie - dostali do wysokich pakietów platform cyfrowych. Już mają dość... HBO i HBO GO... choć oferta i produkcje takiej klasy światowej.

Jedynym wyjściem jest HBO Max z technologią i jakością Netflixa. Innego kierunku nie ma...

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zamiast "Dynastii" możesz obejrzeć "Kominsky Method", "Mindhuntera", "Ozark", "Crown" i jakieś 100 innych wartych uwagi tytułów ;).

Ja opłacam HBO GO jeszcze 2 miesiące, żeby obejrzeć ostatni sezon "Doliny Krzemowej".

Od czasu "Genialnej przyjaciółki" i "Czarnobyla" (straszliwie przehypowanego, ale nie da się ukryć, że dobrego) nie znalazłem tam nic co by mnie szczególnie zainteresowało przy ofercie serialowej Netflixa i Amazona.

W kolejce mam za to "Fleabag", "Good Girls", nowy sezon "BoJack Horsemana", zaraz nowy sezon "The Crown" i "Marvelous Ms. Maisel" itd...

O ile HBO nie wypuści jakiegoś totalnego hitu, to seriali dobrych i bardzo dobrych, albo po prostu mnie intresujących w doskonałej jakości mam do oglądania na bardzo długo tylko z tych dwóch serwisów, po co mam oglądać coś na siłę w słabym HD ;). A zaraz jeszcze Disney+, Apple...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oferta serialowo- filmowa dla dorosłego widza jest najlepsza w HBO i raczej prędko się to nie zmieni, całe szczęście że nie mam zaburzeń z bitrate i sprawdzaniem ocen.
Tak jak radzicie pójdę z żoną i dzieckiem do okulisty, może rzeczywiście mamy rodzinny problem ze wzrokiem, przy okazji miarkę sobię kupie żeby oglądać w ustalonej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...