Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mam na tablecie zainstalowany HBO GO i chciałbym u rodziców na telewizorze także go zainstalować, czy muszę być u nich na miejscu (fizycznie) by to zrobić? To znaczy czy muszę być na tej samem sieci wifi by móc aktywować HBO GO na ich telewizorze z mojego tableta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

WarnerMedia (należacy do AT&T właściciel HBO) zapowiada duże cięcie etatów i kosztów (o 20%).

 

Powodami między innymi nieudany debiut serwisu HBO Max w USA, słaby boxoffice filmu Tenet, nie wspominając już o rezygnujących setkach tysięcy abonentów DirecTV (ale to już bardziej problem firmy "matki").

 

https://www.indiewire.com/2020/10/warnermedia-layoffs-hbo-max-1234591828/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy to pytanie powinno być w tym wątku, ale nic lepszego nie znalazłem.

Wyjechałem na miesiąc do Niemiec. Na co dzień w Polsce legalnie opłacam Hbo Go płacąc z katy kredytowej.

Na stronie hbo dowiedziałem się, że będę mogł oglądać hbogo będać tmczasowo na terenie UE. Jednak już od pierwszego dnia jest problem. Przez połączenie mobilne z polskiej karty sim działa, jednak po włączeniu wifi wczytuje tylko stronę startową, a na obejrzenie czegokolwiek nie ma szans. Dodam, że prędkość wifi jest ok. Np. aplikacja wp pilot działa bez problemu.

Czy ktoś wie o co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2020 o 20:44, Pawop napisał:

Ciekawe dlaczego serial The Walking Dead jest w tak słabej jakości emoji848.png

Właśnie oglądam sezon 4 TFWD na Amazon Prime.

* polecam przynajmniej w tym sezonie serial rozwija się w kierunku  niemal jak w najlepszych sezonach The Walking Dead- ziarnistość kliszy filmowej, gra kolorami obrazu i ten klimat. :-)

Obejrzałem niedawno finałowy odcinek TWD na HBO GO  i faktycznie przepaść dzieli jakość obrazu w obu serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do abonujących HBO GO. Jako, że ja już od niemal roku zrezygnowałem z uwagi na żenującą jakość techniczną proszę o info czy w tej kwestii coś się polepszyło. Pytam, bo wczoraj na Twitterze ktoś mi pisał, że jest o wiele lepiej i że on dopatruje się gdzieniegdzie nawet K4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, killerów dwóch napisał:

Mam pytanie do abonujących HBO GO. Jako, że ja już od niemal roku zrezygnowałem z uwagi na żenującą jakość techniczną proszę o info czy w tej kwestii coś się polepszyło. 

Jakosc HBO GO jest lepsza od dobrych kilku miesięcy. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast dołączyłem sobie pakiet HBO i HBO GO, a zrezygnowałem z Amazon Prime Video. Wszystko u mnie na internecie odtwarza płynnie :HBO GO, WP Pilot, Ipla, CDA, a Amazona za [beep]ę nie szło oglądać. Obraz rozmazany, nie wyraźny zero ostrości. Jak z VHS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Full HD z Amazon praktycznie nie ma żadnych problemów , ale przy 4K HDR aplikacja już nie jest tak rewelacyjna jak przez np. Netflix.

Tak jak w HBO GO  w tym przypadku jakość  zależy na jaki tytuł się trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2020 o 10:29, killerów dwóch napisał:

Mam pytanie do abonujących HBO GO. Jako, że ja już od niemal roku zrezygnowałem z uwagi na żenującą jakość techniczną proszę o info czy w tej kwestii coś się polepszyło. Pytam, bo wczoraj na Twitterze ktoś mi pisał, że jest o wiele lepiej i że on dopatruje się gdzieniegdzie nawet K4. 

Tragedii nie ma, ale nawet zwykłe HD w Netflix wygląda lepiej niż w HBO GO (niektóre filmy się powtarzają to można porównać). Z tym 4K w HBO GO to ktoś pofantazjował :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...